Gösterilen sonuç sayısı: 9

Show sidebar
15 cm asfalt ve beton kesme makinesi
Close

15 cm Benzinli Asfalt Kesme Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
15 cm elektrikli asfalt kesme makinesi fiyat
Close

15 cm Elektrikli Asfalt Kesme Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
18 cm asfalt kesme ve beton makinesi
Close

18 cm Benzinli Asfalt ve Beton Kesme Makinası

18 cm Benzinli Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM18B Motor Gücü: 13Hp – HONDA GX390 Kesme Derinliği: 18 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø500 mm Su Tankı: 40 Litre İlerleme Tipi: Manuel Ağırlık: 125 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 600 x 1200 x 1050 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
18 cm elektrikli asfalt ve beton kesme makinesi fiyatı
Close

18 cm Elektrikli Asfalt ve Beton Kesme Makinası

18 cm Elektrikli Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM18E Motor Gücü: 10 Hp – 380V Kesme Derinliği: 18 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø500 mm Su Tankı: 40 Litre İlerleme Tipi: Manuel Ağırlık: 140 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 600 x 1200 x 1050 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
20 cm yarı otomatik asfalt kesme makinesi
Close

20 cm Yarı Otomatik Benzinli Asfalt ve Beton Kesme Makinası

20 cm Benzinli Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM20B Motor Gücü: 13Hp – HONDA GX390 Kesme Derinliği: 20 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø500 mm Su Tankı: 40 Litre İlerleme Tipi: Yarı Otomatik Ağırlık: 165 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 660 x 1270 x 1170 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
20cm yarı otomatik dizel ve asfalt kesme makinesi
Close

20 cm Yarı Otomatik Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinası

20 cm Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM20D Motor Gücü: 12Hp – ANTOR LOMBARDİNİ Kesme Derinliği: 20 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø500 mm Su Tankı: 40 Litre İlerleme Tipi: Yarı Otomatik Ağırlık: 200 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 660 x 1250 x 1170 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
20 cm elektrikli asfalt beton kesme makinesi fiyatı
Close

20cm Yarı Otomatik Elektrikli Asfalt ve Beton Kesme Makinası

20 cm Elektrikli Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM20E Motor Gücü: 15 Hp – 380V Kesme Derinliği: 20 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø500 mm Su Tankı: 40 Litre İlerleme Tipi: Manuel Ağırlık: 192 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 660 x 1250 x 1170 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
20 cm hidrolik dizel beton kesme makinesi
Close

25 cm Hidrolik Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinası

25 cm Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM25D Motor Gücü: 21,5Hp – ANTOR LOMBARDİNİ Kesme Derinliği: 25 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø700 mm Su Tankı: 50 Litre İlerleme Tipi: Hidrolik Ağırlık: 275 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 660 x 1500 x 1270 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
30 cm dizel asfalt kesme makinesi hidrolik
Close

30 cm Hidrolik Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinası

30 cm Dizel Asfalt ve Beton Kesme Makinası Teknik Özellikleri Model: NDKM30D Motor Gücü: 28,5Hp – ANTOR LOMBARDİNİ Kesme Derinliği: 30 cm İz Göstergesi: 750 mm Hareket İletimi: V Kayış Max. Bıçak Çapı: Ø800 mm Su Tankı: 60 Litre İlerleme Tipi: Hidrolik Ağırlık: 475 kg Ölçüleri: ( E x B x Y ): 870 x 1600 x 1270 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

NEWTON MAKİNE Asfalt ve beton kesme makinaları, çok daha fazlası gibi geniş kapsamlı yüksek performanslı inşaat ekipmanı üreticileri ve tedarikçileri arasında özellikle inşaat sektörünün çeşitli gereksinimlerini göz önünde bulundurarak özel olarak tasarlanmış yol kesme makinalarıdır. Kullanımı kolay ve verimliliği yüksek, inşaat ekipmanlarımız en uygun fiyatlarla temin edilebilir.

Beton yahut asfalt zemin bordürlerde ıslak ya da kuru kesim yapılabilmektedir. Hafif ve kullanımı kolaydır. Kesme derinliği göstergesi ve yataklarda sağlam tekerlekleri en büyük avantajlarındandır. Düz çizgi kesme göstergesi çıkarılabilir bıçak koruması bulunmaktadır. Asfalt yol kesme makinaları, kuyruk tekerlekleri daha küçük ebatlarda manuel, orta ebatta zincir dişli aktarma ve daha büyük ebatlarda hidrolik ilerlemesini sağlamaktadır. Beton testere makinaları küçük ve orta boylarda su depoları, daha büyük boylarda kendinden emişli su pompası, dizel motor elektrik besleme hatları ile çalışır. Acil durdurma anahtarı bulunmaktadır. Derinlik kesme tekerleği veya hidrolik sistem ile ayarlanır.

Asfalt Kesme Makinesi Nedir?

Ergonomik ve kolay kullanıma sahip, yüksek verimli, asfalt kesiminde kullanılan makinelerdir. Yaygın şekilde kullanıma sahip olan asfalt kesme makinesi modelleri benzinli, dizel ve elektrikli olmak üzere pek çok çeşide sahiptir. Kaliteli ve dayanıklı asfalt ve beton kesme makineleri ekonomik fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

En ucuz beton kesme makinesi modelleri, çeşitleri ve fiyatları ile alakalı detaylı bilgi sahibi olmak için en iyi Asfalt-beton kesme makinası modellerini beğeninize sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Beton (Derz) ve Asfalt Kesme Makinası Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım alanları kesme derinlikleri sulu ve kuru kesilmesi gibi faktörlerin etkili olduğu durumlara bağlı olarak manuel ve yarı otomatik olarak iki grup ürünler bulunmaktadır. Ayrıca elektrikli, dizel ve benzin motorlu asfalt derz kesme makinaları olarak çeşitlendirilmektedir. Manuel asfalt ve derz kesme makinaları, benzinli manuel asfalt derz kesme, dizel manuel asfalt derz kesme ve elektrikli manuel asfalt derz kesme olarak üç gruba ayrılmaktadır.

Asfalt kesme makina seçimi için kategorimizde yer alan asfalt kesme makinalarından, beton kesme makinalarına kadar bütün seçenekleri inceleyebilirsiniz. Asfalt kesim makinesi ve benzinli asfalt kesim makinesi modelleri en uygun beton kesme makinası fiyatları ile Newton Makine de.

Asfalt Beton Kesme Makinası Modelleri

Kategorimizde pek çok değişik özelliklere sahip asfalt beton kesme makinası modeli yer almaktadır. Asfalt beton kesme makinası modelleri, çalışma şekli ve kullanım bakımından değişiklikler göstermektedir. Asfalt kesme makineleri elektrikli olabileceği gibi, benzinle ya da dizelle çalışan modelleri de yer almaktadır. Bunların yanı sıra kullanım şekli ve kullanılacağı durum bakımından özelleştirilmiş pek çok asfalt kesme makinası modeli bulunmaktadır. El ile kullanılmak için tasarlanmış el tipi beton kesim makinesi modelleri olduğu gibi, makinayı taşımadan zemine yerleştirerek kullanım kolaylığı sunan beton kesim makinaları da yer almaktadır.

Asfalt ve Beton kesme işlemi birçok farklı yöntemle yapılmaktadır. Yöntemlerden bir tanesi hidrolik asfalt beton kesme makinası modelidir. Bu cihazlar sayesinde 60 cm kalınlığa kadar beton kesme işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Kütlesel kesim gerektiren ortamlar için ise elektrikli ve hidrolik makinalar idealdir. Asfalt Beton kesme uygulamasında kullanılan bir başka metot ise elmaslı tel kesme metodudur. Genel olarak kütlesel kesimlerde iş yükünü fazlası ile hafifleten bu metot, ayrıca daha güvenli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bu metot kullanım yapılmak istendiğinde, kesilecek olan kütlelere asfalt beton kesme makinası, karot makinası ile delik açıldıktan sonra uygulama yapılır. Bu uygulamada beton kalınlığı diğer yöntemlere kıyasla önemsiz hale gelmektedir.

Kesilecek asfalt ve betonun arkasına geçebilmek ve cihazı kurabilmek için uygun bir alana sahip olmak çok önemlidir. Bu yöntemler uygulama yapılırken gerekli güvenlik tedbirleri almak, makina operatörü ve tesisatın güvenliği bakımından çok mühimdir. Asfalt Beton kesme makinası su yardımı ile çalışmaktadır. Bu nedenle kesim işlemine başlamadan önce su temin etmek gerekmektedir. Su, beton kesimi esnasında ortaya saçılan betonlarla beraber çamur oluşturacağı için, bu konuda da tedbir almak gerekmektedir. Yapılan uygulamalarda kullanılan yöntem ve teknikleri barındıran birçok asfalt beton kesme makinası modeli kategorimizde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Asfalt kesme makinası modelleri yalnızca işlemi gerçekleştirme şekli ile değil, aynı biçimde gerçekleştiriyor olsa bile bu işlemi gerçekleştirirken ortaya koyduğu kolaylıklar açısından da birbirinden değişik pek çok özellik barındırabilmektedir. En iyi asfalt kesme makinası ve en uygun asfalt beton kesme makineleri fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Asfalt Kesme ve Beton Kesme İşlemi Nasıl Yapılır?

Asfalt ve beton derz kesme metotları ile etkili bir şekilde kesilebilir. Bu işlem öncesinde mutlaka ince hesaplamalar yapılmalı ve istenilen bölge hakkında ölçüler alınmalıdır. Sonrasında ise bu bölge düzgün bir biçimde belirlenmeli ya da çizgilerle işaretlenmelidir. Öte yandan, asfalt ve beton kaplamalarının kalınlıkları da gözetilmelidir. Benzinli, elektrikli veya dizel makineler; ne olursa olsun hemen her noktadaki asfalt ve betonların kesilmesine imkan sunmaktadır. Ayrıca, dizel ve benzinli asfalt kesme makinesi modelleri hiçbir aksama bağlanmadan her türlü mekana taşmalara olanak sağlar. Kategorimizde satışa sunduğumuz farklı asfalt-beton kesme makinalar ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun fiyatlara satın alma imkanlarına sahipsiniz.

Asfalt ve Derz Kesme Makinası Fiyatları

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz manuel ve yarı otomatik asfalt ve beton kesme makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz asfalt kesme makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli derz beton kesme makinası fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı asfalt kesme makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun beton kesme makinasını belirleyebiliriz.

En çok satılan profesyonel derz ve asfalt kesme makineleri ağır hizmet kullanımına uygundur. Dairesel asfalt kesim makinası modelleri en ucuz Derz kesim makinası fiyatları ile Newton Makine de.

Beton Kesme Makinesi Fiyatları

Birçok değişik yöntemle çalışan, pek çok değişik teknik ile kesim yapan cihazlar olduğundan dolayı beton kesme makinası fiyatı değişiklik göstermektedir. El tipi cihazlar, diğer cihazlara kıyasla daha uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Birbirine benzeyen beton kesme makinası modellerinde bile, cihazlara ilave edilen ekstra güvenlik tedbirleri ya da kullanım konforunu yükseltecek ek donanımlarla beraber makine daha kaliteli ve buna bağlı olarak daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Aynı zamanda beton kesme makinası ciddi bir bakım gerektirdiği için, Beton Kesme Makinesi Fiyatları değerlendirmesi yaparken bunu da göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Kısacası beton kesme makinası satın alırken, ürün ve marka hakkında detaylı bir araştırmayı kategorimizi incelerek yaparak, ihtiyaç duyduğunuz cihazı bizlerle iletişime geçerek satın alabilirsiniz. Beton kesme makinesi fiyatları en ucuz fiyat alternatifleri ile kategorimizde yer almaktadır.

Asfalt kesme makineleri ve beton kesme makineleri en ucuz fiyat seçenekleri ile Newton Makine de. Asfalt beton kesme makinaları modelleri ve özelliklerini kategorimizde inceleyebilirsiniz. Asfalt beton kesme makinası çeşitleri arasında ihtiyaç duyduğunuz ürüne en ucuz Asfalt kesme makinası fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Tam donanımlı Asfalt ve beton kesme makinası modelleri maksimum performans sunmaktadır. Dizel asfalt beton kesme makinaları hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Asfalt ve Beton kesme makinesi tercihi yapmadan evvel kategorimizde en uygun Beton kesme makinesi fiyatları ile sizleri bekleyen Beton kesme makinaları ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ekonomik Beton kesme makinaları fiyatları ile en iyi beton kesme makinesi modelleri Newton Makine de.