Bilgi

En Uygun Kar Küreme Makinesi Modelleri

kar kureme makinesi

Kar küreme makinası ile kar temizleme işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Motorsuz mekanik kar küreme makinesi kar temizlemek eğlenceli bir hal almaktadır. Eğimli kazık yapısı ile birlikte temizlediği karı yan kısma bırakır tekerlekli kar küreme aparatının kar küreme kazığı oldukça sağlam olduğu için kırılmaz ve yanmaz özelliğe sahip rotasyon plastik malzemeden imal edilmiştir. Kar küreme makinesinin uç kısmında yer alan paslanmaz metal bıçağı ile buzları rahatlıkla kırar sert kar kütlelerini ortadan kaldırabilirsiniz.

STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi

Ürünü İncele : STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi

STEm 13070 E Kar küreme makinesi,  kar yağışından sonra ulaşımın imkansız hale geldiği yerlerde bulunan kar kütlelerini özel bir teknik ve püskürtme ile ortadan kaldırır.  Kar küreme makinesi içerisindeki helezon yardımıyla ilk olarak önündeki kar kütlesini kırar ve bu işlemi özel düzen sayesinde aktarma organlarına gönderir. STEm 13070 E Kar küreme makinesi, manüel ile elektrikli çalışması, 70cm kar küreme genişliği az yakıt kullanımına sahip ve kendinden itiş özelliği ile zorlu kış şartlarında güvenli bir şekilde kullanılır.  STEm 13070 E Kar küreme makinelerinde 54cm ayarlanabilir alandan kar temizleme yüksekliği ve büyük şeffaf kontrol paneli çok önemli avantajları arasında yer alır.

Bıçak ölçüsü 30cm iki aşamalı kar temizleme işlevine sahip STEm 13070 E makine 10 ile 15 metre kar temizleme özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda 4 ileri 2 geri vites özelliği ile zorlu hava koşullarının kolaylıkla üstesinden gelmektedir. Aynı zamanda gece çalışmanızı rahat bir şekilde yapmanız için LED FAR özelliği de bulunmaktadır.

Güçlü benzinli motora sahip kar küreme makineleri bol yedek parça özelliğine sahiptir.  Yoğun çalışma sonrasında meydana gelecek sorunlar yedek parça yardımıyla kısa sürede çözüme kavuşturulur. Bunun yanı sıra yoğun çalışma şartlarına uygundur.

STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi

Ürünü İncele : STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi

Yoğun kar yağışının ardından ulaşımı zor olan yerlerdeki kar kütlelerini temizlemek ve ulaşımı açmak için kış aylarınla sıklıkla kullanılan bir makinedir. STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi içerisinde yer alan helezon yardımıyla ilk olarak önünde bulunan kar kütlesini kırar ve bu işlemi özel düzeni sayesinde organlarına iletmiş olur. STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi içesinde topladığı kar parçalarını istenildiği yöne doğru atar.

Aynı zamanda 56 cm kar küreme genişliği az yakıt tüketimine sahip kendinden itiş özelliği bulunan ve  zorlu hava şartlarına dayanıklı bir makinedir. 42 cm istenilen ayara getirilebilir yerden kar temizleme yüksekliği hacimli şeffaf kontrol paneli en büyük özelliğindendir.

Bıçak ölçüsü 25 cm iki aşamalı kar temizleme işlevine sahip bu makine 5 ile 8 metre kar püskürme avantajına sahiptir. 4 ileri 2 geri vites ile en zorlu hava koşullarında dahi olumlu  işler elde etmektedir. Gece çalışmanızı kolaylaştıracak LED FAR sistemine sahiptir.

Güçlü benzinli motora sahip kar temizleme makinesi birçok yedek parça avantajına sahiptir. Sık  kullanımdan dolayı meydana gelecek zararlar yedek parçalar sayesinde kısa sürede halledilir. Aynı zamanda yoğun kullanım koşullarına da oldukça uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.