Bilgi

En Uygun Kar Küreme Makinesi Fiyatları

kar-kureme-makinesi

Zorlu kış aylarının yoğun geçen kar yağışları ile baş edebilmek için özel olarak tasarlanan kullanımı ve taşınması kolay olay Kar Küreme Makinesi fiyatları bütçenize uygun olup orta veya küçük ölçekli kar küreyicileri tarafından yapacağınız temizlik, işinizi kolaylaştırmaktadır.

Küçük yerlerde veya işletmelerinizin önlerinde yapacağınız kar temizliği için daha basit kar küreyici makinelerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Geniş ve yokuşlu yollar için hatta kar yüksekliğinin fazla olduğu bölge ve yerlerde daha büyük kar küreme makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kar küreme makinesi bütçenize uygun olarak düzenlenip tasarlanmıştır. İhtiyacınıza uygun olan en uygun kar küreme makinelerini tercih etmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Tercih edeceğiniz en uygun kar küreme makine ve çeşitlerini aşağıda sizler için sıraladık.

STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi

Manuel ve elektrikli çalışma sistemi sayesinde STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi bahçeleriniz ve işletmelerinizin zor kış şartlarının yoğun karlı yağışlarından sizin işlerinizi hafifletmek için temizliği sayesinde rahatlık sağlayacaktır.

STEm 14076 ET Paletli Kar Küreme Makinesi

Uzun yıllar rahatlıkla ve güvenle kullanacağınız STEm 14076 ET Paletli Kar Küreme Makinesi düşük yakıt tüketim sistemine sahiptir. Bütçenize göre ayarlanmış olan bu makineler yoğun kar yağışı zamanlarında pratik kullanımı ve kolay taşınması sayesinde işlerinizi kolaylaştıracaktır.

STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi

Yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanmış STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi güçlü benzinli motorlarla donatılmıştır. Ve ayrıca fazlasıyla yedek parçaları da bulunan bu makineleri uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

STEm 9062 E Kar Küreme Makinesi

Zorlu hava şartlarının üstesinden gelen STEm 9092 E Kar Küreme Makinesi geniş dönümleri arazi temizliğinin üstesinden tek başına gelir. Bol yedek parça imkanına sahip kar küreme makineleri uygun fiyatları ile sizler için tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.