Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
13070 stem kar küreme makinesi
Close

STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi

STEm 13070 E Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 70 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 54 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 4 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: 230 V AC Elektrik & Manuel çalıştırma Bir yandan operasyon: Evet Isıtmalı Kulplar: Evet Direksiyon kontrolü: Evet Yakıt deposu (L): 6,5 L Silindir Hacmi (cm3): 375 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 9,5 / 13 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 120 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
14076 kar küreme makinesi
Close

STEm 14076 ET Paletli Kar Küreme Makinesi

STEm 14076 ET Paletli Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 67 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 64 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 4 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: 230 V AC Elektrik & Manuel çalıştırma Bir yandan operasyon: Evet Isıtmalı Kulplar: Evet Direksiyon kontrolü: Evet Yakıt deposu (L): 6,5 L Silindir Hacmi (cm3): 420 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 10,2 / 14 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 135 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
stem 5056 kar küreme makinesi özellikleri
Close

STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi

STEm 5056 E Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 56 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 42 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 4 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: Manuel başlangıç Bir yandan operasyon: Yok hayır Isıtmalı Kulplar: Yok hayır Direksiyon kontrolü: Yok hayır Yakıt deposu (L): 3 L Silindir Hacmi (cm3): 163 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 4 / 5,5 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 62 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
stem 9062 kar küreme makinesi
Close

STEm 9062 E Kar Küreme Makinesi

STEm 9062 E Kar Küreme Makinesi Teknik Özellikleri Temizleme genişliği (cm): 62 cm Emme Temizleme Yüksekliği (cm): 55 cm Atma işlemi: İki aşamalı Fırlatma Yönü (°): 190 ° Sürüş sistemi: İki tekerlekten çekiş, kendi yürür İleri vites (vardiya): 6 Ters geri vites (vardiya): 2 Motor marş: 230 V AC Elektrik & Manuel çalıştırma Bir yandan operasyon: Evet Isıtmalı Kulplar: Yok hayır Direksiyon kontrolü: Yok hayır Yakıt deposu (L): 3,6 L Silindir Hacmi (cm3): 265 cm3 Benzinli motor Gücü: (kW / Hp) 6,6 / 9 Yakıt tipi: Benzin Ağırlık (kg): 85 Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Kar Küreme Makinesi Modelleri ve Fiyatları

Soğuk ve karlı kış günlerinde sorun yaşamamak için birtakım hazırlıklar yapmak gerekmektedir. Çünkü yoğun kar yağışı sonrasında yollar kapanmaktadır. Kar küreme araçları sayesinde yolların, eski durumuna getirilmesi ve açılması fazlası ile kolaydır. Kar küreme makineleri ile temizleme, eski yöntemlere göre çok daha etkili ve konforludur.

Etkili kar temizliği için farklı modellerde kar küreme makinesi çeşitleri yer almaktadır. Kar temizliği için farklı çeşitler kullanılmaktadır. Orta ve küçük çaptaki kar küreme makineleri kar yağışından sonra temizlik işini basit bir şekilde yapabilmektedir. Küçük alanlar ve yol temizliği için kompakt ve daha kolay küçük kar küreme makinesi satın alabilirsiniz.

En uygun kar küreme makinesi fiyatları ile satın alabileceğiniz kar püskürtme makinesi modelleri ile temizlemek istediğiniz alanları açarak yolların kapanmasını önleyebilirsiniz.

İyi performans, kar küreme motoru ve tasarımla beraber daha da belirleyicidir.  Büyük kar küreme motoru ve dizayn her zaman gereksinim duyacağınız makine olmayabilir.  Küçük kar küreme makinası yolunuzu büyük kar küreyicilere kıyasla daha hızlı ve pratik bir şekilde açabilir. Bütün bu sebeplerden dolayı ihtiyaç duyduğunuz kar küreme makinası modellerini satın almadan önce özelliklerini araştırmanız gerekmektedir.

Kar küreme makinası, Kar küreme makinası fiyatları, kar küreme makinaları ve kar temizleme makinaları için kategorimizi inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz kar küreme makinesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kar Küreme Makineleri

Kış aylarında kar yağışı sonrası kapanan yollar, çalışmayan arabalar ve diğer bütün soğukla alakalı sorunları hepimiz yaşıyoruz. Kimi zaman eve gitmek dahi başlı başına bir problem oluyor. Şehirlerarası veya şehir içinde, kaliteli bir ulaşımı en karlı kış gününde yaşamak hepimizin dileğidir. Fakat bazı durumlarda yerel idarenin, kamu kuruluşlarının çalışmaları yetersiz olabilmektedir. Yolu açmak için birçok alet bulunmaktadır. Bu aletler sayesinde insan eliyle veya bu iş için özel dizayn edilmiş araçlarla ulaşımı sorunsuz hale getirmek artık çok kolay hale gelmiştir.

Kar küreme araçları, bahçeniz, fabrikanız, oteliniz gibi yoğun kar yağışı ardından ulaşılması zor olabilen yerlerdeki kar kütlesinin özel bir teknik ile püskürterek yolunuzu açmaktadır. Bu makinalar içindeki helezon vasıtasıyla öncelikle önündeki kar kütlesini kırar ve bunu özel tertibatı sayesinde aktarma organlarına iletir. Makine içinde toplanan kar parçaları bacadan istenildiği yöne doğru püskürtülür.

Her bütçeye uygun kar küreme araçları bulunmaktadır. Kullanılacak yer engebeli ise paletli tip modelleri tercih edebilirsiniz. Paletli kar küreme araçları ile zorlanmadan bir kerede işinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı çim biçme makinesi veya çapa makinesi gibi yönetilmektedir. Eğer makine arkasından gelerek yönetmek istemezseniz ATV önüne takılan modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu sayede 4 tekerlikli bir arazi aracı ile karı kütlesini yolunuzdan temizler, rahat bir ulaşım imkanına erişirsiniz. Ayrıca arabaların önüne takılarak da kar küreme makinaları bulunmaktadır. Aracınız zorlu kış şartlarına uygunsa ve motoru da güçlüyse pekala bu tip bir makine de işinizi görecektir.

Güçlü benzinli motorlarla donatılmış kar küreme araçları bol yedek parça imkanına sahiptir. Yoğun kullanımdan dolayı doğacak olan zararlar yedek parçalara kolay ulaşım sayesinde çabucak geride bırakılabilir, özellikle yoğun kullanıma da oldukça uygundur, dönümlerce araziyi tek bir kar küreme makinesi vasıtası ile üzerindeki karı temizleyebilirsiniz. Makinenizde hiçbir sorun olmadan yağını ve aktarma organlarını kontrol ederek uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Profesyonel kullanımlar için tasarlanan STEm kar küreme makinesi modelleri ağır hizmet tipidir. Mini kar küreme aracı fiyatları ve diğer kar küreme makinesi fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kar Küreme Makinesi Fiyatları

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz sırasıyla 56, 62, 67, 70 cm temizleme genişliğine sahip kar küreme makinesi modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz kar küreme makinesi kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında paletli ürünü olan kar küreme aracı fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size uygun olan kar temizleme makinesi modelini belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun kar küreme makinesi çeşitlerini belirleyebiliriz.

Kar küreme makinesi fiyatları en uygun avantajlarla Newton Makine’de. İhtiyaç duyduğunuz Kar küreme makinası modellerini ve özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. En çok satan Kar küreme makineleri modellerine, en ucuz Kar küreme makinası fiyatları ile satın alarak kar küreme yapabilirsiniz. Benzinli ve Elektrikli Kar küreme makinaları kullanıcısına pek çok kullanım kolaylığı sunmaktadır. Uygun Kar küreme makinası fiyatları ile satışa sunduğumuz Kar temizleme makinaları ile kar temizlemek, çok kolay ve keyiflidir.

Yaygın kullanım alanına sahip mini kar küreme aracı ve kar küreme al aletleri çeşitleri hakkında detaylı bilgi için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. En iyi kar küreme aracı fiyatları hakkında bilgi alarak sipariş vermek için bize ulaşın.

Ekonomik kar küreme makinaları fiyatı ile sahip olabileceğiniz kar püskürtme makinesi modelleri, kar küreme aparatı çeşitleri ile kullanılabilmektedir. Fonksiyonel kar püskürtme makinası çeşitlerinin ürün özelliklerini inceleyerek kullanmak istediğiniz alana uygun olanını en ucuz kar püskürtme makinası fiyatları ile satın alabilirsiniz.