Bilgi

Beton Mastarları

vibrasyonlu mastar

Beton zeminler perdahlama yapılırken beton mastarı dağıtma, sıyırma ve sıkıştırma gibi süreçleri bir arada gerçekleştirir. Fazlası ile kullanışlı olmasının yanı sıra aletin kullanımı çok basittir. Kaldırma noktaları beton üstünde taşımayı kolaylaştırır ve süreç içerisinde başarılı neticeler ortaya çıkar. Beton mastarları her çeşit beton için uygun yapıdadır.

Beton Mastar Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Gereksiniminize uygun olarak birçok değişik vibrasyonlu mastar makinesi çeşidine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Beton yüzeyde çalışma yapılacak ise vibrasyonlu beton mastarı modellerini satın alabilirsiniz. Dökülmekte olan sıkıştırılmış beton için yüzey düzeltme uygulaması yaparken beton mastar cihazını kullanabilirsiniz. Vibrasyonlu el mastarı, özel olarak büyük alanların düzeltilmesinde kullanım rahatlığı sunmaktadır.

Vibrasyonlu mastar alternatiflerini her türlü beton düzeltme işleminde rahatlıkla ve kolaylıkla kullanım yapabilirsiniz. Bu cihazlar beton zeminler için sıkıştırma, sıyırma ve dağıtma işlemlerini aynı anda yapabilmektedir. Kullanımı basit olan vibrasyonlu mastarlar, taşınabilir ve hafif yapıya sahip olmaları nedeni ile çok avantajlıdır. Büyük yüzeyler için çift kollu mastar makinaları kullanarak vakitten tasarruf edebilirsiniz. Normal beton yüzeylerde genellikle ahşap mastarlar tercih edilmektedir. Hava sürüklenen beton yüzeylerde magnezyum veya alüminyum alaşımından üretilen mastarları kullanarak bu uygulamadan daha fazla verim çıkarabilirsiniz.

Çift Kollu Vibrasyonlu El Mastarı

Vibrasyonlu el mastarları benzinli ve elektrikli olarak 2 çeşittir. Gaz kolu ve acil durum durdurma butonları, 2 kola monte edilmesi, hafif taşınabilir olması en önemli avantajlarıdır. Fabrika, stadyum, açık ve kapalı otopark, açık depo, tüneller, kapalı fabrika beton zeminler başlıca kullanım alanlarıdır. Taşıması çok basittir demonte olarak nakliye edilmektedir.

Dar alanların inşaat işlerinde genel olarak tek kollu mastarlar kullanılmaktadır. Benzin istasyonu, açık ve kapalı otopark gibi alanlarda dar zeminin önem taşıdığı noktalarda etkili çözümler sağlamaktadır. Satıh mastar makineleri havalandırmaya uyumlu olmayan bu tür mekanlarda vakit tasarrufu yapmanızı sağlar. Daha büyük alanlar için çift kollu mastar alternatiflerini değerlendirerek kullanım rahatlığıyla buluşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.