Kış aylarında kar yağışı ardından kapanan yollar, çalışmayan arabalar ve diğer tüm soğukla ilgili sorunları hepimiz yaşıyoruz. Zaman oluyor ki eve girmek bile hatta eve ulaşmak bile başlı başına bir can sıkıntısı oluyor. Şehirlerarası veya şehir içinde, kaliteli bir ulaşımı en karlı kış gününde yaşamak hepimizin dileğidir. Fakat bazı durumlarda yerel idarenin, kamu kuruluşlarının çalışmaları yetersiz olabilmektedir. Yolu açmak için birçok alet bulunmaktadır. Bu aletler sayesinde insan eliyle veya bu iş için özel dizayn edilmiş araçlarla ulaşımı sorunsuz hale getirmek artık çok kolay hale gelmiştir.
Kar küreme araçları, bahçeniz, fabrikanız, oteliniz gibi yoğun kar yağışı ardından ulaşılması zor olabilen yerlerdeki kar kütlesinin özel bir teknik ile püskürterek yolunuzu açmaktadır. Bu makinalar içindeki helezon vasıtasıyla öncelikle önündeki kar kütlesini kırar ve bunu özel tertibatı sayesinde aktarma organlarına iletir. Makine içinde toplanan kar parçaları bacadan istenildiği yöne doğru püskürtülür.
Her bütçeye uygun kar küreme araçları bulunmaktadır. Kullanılacak yer engebeli ise paletli tip modelleri tercih edebilirsiniz. Paletli kar küreme araçları ile zorlanmadan bir kerede işinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı çim biçme makinesi veya çapa makinesi gibi yönetilmektedir. Eğer makine arkasından gelerek yönetmek istemezseniz ATV önüne takılan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede 4 tekerlikli bir arazi aracı ile karı kütlesini yolunuzdan temizler, rahat bir ulaşım imkanına erişirsiniz. Ayrıca arabaların önüne takılarak da kar küreme makinaları bulunmaktadır. Aracınız zorlu kış şartlarına uygunsa ve motoru da güçlüyse pekala bu tip bir makine de işinizi görecektir.
Güçlü benzinli motorlarla donatılmış kar küreme araçları bol yedek parça imkanına sahiptir. Yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak geride bırakılabilir, özellikle yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce araziyi tek bir kar küreme makinesi vasıtası ile üzerindeki karı temizleyebilirsiniz. Makinenizde hiçbir sorun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kar Küreme Araçları Fiyatları Nedir?

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz sırasıyla 56, 62, 67, 70 cm temizleme genişliğine sahip kar küreme makinesi modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz kar küreme makinesi kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında paletli ürünü olan kar küreme aracı fiyatları artış göstermektedir.
Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size uygun olan kar temizleme makinesi modelini belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun kar küreme makinesi çeşitlerini belirleyebiliriz.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
13070 stem kar küreme makinesi
Close

STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi

STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 70 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 54 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 4 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: 230 V AC Elektrik & Manuel çalıştırma Bir yandan operasyon: Evet Isıtmalı Kulplar: Evet Direksiyon kontrolü: Evet Yakıt deposu (L): 6,5 L Silindir Hacmi (cm3): 375 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 9,5 / 13 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 120 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
14076 kar küreme makinesi
Close

STEm 14076 ET Paletli Kar Küreme Makinesi

STEm 14076 ET Paletli Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 67 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 64 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 4 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: 230 V AC Elektrik & Manuel çalıştırma Bir yandan operasyon: Evet Isıtmalı Kulplar: Evet Direksiyon kontrolü: Evet Yakıt deposu (L): 6,5 L Silindir Hacmi (cm3): 420 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 10,2 / 14 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 135 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
stem 5056 kar küreme makinesi özellikleri
Close

STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi

STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 56 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 42 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 4 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: Manuel başlangıç Bir yandan operasyon: Yok hayır Isıtmalı Kulplar: Yok hayır Direksiyon kontrolü: Yok hayır Yakıt deposu (L): 3 L Silindir Hacmi (cm3): 163 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 4 / 5,5 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 62 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
stem 9062 kar küreme makinesi
Close

STEm 9062 E Kar Küreme Makinesi

STEm 9062 E Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 62 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 55 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 6 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: 230 V AC Elektrik & Manuel çalıştırma Bir yandan operasyon: Evet Isıtmalı Kulplar: Yok hayır Direksiyon kontrolü: Yok hayır Yakıt deposu (L): 3,6 L Silindir Hacmi (cm3): 265 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 6,6 / 9 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 85 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta