Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar
m12 kılavuz çekme matkap makinesi
Close

M12 Kılavuz Çekme Matkap

Teknik Özellikleri Model: CRAFT M16TP Cinsi: Kılavuz Çekme Matkap Makinesi Motor Gücü: 0,75 KW Çalışma Tipi: Kayışlı Delme Kapasitesi: 16 mm Kılavuz Kapasitesi: M12 Mil Bağlantısı: MK2 Mil Hareketi/Strok: 100 mm Mil-Sütun Arası Mesafe: 193 mm Mil-Tabla Arası Mesafe: 297 mm Mil-Taban Arası Mesafe: 556 mm Hız: 480-4100 dev/dak Kademe: 5 Tabla Ölçüleri: 200x230 mm Taban Ölçüleri: 528x360 mm Ambalaj Ölçüleri: 770x420x950 mm Net Ağırlık: 90 Kg Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
m16 kılavuz çekmeli matkap fiyatı
Close

M16 Kılavuz Çekme Matkap

Teknik Özellikleri Model: CRAFT M20TP Cinsi: Kılavuz Çekme Matkap Makinesi Motor Gücü: 0,75 KW Çalışma Tipi: Kayışlı Delme Kapasitesi: 20 mm Kılavuz Kapasitesi: M16 Mil Bağlantısı: MK2 Mil Hareketi/Strok: 125 mm Mil-Sütun Arası Mesafe: 240 mm Mil-Tabla Arası Mesafe: 315 mm Mil-Taban Arası Mesafe: 560 mm Hız: 290-2150 dev/dak Kademe: 5 Tabla Ölçüleri: 280x300 mm Taban Ölçüleri: 590x375 mm Ambalaj Ölçüleri: 820x480x1020 mm Net Ağırlık: 140 Kg Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
m20 kılavuz cekme matkap fiyatlari
Close

M20 Kılavuz Çekme Matkap

Teknik Özellikleri Model: CRAFT M25TP Cinsi: Kılavuz Çekme Matkap Makinesi Motor Gücü: 1,1 KW Çalışma Tipi: Kayışlı Delme Kapasitesi: 25 mm Kılavuz Kapasitesi: M20 Mil Bağlantısı: MK3 Mil Hareketi/Strok: 125 mm Mil-Sütun Arası Mesafe: 240 mm Mil-Tabla Arası Mesafe: 367 mm Mil-Taban Arası Mesafe: 630 mm Hız: 290-2150 dev/dak Kademe: 5 Tabla Ölçüleri: 280x300 mm Taban Ölçüleri: 590x375 mm Ambalaj Ölçüleri: 820x480x1020 mm Net Ağırlık: 165 Kg Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Kılavuz Çekmeli Matkap

Kılavuz çekmeli matkaplar, çeşitli ölçülerde istenilen diş ölçüsü için açılan bir tür kılavuz çekme işine yarayan makine modelidir.

Sıradan matkaplarla genellikle sadece delik delme işini yaparken bu modellerde hem delme hem de diş açma işlemini kolaylıkla yapmaktadır. Bu ürün grubu M16TP, M20TP ve M25TP modellerinden oluşmaktadır.

M12 den M20’e kadar diş açma kapasitelerine sahip bu ürünler darbelere karşı dayanıklı ve hafif olmaları en büyük avantajlarındandır. Ayrıca delik delme işlemlerinde büyük performans sağlar. Ağır sanayiye uygun, dayanıklı gövdesi uzun yıllar kullanım sağlar. Yüksek performanslı matkap ve kılavuz çekme hassas işler için tasarlanmıştır.

Kılavuz çekme operasyonundan geri dönüşte iş mili 2 kat hızla yukarı çıkarak zamandan %25 tasarruf sağlanır. Soğutma sistemi ve aydınlatma ve ayak pedalı en büyük avantajlarındandır. Motor ile hız kutusu arasındaki seri değiştirilebilir kayış-kasnak sistemi ile 5 devir elde edilir. Kılavuz çekme işlemi esnasında mastar vida, somun ile birlikte otomatik ilerleme sağlar.

Kılavuz Çekmeli Manyetik Matkap

Kılavuz çekme matkabı ihtiyaçlarınız için kategorimizi inceleyebilir, en uygun kılavuz çekmeli matkap fiyatları ile istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla satışa sunmuş olduğumuz Masaüstü kılavuz çekmeli matkap tezgahı ürün özellikleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Kılavuz çekme matkabı fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir.

Birbirinden farklı özellikleri ile kılavuz çekmeli matkap modelleri ağır işler için uygun olan dayanıklı matkap modelleridir. Yedek parça sorunu olmayan kılavuz çekmeli manyetik matkap modelleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Maksimum performansa sahip en iyi Kılavuz çekme matkabı modellerinin ürün özellikleri farklılık göstermektedir. Ergonomik tasarıma ve ekonomik Kılavuz çekme matkabı fiyatları ile sipariş verebileceğiniz modeller beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Kılavuz Çekmeli Matkap Nedir?

İş parçalarında herhangi bir delik açıldıktan sonra parça üzerinde kılavuz çekme işlemi yapılmaktadır. Bu gibi uygulamaların yanı sıra pek çok alanda kullanım olanağı sunan kılavuz çekmeli matkaplar, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlaması ile de çok avantajlıdır. Sürekli kullanımlarda dahi maksimum performans sunan matkap çeşitleri arasındaki kılavuz çekmeli matkaplarla başarılı iş sonuçlarını kolaylıkla ortaya çıkarabilirsiniz. Matkap modelleri arasında sıklıkla tercih edilen en kaliteli kılavuz çekme matkap modellerine Newton Makine ayrıcalıkları ile hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Kılavuz Çekmeli Matkap Fiyatları

En iyi Kılavuz çekmeli matkap çeşitleri en uygun fiyat seçeneği ile Newton Makine de. Dayanıklı ve kaliteli tasarımı ile uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz modellere en uygun kılavuz çekmeli matkap fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çok satanlar arasında yer alan En iyi kılavuz çekmeli matkap modelleri kullanıcısına pek çok avantaj sağlamaktadır. En uygun kılavuz çekme matkabı fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken modellere Newton Makine ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Kullanıcısına pek çok avantaj sağlayan Masa üstü matkap modelleri ve Kılavuz matkabı çeşitleri dayanıklı tasarımları ile uzun süre kullanıma uygundur. En ucuz Kılavuz çekme matkabı fiyatları ile satın alabileceğiniz modeller, kolay ve pratik kullanım sunmaktadır.

Talaşlı tezgah modelleri arasında yer alan kılavuz çekme matkabı modelleri arasından beğendiğiniz modeli satın alarak, delik delme işlemlerin de rahatlıkla kullanabilirseniz. İhtiyaçları karşılamak için tasarlanmış kılavuz çekme matkapları, ağır sanayiye uygun teknik özelliklere sahiptir. İmalat sektörünün yanı sıra ağır sanayide de kullanılabilen kılavuz çekmeli matkap modellerini ve özelliklerini inceleyerek, pürüzsüz delik delme işleri yapabileceğiniz modeli en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.