78670

Bu sitenin tüm özelliklerini kullanabilmek için lütfen daha yeni bir tarayıcı yükleyiniz

Hizmet Alanlarımız

NEWTON İnşaat Makinaları kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’de inşaat sektöründe Makina ve Ekipmanları satış  işine başlamıştır. Yerden kumandalı vinç ( gırgır), Alçı Sıva Makinaları, Sıva Makineleri,Tablalı Kompaktörler, Elden Kumandalı Silindirler, Kumandalı Vinçler, Perdah Makinaları, Betoniyerler Mermer kesme Makinaları, Bims(tuğla,ytong) Kesme Makinası, Beton Kovaları, Asfalt ve Derz Açma Makinaları, Mozaik silme Makinaları konusunda imalat ve ithalat yaparak çeşitlendirip kendini geliştirmiştir.

Satılan her ekipmanın sorunsuz ve kesintisiz olarak çalışabilmesi satış sonrasında sağlanacak yedek parça desteğinin hızı ve kalitesi ile orijinal yedek parça ve aksesuar kullanımına bağlıdır.

Bu bilinçle şirketimiz portföyünde yer alan tüm müşteri ve bayilerine en süratli ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Orijinal parçalar makinanın üretiminde kullanılan parçalar ile birebir aynıdır ve makinanızdan yüksek performans elde etmenizi sağlarken aynı zamanda işletme giderlerinizi de azaltır.

Şirketimiz Türkiye sathına yayılmış geniş hizmet ağı ve sürekli olarak bulundurduğu yedek parça stoğu ile her türlü taleplerinize gereken en hızlı ve efektif yedek parça tedariğini sağlamak üzere daima hazırdır.

www.newtonmakine.com.tr © Tüm Hakları Saklıdır