Bilgi

Freze Tezgahları Nedir?

freze-makinasi

Freze Tezgahı genellikle endüstriyel talaş imalatında bulunan üzerinde birçok kesici bıçak takımı sayesinde talaş kaldırma işlemi yapan makinelerdir. Özellikle günümüzde metaller ile çalışan işletmelerde Freze makinelerinin kullanıldığını sıklıkla görmek mümkündür.

F4 Kalıpçı Freze Makinesi

F4 Kalıpçı Freze Makinesi otomatik olarak yağlama sistemi ve soğutma sistemi sayesinde daha uzun saatler çalışabileceğiniz şekilde tasarlanmış bir üründür. Ayrıca olası tehlikelere karşı maksimum güvenlik sağlayan freze makinası çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

FM16V Masa Üstü Freze Makinesi

Siperlik özelliği ile olası tehlikelere karşı sizi koruyan FM16V Masa Üstü Freze Makinesi işlerinizi rahat ve kolayca yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Frezleme işlemi sırasında takımın kendi etrafında dönerek ve işlemi ilerleme hareketi halinde yapması işlerinizi rahatça yapmanıza olanak sağlayacaktır.

FR4 Üniversal Kalıpçı Freze Makinesi

FR4 Üniversal Kalıpçı Makinesi dikey ve yatay motor özelliğine sahip oldukça dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz özellikte tasarlanarak üretim yapılmıştır. Ayrıca aydınlatma lambası sayesinde daha özenli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur.

FR6 Servo Üniversal Kalıpçı Freze Makinesi

Özel olarak üretilmiş aydınlatması ile mükemmel bir görüş alanı sunan FR6 Servo Üniversal Kalıpçı Freze Makinesi çalışma esnasında size kolaylık ve konfor sağlar. Freze makinesi modeli iş güvenliği açısından düşünülüp birinci sınıf kalite ile tasarlanmıştır.

Freze modelleri, freze fiyatları, freze tezgahları ve freze makinası fiyatları için kategorimizi inceleyebilir, beğendiğiniz freze modelleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.