Genel

Demir Bükme Makinesi

demir bükme makinesi

Newton Makine olarak satışını yaptığımız hafif inşaat makineleri arasındaki demir bükme makinaları kategorisinde yer alan ürünlerimiz de bulunmaktadır. Değişik kalınlıklardaki demir bükümü için farklı niteliklere sahip olan demir bükme makineleri yer almaktadır. Demir bükme makineleri diğer ürünlerimiz gibi yüksek standartlara sahip olan makinelerdir.

Dayanıklı ve uzun dönemler kullanabileceğiniz biçimde tasarlanmış ve üretilmiş olan demir bükme makineleri, problemsiz olarak ve rahat bir biçimde kullanabileceğiniz araçlardır. Değişik gereksinimlere bağlı olarak değişik özellikler barındıran demir bükme makinelerinin sahip oldukları ortak özellikler:

* Demir bükme makinalarının redüktör sisteminde kullanılan dişliler dövme çelikten üretilmiştir. Dişlilerin kırılma ve aşınmaya karşı dayanıklılığı artırılmıştır.

* İhtiyaca bağlı olarak hız kontrol ünitesi bağlanabilmektedir. Demir bükme makineleri, yüksek ya da düşük hızlarda çalışmaktadır.

* Demir bükme makinelerinin çalışan yüzeylerin tamamı Büküm tamburu, yan kızaklar yahut büküm burç aparatları ısıl işlemle sertleştirilmiştir. Böylelikle mukavemetleri arttırılmıştır.

* Demir bükme makinesi modelleri genellikle, 380 ve 220 volt elektrikle çalışan makinelerdir.

* Demir bükme makineleri manuel ya da otomatik büküm yapabilmekte, sağ ve sol yönde yani her iki yönde de çalışılabilmektedir.

Demir bükme cihazı fiyatları, demir bükme aleti modelleri ve demir bükme makinesi çeşitleri uygun fiyatlar ile kategorimizde yer almaktadır. Kolay şekilde kullanılabilen demir bükme makineleri düzenli bakımları kullanıcıları tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Sağlam, dayanıklı, uzun seneler kullanabileceğiniz demir bükme makineleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir