Bilgi

Zemin Freze Makinası

zemin freze makinesi

Zemin freze makinesi Asfalt yol çizgi boyalarının temizlenmesi, beton yüzeylerin epoksi için hazır edilmesi, pürüzlendirme yapılması ve temizlenmesi için dizayn edilmiş çok kullanışlı zemin işleme makinesidir. Zemin işleme makinesi çeşitlerinden olan Freze cihazları Fabrika, endüstriyel tesis ve otoyollar kullanım yapıldığı alanlardır. Zemin freze makinesi beton ve asfalt yüzeylere tıraşlanma işlemi uygulamaktadır. Bunların yanı sıra Kaygan zemin yüzeyler, hayvan ahırları ve kot farkını dengelemek için kullanım yapılmaktadır.

Beton yüzeylerin epoksi için hazır hale dönüştürülmesi, pürüzlendirilmesi ve temizlenmesi için tasarlanmış bir makinedir. Honda benzin motorlu zemin işleme cihazı ile, Elmas uçlar yerleştirilmiş tamburun dönüşü ile 5,5mm derinliğinde aşındırma yapabilirsiniz.

Zemin Freze Makinası, Kendi ekseninde dönen bir ya da birkaç kesici takımın ilerleme hareketi yaparak materyal üzerindeki yüzeyi hazırlama, kazıma gibi işlemlerde kullanılan eşsiz hafif inşaat makinasıdır.

Zemin Freze Makinesi:

* Kaygan zeminlerde beton zemini tırtıklama yarayan makinedir.

* Yanlış dökülen beton ve asfalt zeminlerde zemin üzerine frezeleme yapmaya yarar.

* Beton freze makinası ile beton üzerinde bulunan istenmeyen fazlalıkları düzlemek için beton freze makinaları kullanabilirsiniz.

* Alt tarafında yer alan elmaslar yardımı ile zemin aşındırma işlemi yapabilirsiniz.

* İki değişik bıçak seçeneği yer almaktadır.

* Baklava deseni çıkarmak için çok uygundur.

* Beton kazıma ve zemin aşındırma işlemi için kullanabilirsiniz.

* Büyük baş ve küçük baş hayvancılık yapılan alanlarda hayvanların ayaklarının kaymaması için zemin freze makinesi ile baklava deseni çıkarma görevi görür.

* Hayvan kümeslerinde hayvanların kaygan zeminlerde düşmesini önlemek amacı ile zemine baklava desen çizimi gerçekleştirebilirsiniz.

* Alt elmas kısmını isteğe göre kendiniz değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.