Gösterilen sonuç sayısı: 6

Show sidebar
lavor free evo50e elektrikli zemin temizleme makinesi
Close

Lavor Free Zemin Temizleme Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor scl quick elektrikli zemin temizleme makinesi
Close

Lavor Quick Zemin Temizleme

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor scl zemin temizleme makinesi
Close

Lavor Scl Zemin Temizleme Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor sprinter temizleme makinesi
Close

Lavor Sprinter Zemin Temizleme Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor scl comfort sr90 zemin temizleme
Close

Lavor SR90 Zemin Temizleme Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor comfort xss zemin temizleme makinesi
Close

Lavor XSS Zemin Temizleme Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Zemin Temizleme Makinası Modelleri ve Fiyatları

Yer temizleme makinaları temizlik makinaları kategorisinde değerlendirilir. Yüzeye yaptığı yüksek basınçlı temaslar sayesinde düz olup olmaması önemli olmayan zeminleri kolaylıkla temizleyen ve çıkmadığı iddia edilen bütün inatçı lekeleri komple söküp atan bir alettir. Genel olarak kurumsal firmalarca tercih edilen zemin temizleme makinası son dönemlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Zemin temizleme makinası modelleri birçok farklı zemin türünde de kullanım için idealdir.

Epoksi zemin, mermer, fayans, karotaş, granit veya beton zeminlerin temizliği için uygun olan yer temizleme makinaları kategorimizde yer almaktadır. Kullanılamayacağı alanlar içerisinde sadece ahşap zeminler bulunmaktadır. Otomotik, yarı otomatik ve manuel seçenekleri barındıran yer temizleme makinası modelleri zemin temizliği için idealdir. Bu sayede bakımlarını ve tamiratını düzgün yaptıkça hiç eskimez ve yıllar boyunca stabil bir biçimde çalışır.

Daha kolay ve hızlı zemin temizliği için Endüstriyel temizlik makine modelleri idealdir. En ucuz zemin temizleme makinesi modelleri arasından seçim yaparak hijyenik ortamlar oluşturabilirsiniz. Sert zemin temizleme makineleri fiyatları ve Zemin temizleme makinesi fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinası Nedir?

Zemin temizleme makinası halk arasında binicili zemin temizleme makinası veya yüzey temizleme makinası olarak bilinmektedir. Küçük, orta ve genel olarak büyük yerlerdeki zeminlerin derinlemesine temizliği için kullanılan makinalara zemin temizleme makinası denilmektedir. Binicili zemin temizleme makinası modelleri bir operatör aracılığı ile kullanılmaktadır. Zemin temizleme makinalarının ön bölümündeki fırça aparatı hijyenik temizlik sağlamaktadır.

Zemin Temizleme Makinaları Nerelerde Kullanılır?

Zemin temizleme makineleri genellikle kurumsal firmaların ofis binalarında, hastanelerde ve otoparklarda sıklıkla kullanılmaktadır. Zemin bakım ve temizlik otomatları insanların üstesinden gelemediği, çok büyük alanların temizliğinde kullanılmaktadır.

Yer temizleme makineleri, yüzeylere uyguladığı yüksek basınç sayesinde sadece az miktarda kullandığı su ile 5 saniyede bütün inatçı lekeleri yok edebilir.

Zemin Temizleme Makinası Çeşitleri Nelerdir?

Yer temizleme makinelerinin çeşitleri çok az olmakla birlikte bu çeşitliliğin en temel sebepleri de iki elin parmağını geçmiyor. Bu sebepler ise şebekeden ya da su tankından gelen suyun, motorun ve pompanın büyüklüğüne göre 30 / 400 bar arasında yüksek basınçla püskürmesi; sıcak su ile püskürtme yapmakta olan yer temizleme makinelerinin 30 C° ile 120 C° arasında ısıtılarak buharlı olarak püskürtmelerini sağlar. Yani sıcak suyun sıcaklık seviyesi; kaç derecelik bir alanı paspaslayıp çektiği ve otomatik, yarı otomatik veya manuel oluşudur.

Zemin temizleme makinası, iş alanlarının zeminlerini kısa sürede oldukça etkili biçimde temizlenmesini sağlayan kusursuz cihazlardır. Zamanın ve hijyenin önemli olduğu ofis ve iş yerlerinde kullanılan zemin temizleme makinaları, konforlu kullanım avantajları ile sıklıkla talep edilmektedir.

Zemin temizleme makinası çeşitleri sayesinde kısa sürede derinlemesine hijyen sağlanmaktadır. Kısa sürede zeminin temizlenmesini sağlayan Zemin temizleme makinası modelleri işlerinizi kısa sürede yapmaktadır. Zemin temizleme makinası modelleri ve zemin temizleme makinası fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En iyi Zemin temizleme makinası modelleri, son teknolojik gelişimlere göre özel olarak üretilmiştir. Müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu zemin temizleme makinesi çeşitlerimiz ile bütçenize en uygun teknolojik temizlik cihazını en uygun fiyatlarla ve kaliteli şekilde NEWTON MAKİNE’ den satın alabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinası Nasıl Kullanılır?

Zemin temizleme makinaları, insan gücüyle temizlenmesi mümkün olmayan geniş mekanların günlük temizliğinde kullanılan otomatlardır. Bunların yanı sıra ofis, alışveriş merkezi ve üretim tesisleri gibi çok büyük alanların manuel olarak temizlenmesi mümkün olmamaktadır. Büyük alanların gün içinde birkaç kez temizlenmesi gerektiği takdirde, bu işin insan gücü ile yapılması mümkün değildir.

İş gücü ve vakitten tasarruf, ayrıca pratik ve etkili bir temizlik sağlama nedenlerinden ötürü zemin temizleme makinası en ideal çözümdür. Kategorimizde yer alan zemin temizleme makinası modelleri arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinaları Nasıl Çalışır?

Çalışma prensibi bakımından bir tane temiz su haznesi ve bir tane kirli su haznesi olan Zemin temizleme makinaları ön kısmında yer alan fırça motoru yıkama işlemini yapmaktadır. Fırça motoruna bir ped tutucu desteği ile temizlik pedi takılarak silme işlemi de uygulanmaktadır. Temiz su haznesine zemin temizleme makinası deterjanı ilave edildiğinde kirli yüzeyler daha çabuk ve etkili şekilde temizlenmektedir.

Newton Makine, zemin temizlik otomatının arka kısmında, kirli suyu vakumlayıp kirli su tankına aktarmaya yarayan bir sıyırıcı vakum lastiği bulunur. Zemin temizleme makinası arkasında yer alan tahliye hortumları sayesinde, cihaz ile temizlik işi bittiğinde temiz ve kirli su tanklarını rahatça boşaltılmaktadır.

Elektrik Kablolu ve Akülü Zemin Temizleme Makineleri

NEWTON MAKİNE zemin temizleme otomatlarında akülü modeller, kablolu modellere göre çok daha kolay bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Kablo problemi olmadığından, akülü zemin temizleme makinası hareket ve manevra kabiliyeti sergileyerek hijyenik ve pratik bir temizlik sağlamaktadır.

Süper marketlerde, temizlik faaliyeti esnasından etrafta insanlar varsa ve kablonun dolaşıp takılmasına neden olacak bir yerleşim söz konusu ise, yüzey temizliği için akülü bir zemin temizleme makinası tercih etmek gerekmektedir.

Zemin Temizleme Makinası Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz her çeşit zemin temizleme makinası modellerini kategorimizden inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. NEWTON MAKİNE olarak müşterilerimiz için en kaliteli zemin temizleme makinası satış ve servis hizmeti veriyoruz. Kategorimizde yer alan zemin temizleme makinası modellerini en uygun zemin temizleme makinası fiyatları ile satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

Zemin temizleme makinası satın alırken temizlik ürünlerinin özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Zemin temizleme makinası modellerinin temizlik yapılacak alanların özelliklerine uygun olup olmadığı çok önemlidir. En uygun zemin temizleme makinası fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler fabrika, alışveriş merkezi veya büyük mağaza gibi yerlerde gereken en önemli ürünlerdendir. Zemin temizleme makineleri ürünlerini kaliteli markalardan satın alınması gerekmektedir. Zemin temizleme makinası modellerinin çalışma sistemlerini de detaylı şekilde inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

En İyi Zemin Temizleme Makinesi

Bütün kapalı alanlar hijyen için zemin temizleme makinesi ile zemin temizliğine ihtiyaç duymaktadırlar. Zemin temizleme makinesi fabrika, okul, terminal, alışveriş merkezi, lokanta veya küçük iş alanlarında kullanım için idealdir. Kullanılan ev ve ofis gibi alanlarda zeminde meydana gelen kir ve lekelerin temizlenmesi zemin temizleme makinaları tarafından kolaylıkla yapılmaktadır.

Yaşadığımız şu günlerde bireysel sağlık ve işletmelerin hijyenik görünüşü büyük önem taşımaktadır. Teknolojinin her geçen gün ilerlediği günümüzde zemin temizliğini eski usul paspas ve benzeri temizlik araçları ile yapmak yetersizdir. Çünkü bu temizlik uygulamaları, iş ve zaman kaybının yanı sıra zemin temizliği açısından da sağlıklı değildir. Her geçen gün büyüyen iş alanları ve evlerin temizliği için kategorimizde yer alan zemin temizleme makineleri çeşitlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kategorimizde yer alan zemin temizleme makinaları, temizliğin vazgeçilmez olduğu günümüzde kullanım için idealdir.

Büyük ve küçük çaptaki bütün zeminlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz zemin temizleme makinası fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde çok ekonomiktir. Kullanacağınız alanın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı giderecek farklı özelliklerde, zemin temizleme makinaları akülü modelleri bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan  zemin temizleme makinesi modelleri, ev tipi yer silme makinası modelleri ve zemin temizleme makinesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Zemin temizleme makinesi fiyatları, zemin temizleme makinaları, zemin temizleme makinaları akülü ve ev tipi zemin temizleme makinaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.