Gösterilen sonuç sayısı: 6

Show sidebar
alfra 1000 kg manyetik kaldirma mıknatisi fiyat
Close

ALFRA 1000 Kg Manyetik Kaldırma Mıknatısı

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
alfra tml manyetik kaldırma miktanisi fiyat
Close

ALFRA 250 Kg Manyetik Kaldırma Mıknatısı

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
alfra manyetik kelepçe kaldrici
Close

ALFRA 300 Kg Manyetik Kelepçe Mıknatısı

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
alfra 400kg manyetik mıknatıs kaldırıcı fiyat
Close

ALFRA 400 Kg Manyetik Boru Kaldırma Mıknatısı

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
alfra manyetik kaldırma mıknatısı 500kg fiyat
Close

ALFRA 500 Kg Manyetik Kaldırma Mıknatısı

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
90kg alfra manyetik boru kaldırma
Close

ALFRA 90 Kg Manyetik Boru Kaldırma Mıknatısı

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Manyetik Kaldırma Mıknatısı

Manyetik kaldırma mıknatısı, yayvan boyutlu kaldırma halkası ile bütün vinçlere uyum sağlayan yapıya sahiptir. Kullanılacak alanlarda yer alan materyallerin yüzeyi, cinsi ve kalınlığına göre kaldırma kapasitesi farklılık göstermektedir. Kullanıcısını rahatsız edebilecek elektrik kablosu bulunmadığından dolayı, konforlu ve çok yönlü kullanıma sahip manyetik kaldırma mıknatısı modelleri rahatça taşınmaktadır.

Makine üreticileri, kesme ve metal şekillendirme atölyeleri, tersaneler ve sevkiyat birimlerinde sıklıkla kullanılan manyetik kaldırma mıknatısı yuvarlak ve düz malzemeler için uygundur. Manyetik kaldırma mıknatısı, manyetik kaldırma mıknatısı fiyatları ve manyetik mıknatıslar için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Manyetik kollu sac kaldırma mıknatısı, ferromanyetik malzemelerin [örneğin saç (plaka halinde ve yuvarlak), genelde demir malzemeler] hareket ettirilmesi (kaldırma, taşıma ve indirme) için tasarlanmış manuel kontrollü sürekli mıknatıslı bir kaldıraçtır.

Söz konusu kaldırma ekipmanı, demirli materyalleri çekecek kapasitede bir mıknatıs alanı oluşturmak için sürekli mıknatısların özelliklerinden faydalanır. Ekipman içinde güçlü manyetik özelliğe sahip olan neodimyum mıknatısların bulunduğu bir çekirdeği döndüren bir kol aracılığı ile etkinleştirilir; bu doğrultuda elde edilen manyetik akım çalışma aşamasında hareket ettirilecek yük içinden geçer ve bırakma aşamasında kaldıraç içinde kısa devre yapar. Daimi mıknatıslardan imal edildikleri için elektronik bir devre olmadan çalışlar ve elektrik kesintilerinde etkilenmezler. Kullanım açısından elektromanyetik sistemlerden daha güvenlidirler.

Kollu yük kaldırma mıknatısı modellerinin elektrik kabloları bulunmadığından dolayı kolay ve çok yönlü kullanım sunmaktadır. Geniş boyutlu kaldırma halkası sayesine her vince uygundur. Kaldırma kapasiteleri en az 3 katına emniyetlidir. Yuvarlak ve düz malzemeye uygundur. Yanındaki kol sayesinde kolay açma ve kapama rahatça taşınabilirlik mapası bulunur.

Manyetik kaldırma mıknatısı modelleri çelik levhalardan çelik borulara, bloklardan pres kalıplarına kadar pek çok malzemenin taşınmasında kullanım için uygun özelliklere sahiptir. Yükleme ve boşaltma işlemlerinde kullanılan Manyetik kaldıraç 100 kg ve manyetik kaldıraç 500 kg modelleri çok satan yük kaldırma mıknatısı modelleri arasındadır.

Hareketli demir blokları ve diğer manyetik malzemeleri kaldırmak için kullanabileceğiniz manyetik kaldırma mıknatısı modellerinin kullanımı kolaydır ve çok güvenlidir. Bu nedenle yaygın olarak fabrikalarda, rıhtımda, depolarda ve ulaştırma endüstrilerinde kaldırma aracı olarak kullanılırlar. Kollu mıknatıs, kaldırma mıknatısı ve Manyetik kaldırma mıknatısı gibi çeşitleri kullanarak çalışma koşullarınızı iyileştirirken çalışma verimliliğinizi de artırabilirsiniz.

Manyetik Metal Kaldırma Mıknatısı Kullanım Alanları Nelerdir?

Takım ve kalıp üreticileri

Makine üreticileri

Kesme ve metal şekillendirme atölyeleri

Çelik dağıtım merkezleri

Tersaneler

Dökümhaneler ve çelik tesisleri

Çelik konstrüksiyon ve imalathanelerde

Depolama ve sevkiyat birimlerinde

Metal plaka, blok, profil kaldırma, taşımada, yükleme ve boşaltmada.

Makine sanayinde montaj esnasında parça tutmada

Pres kalıpları kaldırma ve taşımada.

Yarı mamül makina parçalarını kaldırma ve taşımada.

Gemi ve yapı inşaat sektöründe demir plaka ve blokların oksijenli kesim işlemlerinde.

Metal kaldırma mıknatısı modelleri özellikle çelik levha ve boruların nakliyesinde kullanılmaktadır. Manyetik kaldırma mıknatısı ayrıca blokların, pres kalıplarının taşınması, makinalara yüklenmesi ve boşaltmada kullanılmaktadır. Manyetik kaldırma cihazları en uygun Manyetik kaldırma mıknatısı fiyatları ile Newton Makine de. Kategorimizde satıla sunmuş olduğumuz Manyetik kaldırma mıknatısı ürünleri ve özelliklerini inceleyerek avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Metal kaldırma mıknatısları yaygın kullanım alanına sahiptir. Çelik levha ve boruların, blokların, pres kalıplarının nakliyesinde sıkça kullanılır. Hareketli demir blokları ve diğer manyetik malzemeleri kaldırmak içinde metal kaldırma mıknatısı modellerini kullanabilirsiniz.

Manyetik Kaldırma ve Taşıma Mıknatısı Fiyatları

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz manyetik kaldırma taşıma mıknatısı modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz manyetik kaldırma mıknatısı kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli taşıma mıknatısı fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun manyetik taşıma ve kaldırma mıknatısını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun manyetik kaldırma mıknatısını belirleyebiliriz.

Birbirinden farklı kullanım alanına sahip en iyi Manyetik metal kaldırma mıknatısı modelleri ve yük kaldırma mıknatısı modelleri hakkında detaylı bilgi için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sac kaldırma mıknatısı ve metal kaldırma mıknatısları satın alarak çelik levhaları ve çelik boruları taşıyabilirsiniz. Bunların yanı sıra Blokların ve pres kalıpların makinelerle taşınması sırasında kaldırılması amacı ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Korozyon ve paslanmaya karşı dayanıklı yük kaldırma mıknatısı modelleri, uzun süreli çalışmalar için uygundur. Yüksek performanslı, kollu kaldırma mıknatısı çeşitleri birbirinden farklı alanlarda kullanılarak iş yükünü hafifletmektedir.