Bilgi

Sulu Elektrikli Bims Kesme Makinası

bims kesme

600 mm yani 60cm Bıçaklı, testereli elektrikli tuğla bims kesme makinesi, üstündeki tekerler ve tutma kolları neticesinde rahat taşınabilen ve uzun seneler sorun çıkmadan kullanabileceğiniz makina çeşididir. 380 volt 5,5 hp güçlü elektrik motorlu bims kesme makinası maksimum dayanıklı sağlam materyallerden imal edilmiştir.

İnşaat sektöründe duvar örülme uygulamasında bims, ytong, tuğla gibi yapı materyalleri kullanılmaktadır. Standart ölçülü bu malzemelerin kesimi ve uygun alana yerleştirilmesi hem zaman hem de estetik açıdan sıkıntı olmaktadır. Sulu, elektrikli bims kesme makinası duvar örümü anında istenilen ölçü ve açılarda kusursuz ve hızlı kesim yapması bu sıkıntıyı ortadan kaldırır.

Üstünde yer alan su motoru ve gönye sayesinde tozsuz, ideal açılarda gerekli bölgeye istenilen uzunlukta maksimum 25 cm kesim yapabilen bims kesme makinasıdır. Elektrikli, su motorlu bims kesme makinesi en ideal makinadır.

Bims Kesme Makinası Avantajları

BKM60 Bims kesme makinası temiz ve tozsuz kesim yapma özelliği ile duvarcıların en büyük destekçisi olmaktadır. İnşaat yapı ürünü olan bims, ytong ve tuğla gibi elemanların duvar örülme anında montajı zorlu süreçten geçmektedir. Netice olarak düzgün olmayan yapılar meydana çıkmaktadır. Newton Makine bims kesme makinası, bütün bu problemleri ortadan kaldırarak yok eder.

Su motoru ve gönyeli kesim sonucunda vaktiniz ve gücünüz size kalır. 600 mm bıçak üstündeki soketler özel bir teknoloji ile imal edilmiştir. Maksimum kesim süreçlerinden sonra soketleri biten bıçaklar yenilenen özelliği ile çok ekonomiktir. Kuvvetli 5,5hp 380 volt elektrik motoru sayesinde en zor yapı ürünlerini kolaylıkla kesmektedir. Rahat çıkabilen su haznesi sayesinde temizlenmesi çok kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.