Bilgi

Çok Satan Asfalt ve Beton Kesme Makinaları

asfalt-beton-kesme-makinaları

Asfalt ve beton kesme makinaları, inşaat çalışmaları sırasında size yardımcı olan kullanım açısından kolay ve pratik olan yol kesme makineleridir. Teker ayaklı sistemi sayesinde hafif ve kullanımı kolay olan bu makineler en uygun seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır.

En iyi asfalt ve beton kesme makinalarına uygun ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

15 cm Benzinli Asfalt Kesme Makinası

15 cm benzinli asfalt kesme makinası ıslak veya kuru zemin fark etmeksizin büyük bir ustalık ile çelik bıçak özelliği sayesinde işini en üst düzeyde yapmaktadır. Küçük tekerlekli yapısı sayesinde zorlamadan itme işleminiz ile kesme işleminizi pratik ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

18 cm Elektrikli Asfalt ve Beton Kesme Makinası

18 cm elektrikli asfalt ve beton kesme makinaları düşük enerji tüketimi sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz ileri derece bir teknoloji ürünüdür. Büyük çaptaki çelik bıçak özelliği sayesinde daha derin kesme işlemi uygulayacağınız bu makina uygun ödeme seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır.

20cm Yarı Otomatik Elektrikli Asfalt ve Beton Kesme Makinası

İleri teknoloji üretimi olan 20 cm yarı otomatik elektrikli asfalt ve beton kesme makinaları iş güvenliği açısından güvenli olup kullanımı kolay ve pratiktir. Küçük tekerlekli sistemi sayesinde rahatça hareket ettirebileceğiniz bu makina çeşidi işlerinize kolaylık sağlayacaktır.

25 cm Hidrolik Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinaları

Kusursuz teknoloji ürünü olan 25 cm hidrolik dizel asfalt ve beton kesme makinası modeli en büyük çelik kesme bıçağına sahiptir. Beton kesme makinasının özelliği sayesinde derin kesme işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Dizel motorunun gücü sayesinde en zorlu kesme işlemlerinizin kolaylıkla üstesinden gelen bu makine çok satılan asfalt ve beton kesme makinesi çeşitlerinden bir tanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.