Lazer ölçüm cihazları; Lazer metre mesafe ölçmeye yarayan cihazdır. Hassas ölçüm yapabilmesi sayesinde profesyonel ve amatör kullanıcıların bir numaralı yardımcısıdır. Lazer metrenin en büyük avantajı tek kişi ile ölçüm yapabilmesi ve normal metrelerden daha hassas ölçüm yapabilmesidir. Bir lazermetre, lazer ışınlarının yardımı ile mesafeleri ölçer.

Bu odaklanan ışınlar, lazer metre tarafından yayılır. Bunun üzerine bu cihaz ışık ışınlarının kaynağa tekrar yansıması için gerekli zamanı hesaplar elde edilen sonuçlar sayesinde mesafe oldukça hassas bir şekilde tespit edilir. Mesafe ölçümün bu şekli örneğin ultrasonik ölçüm gibi diğer alternatiflerden çok daha hassastır.

Ultrasonik mesafe ölçerler ses dalgalarını ultrasonik alanda yayıyorlar. Bu ses dalgaları dalgalı biçimde genişler ve birçok arıza faktörü tarafından etkilenebilir: çevrede bulunan nesneler ultrasonik ses dalgalarının yayılımını engeller ve böylece ölçüm sonucunu değiştirir.

Lazer ışını ise doğrudan ve hassas bir şekilde ölçüm yapar, kırmızı ölçüm noktası erişimi zor olan noktalarda dahi hangi mesafenin ölçüldüğünü gösterir. Yalnız bir tuşa basmakla ölçüm sonuçları toplanır veya çıkarılır ve oda hacmi veya alanlar hesaplanır.

Lazer metre nedir? Hangi Amaçla Kullanılır?

Geçmişten bu yana şirketler, büyük kuruluşlar ve ya devlet kurumları sürekli büyümekte ve gelişmektedir. Dünyadaki insan sayısı arttıkça onlar haliyle işsizlik de artıyor.

İşsizliğin önüne geçmek için hizmet sektörü her geçen gün farklı çalışma ortamları çıkararak işsizliği azaltmaya çalışıyor. Haliyle bu farklı çalışma ortamı daha çok kurum binaları şirket binalar gerektirir.

Eskiden bir inşaat 2 ve ya 3 yıl sürmekteydi. Bu çok uzun bir zaman ve bu zamanı azaltmak için şirketler mütahitlere daha az zaman da yapma şartı koyuyor.

Şimdi de başarılı mütahitlere bakarsak hepsi de aldıkları inşaatı en kısa sürede bitiriyorlar, Bir inşaatın erken bitmesi için gerekenler önceden planlanma düzenli çalışmak ve teknolojinin faydalarından yararlanmak gerekir. Bu teknolojiler arasında size de anlatacağımız olan lazer metre teknolojisidir.

Mezura veya metre şeridiyle yapılan karmaşık klasik ölçümlere karşılık lazer metre ile hatasız sonuçlardan yararlanırsınız. Lazer metre geniş kapsamlı fonksiyonlarına rağmen oldukça kolay kullanılır ve her fonksiyonun ve ayarın kendi tuşu vardır.

IP54 standartlarına uygun olarak toza dayanıklı ve su geçirmez özelliği sayesinde nerdeyse her şartta kullanımı vardır. Lazer mesafe ölçer ile sadece bir tuşa basarak mesafeleri, yüzeyleri ve hacimleri zor erişilen yerlerde bile rahat, hızlı ve lazer kesinliği ile belirleyebilirsiniz.

Lazer metrenin kullanım alanlarını sıralayacak olursak zeminlere döşenen parkenin veya fayansın ne kadar gerektiğini hesaplamak için, boyanacak olan duvarın ölçüsünü alarak ne kadar boya kullanılacağını hesaplamada fayda sağlar. Mimarisi farklı olan evlerde zor erişilen yerleri hesaplama yapmada ve birçok alanda kullanılan lazer metre inşaat ustaları için ve meraklı kişiler için çok kullanışlı bir teknolojidir.

Kısaca anlatmak gerekirse bu tür teknolojiler insanların işlerinde zamanda büyük kazanç sağlar. İstenildiğinde zor ulaşılan yerleri metre veya mezura ile ölçmek yerine lazer metre ile saniyelik bir ölçüm yapabilirsiniz. Ayrıca ustaların ince iş dediği fayans döşemelerde hassas ölçüm gerektirir. Lazer metre ile bu hassas ölçümleri çok rahat yapabileceğinizden emin olun.

Lazer Metre Kullanım Alanları Nelerdir?

Ev içerisinde ki ölçülerinizi merak mı ediyorsunuz? Ya da tadilat yapılacak ölçme ile ilgili sorunlar mı yaşıyorsunuz? Lazer metre ölçüm cihazları ile bu tür soruların yanıtı ortadan kalkıyor. Hayatın tüm alanında kullanabileceğiniz bu pratik ve kaliteli ölçüm sonuçları veren lazer metre ölçüm cihazlarını kullanabilirsiniz.

Banyonuz için kaç metrekare fayansa ihtiyaç duyduğunuzu hesaplamak mı istiyorsunuz? Yatak odasını boyamak için ne kadar duvar boyasına ihtiyacınız var? Çatı katının genişletilmesinde tavanın yüksekliği ne kadar olabilir? Tüm bu soruların yanıtı Lazer metre cihazındadır. Hassas ve son derece kolay, oldukça hafif ve basit olduğundan her cebe sığar ve hiçbir modern alet çantasında eksik olmamalıdır.

Böyle donanımlı olunca, her tadilatçı yaptığı işten daha çok zevk alır ve özellikle profesyonel kullanıcılarda lazer metre son derece gereklidir. Çünkü zaman eksikliğinin üzerine işleri yetiştirme baskısı üzerine eklendiği zaman, uzun ve karmaşık ölçüm metodları ile vakit kayıp edilmemelidir. Dış alanlarda hassas ölçüm sonuçları sunan bir lazer mesafe ölçer mi arıyorsunuz? Veya entegre eğim sensörü, pratik sınır belirleme fonksiyonu veya kolay veri aktarımı için bir Bluetooth arabirimi gibi ek fonksiyonlara mı değer veriyorsunuz? O halde lazer metre mesafe ölçüm cihazları tamda aradığınız cihazlar.

Lazer Metrenin Avantajları Nelerdir?

Eskiden uzunluk ölçümleri için mezuralar kullanılıyordu. Mezuraların dağılması, yıpranması veya parçalanması gibi durumlar yüzünden şerit metreler üretildi ve kullanılmaya başlandı. Şerit metre mezuraya kıyasla oldukça kullanışlıydı. Günümüzde ise, yine ihtiyaçlar sonucunda, Lazer metreler üretiliyor ve kullanılıyor.

Lazer metre, mesafe ölçmeden tutun alan ve hacim ölçebiliyor, hatta pisagor ölçümleri yapabiliyor. En son yapılan ölçümler cihazın hafızasında kalıyor. Böylece hem hesaplar yapabiliyorsunuz, hem de önceden ölçülmüş yeri tekrar ölçmenize gerek kalmadan cihazı açıp bakabiliyorsunuz. Lazer metreler günlük ve iş kullanımlarına uygun olarak üretilir. Dayanıklı bir cihaz olduğu için çevre koşullarından fazla etkilenmez. Bazı modelleri su geçirmez olduğu için yağmur çamur etki etmez. Lazer metrelerin kullanımı çok kolaydır.

Cihaz alındıktan sonra sadece pil takılır ve çalıştırılır. Çalışır vaziyette olan lazer metre, tek bir tuşa basarak ölçümü yapar ve mesafe sonucunu ekranda gösterir. Lazer metreler, yeni nesil ultrasonik ölçüm teknolojisi sayesinde kesin ve net ölçümler yaparlar.

Lazer metreler, ortalama olarak 5 metre ölçüm yapabilen şerit metre boyutlarında olurlar, ancak gelişmiş teknolojisi sayesinde 100 metreye kadar ölçüm yapabilmektedir. Bu ölçüm aralığı, cihazın modeline göre değişir.

Taşınabilir, kolayca taşınabilir ve elle kullanıma yatkın olması sayesinde birçok mekanda rahatça kullanabilirsiniz. Kullanışlılığı ve sağladığı faydalı işlevler sayesinde inşaat sektöründe çok yaygındır. Bina yapılırken, katların düzeni sağlanırken, katların iç mimarisi yapılırken düzenli olarak kullanılır. Çelik yapıların inşaatından depo düzenine kadar birçok yerde kullanılır. Faydaları ve kullanım alanları saymakla bitmez.

Lazer metre cihazlarını kullanmak çok karlıdır. Çünkü kullananlara birçok zaman tasarrufu sağlamakla kalmaz, kullanışlılığı sayesinde iş tasarrufu da sağlar. Şerit metre kullanmak için genelde iki kişiye ihtiyaç duyulur; ancak lazer metreyle tek bir kişi bile bütün ölçümleri çok daha kısa sürede yapabilir.

Normal şerit metrelerle çok fazla emek gerektiren odanın uzunluğunu, genişliğini ölçmek lazer metreyle artık çok kolaydır. Bunların yanında sizi çok uğraştırabilecek tavanın boyunu ölçmek bile sadece saniyelerinizi alacak. Yapacağınız tek şey, cihazı sabit tutup ölçüm tuşuna basmak. Bu modern lazer metre cihazlarının günümüzde tüm alet çantalarında bulması gerekir.

Lazer metre nasıl çalışır?

Son zamanlarda aktif bir şekilde kullanılan lazer metre ölçüm cihazları nasıl kullanılır? Çalışma mantığı nedir? Makalemizde bahsedeceğiz. Bir Lazer metre lazer ışınlarının yardımı ile mesafeleri ölçer. Bu odaklanan ışınlar, lazer metre tarafından yayılır.

Bunun üzerine bu cihaz ışık ışınlarının kaynağa tekrar yansıması için gerekli zamanı hesaplar – elde edilen sonuçlar sayesinde mesafe oldukça hassas bir şekilde tespit edilir. Mesafe ölçümün bu şekli örneğin ultrasonik ölçüm gibi diğer alternatiflerden çok daha hassastır.

Ultrasonik mesafe ölçerler ses dalgalarını ultrasonik alanda yayıyorlar. Bu ses dalgaları dalgalı biçimde genişler ve birçok arıza faktörü tarafından etkilenebilir. Çevrede bulunan nesneler ultrasonik ses dalgalarının yayılımını engeller ve böylece ölçüm sonucunu değiştirir.

Lazer ışını ise doğrudan ve hassas bir şekilde ölçüm yapar – kırmızı ölçüm noktası erişimi zor olan noktalarda dahi hangi mesafenin ölçüldüğünü gösterir. Yalnız bir tuşa basmakla ölçüm sonuçları toplanır veya çıkarılır ve oda hacmi veya alanlar hesaplanır.

Lazer metre fiyatları nedir?

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz lazer metre modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz lazer metre kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli lazer metre fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size uygun olan lazer metreyi belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun lazer metreyi belirleyebiliriz.

Lazer Ölçüm Cihazı Nasıl Kullanılır?

Son dönem uygulamalarında aktif bir biçimde kullanım yapılan lazer ölçüm cihazı nasıl kullanılır? Ve lazer ölçüm cihazının çalışma mantığı nedir? Lazer ölçüm cihazları metre lazer ışınlarının desteği ile mesafeleri ölçmektedir. Odaklanan ışınlar, lazer metre aracılığı ile yayılır. Bunun üstüne lazer ölçüm cihazları ışık ışınlarının kaynağa yeniden yansıması için gerekli zamanı hesap eder. Varılan sonuçlar neticesinde mesafe, fazlası ile hassas bir biçimde tespit edilmektedir. Mesafe ölçümün bu formatı mesela ultrasonik ölçüm gibi başka seçeneklerden çok daha hassastır.

Ultrasonik mesafe ölçen cihazlar ses dalgalarını ultrasonik alanda yaymaktadır. Oluşan ses dalgaları dalgalı şekilde genişler ve pek çok arıza unsuru tarafından etkilenebilir. Civarda yer alan nesneler ultrasonik ses dalgalarının yayılımını önler ve böylelikle ölçüm sonucunu farklılaştırır. Lazer ışını ise doğrudan ve duyarlı bir biçimde ölçüm gerçekleştirir. Kırmızı ölçüm noktası ulaşımı zor olan alanlarda bile hangi mesafenin ölçüldüğünü gösterir. Sadece bir tuşa basma ile ölçüm sonuçları toplanır ya da çıkarılır. Böylelikle oda hacminin veya alanların hesaplaması yapılır.

Kategorimizde yer alan Lazer ölçüm cihazları, ultrasonik teknolojiyi kullanarak, istenilen mesafeyi ultrasonik ses dalgaları desteği ile %1 gibi minimum hata payı vererek hesaplar. Lazer ölçüm cihazları pratik kullanışlı yapıda olan lazerli mesafe ölçerdir.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Show sidebar
leica iç mekan lazer ölçüm cihazı 40mt
Close

LEİCA D1 Lazer 40Mt

40 Metre İç Saha Lazeri D1 DISTO Teknik Özellikleri Uygun koşullarla doğruluk: 2 mm / 0,08 inç Olumsuz koşullar ile doğruluk: 3 mm / 1/8 Uygun koşullara göre çeşitlilik : 0,2 - 40 m / 0,6 - 131 fit Olumsuz koşullara sahip menzil: 0,2 - 30 m / 0,6 - 100 fit Görüntülenen en küçük birim: 1 mm / 1/32 inç Lazer sınıfı: 2 Lazer tipi: 635 nm, <1 mW ø lazer noktası | mesafelerde: 6/30/60 mm | 10/50/100 m Koruma sınıfı: IP54 (toz ve su sıçramasına karşı korumalı) Oto. Lazer kapalı: 90 s sonra Oto. Güç kapatma: 180 s sonra Bluetooth® Smart: Bluetooth® v4.0 Bluetooth® Smart Serisi <10m Akü dayanıklılığı (2 x AAA): 10000 ölçüme kadar Boyutlar (Y x G x U): 115 x 43,5 x 23,5 mm | 4,53 x 1,71 x 0,93 inç Ağırlık (pilli): 87 g / 3,07 oz Depolama Sıcaklığı Aralığı: -25 ila 70 ° C / -13 ila 158 ° F Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica d110 lazer metre
Close

LEİCA D110 Lazer 60 Metre

60 Metre Mini İç Saha Lazeri D110 DISTO Teknik Özellikleri SO 16331-1 sertifikalı tipik ölçüm Aralığı: 0,2 - 60 m ISO 16331-1 sertifikalı tipik ölçüm doğruluğu: ± 1,5 mm Ölçü Birimleri: m, ft Güç Aralığı Teknolojisi: Evet Ekran aydınlatma: Evet Serbest Çizim Uygulaması: Evet Veri Ara yüzü: Bluetooth Smart V4.0 Batarya seti başına ölçümler: 5000'e kadar Piller: AAA 2 x 1,5 v Koruma sınıfı: IP54 - toz ve su sıçramasına karşı korumalı Boyutlar (Y x G x U): 120 x 37 x 23 mm Akülerle birlikte ağırlık: 92g EAN / UPC: 7640110694954 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica d2 lazer 100mt
Close

LEİCA D2 Lazer 100 Metre

100 Metre İç Saha Lazeri D2 DISTO Teknik Özellikleri Tipik ölçüm hassasiyeti: ± 1,5 mm ISO 16331-1 sertifikalı Seri: 100 metreye kadar Ölçü birimleri: 0,000 m, 0,00 ft, 0'00 "1/16, 0 / 16'da Bellek: Son 10 değer Veri Ara yüzü: Bluetooth® Akıllı V4.0 Batarya seti başına ölçümler: 10.000'e kadar Çok fonksiyonlu uç parçası: Evet, Akıllı tanıma Piller: 2x AAA 1,5 V (Alkali ile gönderilir) Görüntüleme: 3 satır aydınlatmalı ekran Koruma sınıfı: IP 54, toz ve su sıçramasına karşı korumalı Boyutlar: 116 x 44 x 26 mm Akülerle birlikte ağırlık: 100 gram Minimum / maksimum ölçümler: Evet Alan / hacim hesaplama: Evet Pisagor fonksiyonları: 2 puan, 3 puan Çıkış işlevi: Evet, tek değer Ressam İşlevi: Evet Çıkarma / toplama: Evet Zamanlayıcı işlevi: Evet, değişken Bip: Evet, açılıp kapatılabilir Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica d510 lazer 200mtre
Close

LEİCA D510 Lazer 200 Metre

200 Metre Dış Saha Lazeri D510 DISTO Teknik Özellikleri ISO 16331-1 sertifikalı tipik ölçüm doğruluğu: ± 1 mm ISO 16331-1 sertifikalı tipik Aralığı: 200 metreye kadar Ölçü birimleri: 0,000 m, 0,0000 m, 0,00 m, 0,00 ft, 0'00 "1/32, 0,00 inç, 0 1/32 Güç Aralığı Teknolojisi: Evet M cinsinden uzaklık: 10, 50, 100 m Lazer noktasının çapı mm olarak: 6, 30, 60 mm Eğim sensörü ölçüm Aralığı: 360 ° 4x zoom'lu işaretleyici: Evet Bellek: Son 30 gösterim Ücretsiz uygulama: Evet Veri Ara yüzü: Bluetooth® V4.0 Akıllı Batarya seti başına ölçümler: 5000'e kadar (Li-demir LFP pillerle) Çok fonksiyonlu uç parçası: Otomatik tanıma Piller: AA 2 × 1,5 V (Li-ion şarj edilebilir) ile birlikte gönderilir Tripod ipliği: ¼ ”- 20 Koruma sınıfı: IP65 - su jeti koruması ve toz geçirmez Boyutlar: 143 x 58 x 29 mm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica lino l2 çapraz lazer metre fiyat
Close

LEİCA LİNO L2 Çapraz Çizgi Lazeri

LEİCA LİNO L2 Çapraz Çizgi Lazeri Teknik Özelikleri Menzil: aydınlatma koşullarına bağlı olarak 25 m'ye kadar Lazer Alıcılı Ürün Gamı: Aydınlatma koşullarına bağlı olarak 80 m'ye kadar Tesviye Doğruluk: ± 0,2 mm / m Otomatik Seviye Aralığı: ± 4 ° Kendini Tesviye Süresi: <3 s Lazer Çizgileri Sayısı: 2 Işın Yönü: dikey yatay 5m'de lazer çizgisi genişliği: <2 mm Lazer Tipi: 635 nm / sınıf 2 (kırmızı) Pil Türü: Li-Ion şarj edilebilir (veya AA 3 x 1,5 V) Operasyon Zamanı: Lazer moduna bağlı olarak 44 saate kadar (Li-Ion) Sıcaklık Aralığı Depolama: -25 ila 70 ° C (-13 ila 158 ° F) Sıcaklık Aralığı İşlemi: -10 ila 50 ° C (14 - 122 ° F) Koruma sınıfı: IP 54 Boyutlar: 110 x 60 x 100 mm Akülerle Birlikte Ağırlık: 530 g Tripod ipliği Lino: 1/4" Tripod iplik adaptörü: 1/4 "+ 5/8" Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica lino l2g çapraz lazer
Close

LEİCA LİNO L2G Çapraz Çizgi (Yeşil) Lazeri

LEİCA LİNO L2G Çapraz Çizgi (Yeşil) Lazeri Teknik Özellikleri Menzil: Aydınlatma koşullarına bağlı olarak 35 m'ye kadar Lazer Alıcılı Ürün Gamı: Aydınlatma koşullarına bağlı olarak 80 m'ye kadar Tesviye Doğruluk: ± 0,2 mm / m Otomatik Seviye Aralığı: ± 4 ° Kendini Tesviye Süresi: <3 s Lazer Çizgileri Sayısı: 2 Işın Yönü: Dikey yatay 5m'de Lazer Çizgisi Genişliği: <2 mm Lazer Tipi: 525 nm / sınıf 2 (yeşil) Pil Türü: Li-Ion şarj edilebilir (veya AA 3 x 1,5 V) Operasyon Zamanı: Lazer moduna bağlı olarak 28 saate kadar (Li-Ion) Sıcaklık Aralığı Depolama: -25 ila 70 ° C (-13 ila 158 ° F) Sıcaklık Aralığı İşlemi: -10 ila 50 ° C (14 - 122 ° F) Koruma sınıfı: IP 54 Boyutlar: 110 x 60 x 100 mm Akülerle Birlikte Ağırlık: 530 g Tripod ipliği Lino: 1/4" Tripod iplik adaptörü: 1/4 "+ 5/8" Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica lino 180 lazer metre
Close

LEİCA LİNO ML180 Lazer Nivo

LEİCA LİNO ML180 Lazer Nivo Teknik Özellikleri Çalışma aralığı * (hattın ortasındaki alıcıyla): 100 metreye kadar Kendiliğinden hizalama hassasiyeti (@ 25 ° C / 77 ° F): 0,7 mm @ 10 m Otomatik seviye aralığı: +/- 5 ° Kendini tesviye süresi: <10 sn. Açısal doğruluk: 0,2 mm / m Lazer diyot tipi: 635 nm, lazer sınıfı 2 Fan açısı: 120 ° Koruma : IP54 Çalışma sıcaklığı: -10 - + 45 ° C Depolama sıcaklığı: -25 - +70 ° C Pil Türü : D Tipi, 2 x 1,5V Ortalama pil çalışma süresi alkali / NiMH: 10 saat (Alkali) 12 saat (şarj edilebilir) Boyutlar: 250 x 159 x 230 mm Akülerle birlikte ağırlık: 2200 g / 77 oz Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica lino p5 beş nokta atışı lazer
Close

LEİCA LİNO P5 Beş Nokta Lazeri

LEİCA LİNO P5 Beş Nokta Lazeri Teknik Özellikleri Menzil: Aydınlatma koşullarına bağlı olarak 30 m'ye kadar Tesviye doğruluk: ± 0,2 mm / m Otomatik seviye aralığı: ± 4 ° Kendini tesviye süresi: <3 s Lazer nokta sayısı: 5 Işın yönü: Yukarı, aşağı, ileri, sağ, sol Nokta doğruluğu: ± 0,2 mm / m Lazer tipi: 635 nm / sınıf 2 (kırmızı) Pil Türü: AA 3 x 1,5 V (isteğe bağlı Li-İyon) Operasyon zamanı: Lazer moduna bağlı olarak 37 saate kadar (AA) Sıcaklık aralığı depolama: -25 ila 70 ° C (-13 ila 158 ° F) Sıcaklık aralığı işlemi: -10 ila 50 ° C (14 - 122 ° F) Koruma sınıfı: IP 54 Boyutlar: 110 x 60 x 100 mm Akülerle birlikte ağırlık: 495 g Tripod ipliği Lino: 1/4" Tripod iplik adaptörü: 1/4 "+ 5/8" Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica rugby tesviye lazeri özellikleri
Close

LEİCA Rugby 610 Yatay Tesviye Lazeri

LEİCA Rugby 610 Yatay Tesviye Lazeri Teknik Özellikleri Uygulamalar: Tek Tuşla Otomatik Yatay Tesviye Lazer Sınıfı: 1 Lazer Tipi: 635 nm kırmızı Yukarı şakül: - Hassasiyet: 30m ± 2.2mm Kendinden Terazileme Aralığı: ± 5° Eğim aralığı: - Akıllı eğim: - Rotasyon: 10 rps Tarama: - 90° Tarama: - Aşağı şakül: - Uyku Modu: - Maksimum Mesafe (Ø) RE120/120G: 800 metre Maksimum Mesafe (Ø) RE140/160: 1100 metre Maksimum Mesafe (Ø) RC400 Kumanda - Çalışma Süresi (Li-ion Batarya): 40 saat Çalışma Süresi (Alkalin Batarya): 60 saat Çalışma Sıcaklığı: -10 + 50°C Koruma Sınıfı: IP67 Garanti: 3 yıl Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
lazer leica rugby 640 model
Close

LEİCA Rugby 640 Yatay ve Dikey Tesviye Lazeri

LEİCA Rugby 640 Yatay ve Dikey Tesviye Lazeri Teknik Özellikleri Uygulamalar: Yatay Dikey Otomatik Tesviye Çift Eksende Manuel Eğim ve 90° Lazer Sınıfı: 2 Lazer Tipi: 635 nm kırmızı Yukarı şakül: Var Hassasiyet: 30m ± 2.2mm Kendinden Terazileme Aralığı: ± 5° Eğim aralığı: - Akıllı eğim: - Rotasyon: 0,2,5,10 rps Tarama : 10, 45, 90° 90° Tarama: Var Aşağı şakül: Var Uyku Modu: Var Maksimum Mesafe (Ø) RE120/120G: 500 metre Maksimum Mesafe (Ø) RE140/160: 600 metre Maksimum Mesafe (Ø) RC400 Kumanda: 200 metre Çalışma Süresi (Li-ion Batarya): 40 saat Çalışma Süresi (Alkalin Batarya): 60 saat Çalışma Sıcaklığı: -20 + 50°C Koruma Sınıfı: IP67 Garanti: 3 yıl Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica x3 lazer 150 mt özellik
Close

LEİCA X3 Lazer 150 Metre

150 Metre İç Saha Lazeri X3 DISTO Teknik Özellikleri Typ. Mesafe ölçüm hassasiyeti (ISO 16331-1 sertifikalı): ± 1,0 mm Menzil (ISO 16331-1 sertifikalı): 0,05 ila 150 m Ölçü birimleri: m, ft X-Range Güç Teknolojisi: Evet Eğim sensörü: Evet Muhafazaya eğim sensörü hassasiyeti: ± 0.2 ° Smart Base ölçüm aralığı Yatay ve Dikey: Leica DST 360 ile birlikte kullanım için 360 ° - 64 ° -> 90 ° Leica DST 360 ile birlikte kullanım için Typ. Leica DST 360 ile kullanım için P2P fonksiyonunun toleransı: ± 2mm'de 2mm, 5m'de 5mm, 10m'de 10mm Tesviye aralığı: Leica DST 360 ile kullanım için 5 ° Son ölçüm hafızası: 20 Windows için DISTO ™ transferi: Evet İOS ve Android için DISTO ™ Plan uygulaması: Evet, uygulama satın alımlarına dahil Akıllı Oda işlevi desteği: Evet Genel veri Ara yüzü: Bluetooth® Smart 3B nokta verileri için veri arabirimi: Bluetooth® Smart Batarya seti başına ölçümler: 4.000'e kadar (Bluetooth® ile kullanıldığında azaltılmış) Pillerin servis ömrü: 8 saate kadar (Bluetooth® ile kullanıldığında azaltılmış) Otomatik referans algılamalı çok işlevli uç: Evet Piller: 2x AA Alkalin Koruma sınıfı: IP 65 2m düşme testi: Evet Boyutlar: 132 x 56 x 29 mm Akülerle birlikte ağırlık: 184g Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
leica x4 150mt lazer
Close

LEİCA X4 Lazer 150 Metre

150 Metre Dış Saha Lazeri X4 DISTO Teknik Özellikleri Typ. Mesafe ölçüm hassasiyeti (ISO 16331-1 sertifikalı): ± 1,0 mm Menzil (ISO 16331-1 sertifikalı): 0,05 ila 150 m Ölçü birimleri: m, ft X-Range Güç Teknolojisi: Evet Eğim Sensörü: Evet Muhafazaya eğim sensörü hassasiyeti: ± 0,2 ° Smart Base ölçüm aralığı Yatay ve Dikey : LEİCA DST 360 ile birlikte kullanım için 360 ° - 64 ° -> 90 ° Leica DST 360 ile birlikte kullanım için Typ. P2P fonksiyonunun Leica DST 360 ile kullanım için toleransı: ± 2mm'de 2mm, 5m'de 5mm, 10m'de 10mm Tesviye aralığı: LEİCA DST 360 ile kullanım için 5 ° Zumlu işaretleyici: 4x Son ölçüm hafızası: 20 Windows için DISTO ™ transferi: Evet İOS ve Android için DISTO ™ Plan uygulaması: Evet, uygulama satın alımlarına dahil Akıllı Oda işlevi desteği: Evet Genel veri Ara yüzü: Bluetooth® Smart 3B nokta verileri için veri arabirimi: Bluetooth® Smart Batarya seti başına ölçümler: 4.000'e kadar (Bluetooth® ile kullanıldığında azaltılmış) Pillerin servis ömrü: 8 saate kadar (Bluetooth® ile kullanıldığında azaltılmış) Otomatik referans algılamalı çok işlevli uç: Evet Piller: 2x AA Alkalin Koruma sınıfı: IP 65 2 m düşme testi: Evet Boyutlar: 132 x 56 x 29 mm Akülerle birlikte ağırlık: 188 g b>Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta