Bilgi

En iyi Sanayi Tipi Isıtıcıları

sanayi tipi ısıtıcılar

Sanayi tipi ısıtıcılar sektör fark etmeksizin gündelik hayatta kullanılan ısıtıcılardan farklı olarak tamamen endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Sanayi tipi ısıtıcı modelleri şantiye ortamlarınızda ve diğer alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ısıtıcı tipleridir. Çalıştırılması ve kurulumu açısından hiçbir zahmet gerektirmeyen ve kolaylıkla kullanabileceğiniz sanayi tipi ısıtıcı modellerini kategorimizden inceleyerek sahip olabilirsiniz. Kategorimizde yer alan ve çok satan en iyi Sanayi tipi ısıtılar:

Dizel Mazotlu Bacalı Sera Atölye Fabrika Isıtıcısı 30kw

Dizel mazotlu bacalı sera atölye fabrika ısıtıcısı 30 kw ile şantiye ortamlarınızda sıva ve betonun hızlı kurumasını sağlayan, ayrıca çatlamasını önleyen ısıtma sistemi sayesinde işlerinizi kolay bir şekilde halledebileceksiniz. Bu tip ısıtıcı sistemleri sayesinde çalışma ortamlarınızda sıcacık bir ortam içerisinde çalışabilirsiniz.

Dizel Mazotlu Bacasız İnşaat Şantiye Isıtıcısı 40kw

Dizel mazotlu bacasız inşaat şantiye ısıtıcısı 40 kw ile ön hazırlık gerektirmeden hızlı kurulumu sayesinde şantiye ortamlarınızı anında sıcacık yapabilirsiniz. Bu model ısıtıcılarda yanma gazlarının ortama verilmesinden dolayı havalandırma sistemi iyi olan ortamlarda kullanılması gerekmektedir. Dizel mazotlu bacasız inşaat şantiye ısıtıcısı 40KW modeline sitemizin uygun ödeme avantajlarından faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Elektrikli İnşaat Şantiye Isıtıcısı 22KW

Elektrikli inşaat şantiye ısıtıcıları 22kw elektriğe takılıp direk çalıştırılması açısından kullanımı rahat ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. Ön hazırlık gerektirmeden elektriğe takıldığı sırada ortamı direk ısıtan bu ısıtıcı modeli elektrik tüketimi açısından da oldukça ekonomiktir.

Elektrikli İnşaat Şantiye Isıtıcısı 5KW

Elektrikli inşaat şantiye ısıtıcısı 5kw hafif olmaları sebebiyle kolaylıkla taşınabilir ve her ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şantiye ortamlarında sıva ve beton çatlamalarını engelleyerek ortamdaki ısı dengesini sağlayabilme özelliğine sahiptir. Özel bir kurulum ya da ön hazırlık gerektirmeden direk çalıştırabileceğiniz bu ısıtıcı modeli bulunduğunuz ortamı anında sıcacık hale getirmektedir.

Sanayi tipi ısıtıcı, Sanayi tipi ısıtıcı fiyatları ve sanayi tipi ısıtıcılar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.