Gösterilen sonuç sayısı: 6

Show sidebar
lavor free evo50e elektrikli zemin temizleme makinesi
Close

Lavor Free Zemin Temizleme Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor scl quick elektrikli zemin temizleme makinesi
Close

Lavor Quick Zemin Temizleme

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor scl zemin temizleme makinesi
Close

Lavor Scl Zemin Temizleme Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor sprinter temizleme makinesi
Close

Lavor Sprinter Zemin Temizleme Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor scl comfort sr90 zemin temizleme
Close

Lavor SR90 Zemin Temizleme Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
lavor comfort xss zemin temizleme makinesi
Close

Lavor XSS Zemin Temizleme Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Yer temizleme makinaları temizlik makinaları kategorisinde değerlendirilir. Yüzeye yaptığı yüksek basınçlı temaslar sayesinde düz olup olmaması önemli olmayan zeminleri kolaylıkla temizleyen ve çıkmadığı iddia edilen bütün inatçı lekeleri komple söküp atan bir alettir. Genellikle kurumsal firmalarca tercih edilse de günümüzde her türlü platformda oldukça sık biçimde karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda pek çok farklı zemin türünde de kullanılabilmektedir.

Epoksi zemin, mermer, fayans, karotaş, granit ya da beton zeminlerin temizliğinde tercih edilebilmektedir. Kullanılamayacağı alanlar içerisinde sadece ahşap zeminler bulunmaktadır. Temizlik makineleri dendiğinde kimsenin dilinden düşmeyen bu otomatik, yarı otomatik ve manual seçenekleri barındıran yer temizleme makineleri her zaman en doğru temizliği sizlere sağlamak için gün geçtikçe yenilenmekte ve yeni nesilleri geldikçe kendisini güncellemektedir. Bu sayede bakımlarını ve tamiratını düzgün yaptıkça hiç eskimez ve yıllar boyunca stabil bir biçimde çalışır.

Yer (Zemin) Temizleme Yıkama Makinaları Nerelerde Kullanılır?

Bu yer temizleme makinelerini özellikle kurumsal firmaların ofis binalarında, hastanelerde, otoparklarda, belediye temizlik müdürlüklerinin temizlik işçilerine sunduğu müddetçe sokaklarda ve okullarda görmekteyiz. Bu makineler insanların üstesinden gelemediği, çok büyük alanların temizliği için kullanılmaktadır.

Yer temizleme makineleri, yüzeylere uyguladığı yüksek basınç sayesinde sadece az miktarda kullandığı su ile 5 saniyede bütün inatçı lekeleri yok edebilir. Büyük fabrikalarda veya laboratuvarlarda da görmeye alışık olmamızın sebeplerinden birisi budur.

Yer Temizleme Yıkama Makinası Çeşitleri Nelerdir?

Yer temizleme makinelerinin çeşitleri çok az olmakla birlikte bu çeşitliliğin en temel sebepleri de iki elin parmağını geçmiyor. Bu sebepler ise şebekeden ya da su tankından gelen suyun, motorun ve pompanın büyüklüğüne göre 30 / 400 bar arasında yüksek basınçla püskürmesi; sıcak su ile püskürtme yapmakta olan yer temizleme makinelerinin 30 C° ile 120 C° arasında ısıtılarak buharlı olarak püskürtmelerini sağlar. Yani sıcak suyun sıcaklık seviyesi; kaç derecelik bir alanı paspaslayıp çektiği ve otomatik, yarı otomatik veya manuel oluşudur.
Zemin temizleme makinası iş yerleri için özellikle zeminlerin kısa sürede oldukça etkili şekilde temizlenmesini sağlayan temizlik malzemelerinden biridir. Özellikle zamanın oldukça önemli olduğu ofis ve iş yerlerinde kullanılan zemin temizleme makineleri, kolay kullanım avantajları ile ön plana çıkmaktadır.

Önceden belirli saatlerde yapılması gereken bu temizlik yöntemi, günümüzde zemin temizleme makinası sayesinde kısa sürede derinlemesine sağlanmaktadır. Tıpkı diğer temizleme makinası çeşitleri gibi oldukça avantajlı olmaktadır. Özellikle farklı bütçe ve fiyat aralıkları için uygun olan bu makineler, her türlü ihtiyacı da karşılamaktadır. Kısa sürede tüm zeminin temizlenmesini sağlayan bu temizlik makineleri sayesinde işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz. Zemin temizleme makinası çeşitleri ve diğer temizlik cihazları için bizlere ulaşabilirsiniz. En kaliteli malzemelerle üretilen temizlik makinelerimiz, son teknolojik gelişimlere göre özel olarak üretilmiştir. Müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu zemin temizleme makinesi çeşitlerimiz ile bütçenize en uygun teknolojik temizlik cihazını en uygun fiyatlarla ve kaliteli şekilde NEWTON MAKİNE’ den satın alabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinası Nasıl Kullanılır?

Zemin temizleme makinaları, insan gücüyle temizlenmesi mümkün olmayan geniş mekanların günlük temizliğinde kullanılan otomatlardır. Genelde paspas veya mop ile manuel olarak yapılan temizlik çalışması, kirli suyu sürekli olarak yüzeye yapıştırma anlamına geldiğinden etkili bir temizlik sağlamaz. Hatta uzun dönemde zemin renginin değişmesine bile sebep olabilir.
Ayrıca ofisler, alış veriş merkezleri ve üretim tesisleri gibi çok geniş alanların manuel olarak temizlenmesi mümkün değildir. Bu tür çok geniş alanların gün içinde belki birkaç defa temizlenmesi gerektiği düşünülürse, bu işin insan gücüyle yapılamayacağı açıkça anlaşılacaktır.
Gerek iş gücü ve zamandan tasarruf, gerekse pratik ve etkili bir temizlik yapma nedenlerinden dolayı bir zemin temizleme makinası kullanmak en doğru çözümdür. Peki, şimdi bir zemin temizleme otomatı kullanmaya karar verdiğimize göre hangi model ve özelliklerde bir otomat tercih etmemiz gerektiğine bakalım. Bundan önce, yüzey temizleme otomatlarının genel çalışma prensibinden kısaca bahsetmek faydalı olabilir.

Zemin Temizleme Makinaları Nasıl Çalışır?

Çalışma prensibi olarak bir adet temiz su haznesi ve bir adet kirli su haznesi olan bu otomatların ön kısmında bulunan fırça motoru yıkama işlemini gerçekleştirir. Çoğu zaman bu fırça motoruna bir ped tutucu yardımıyla temizlik pedi takılarak silme işlemi de yapılabilmektedir.
Temiz su haznesine bir çay bardağı yüzey temizleyici kimyasal ilave edildiğinde kirli yüzeylerin daha çabuk ve etkili temizlenmesi sağlanmış olur.

Temiz su haznesinden fırça üzerine deterjanlı su akıtan ayarlı vana sistemi ile temizlenecek yüzeyin kirlilik durumuna göre kimyasallı su miktarı ayarlanabilmektedir. Bu arada kullanılan yüzey temizleyici deterjan mutlaka köpük ayarlı olmalıdır.
NEWTON MAKİNE, zemin temizlik otomatının arka kısmında, kirli suyu vakumlayıp kirli su tankına aktarmaya yarayan bir sıyırıcı vakum lastiği bulunur. Ayrıca zemin temizleme makinesinin arkasında bulunan tahliye hortumları sayesinde, otomat ile temizlik işi bittiğinde temiz ve kirli su tanklarını kolayca boşaltabiliriz.

Hangi Zeminler Nasıl Temizlenir?

Temizlik Makineleri NEWTON MAKİNE satış sitesi olarak müşterilerimizin bize en çok yönelttiği sorulardan birisi, temizlenecek zeminlerin özelliği ve kirlilik durumuna göre hangi makineyi kullanmalarının uygun olacağı sorusudur.
Öncelikle yukarıda bahsettiğimiz çalışma sistemi gereği, temizlenecek sert zemin pürüzsüz olmalıdır.

Mesela inşaat aşamasında olan veya beton şap atılmış ancak fayansları döşenmemiş olan zeminler yüzeyindeki pürüz nedeniyle otomatlarla temizlenemez. Bu tür zeminlerde kullanılması durumunda zemin temizleme otomatının fırça motoru zorlanıp yanabilir, sıyırıcı vakum lastiği deforme olabilir.
Bu yüzden otomat kullanarak yıkama veya silme işlemi yapılacak olan yüzeyin mutlaka pürüzsüz olması, varsa üzerindeki kaba tozların önceden süpürülmesi gerekmektedir. Otomatların en çok kullanıldığı zemin türleri; karo zemin, epoksi zemin, helikopter zeminler, granit ve mermer zeminler ile her türlü sert ve su ile yıkanmaya müsait olan pürüzsüz yüzeyler sayılabilir.

Yağlı Paslı ve Yoğun Tozlu Zeminler ile kirlilik düzeyi yüksek yüzeylerin temizlenmesi, kullanılacak makineden ziyade yüzey temizleyici deterjan veya kimyasallarla ilgili bir durumdur. Örneğin sanayi üretim yapılan bir fabrikanın zemini çok paslı sulara maruz kalmış olabilir.

Bu durumda zemin temizleme otomatının temiz su haznesine pas sökücü özellikte bir deterjan koymak yeterli olacaktır. Aynı şekilde yağlı zeminleri olan bir gıda üretim tesisinin temizliği için kullanılacak deterjan yağ sökücü özellikte olmalıdır.

Elektrik Kablolu ve Akülü Zemin Temizleme Makineleri

NEWTON MAKİNE zemin temizleme otomatlarında akülü modeller, kablolu modellere göre çok daha kolay bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Kablo dolaştırma derdi olmadığından, akülü zemin temizleme otomatları büyük bir hareket ve manevra kabiliyeti göstererek etkili ve pratik bir temizlik sağlar.

Özellikle de, süper marketlerde olduğu gibi, temizlik faaliyeti esnasından etrafta insanlar dolaşıyorsa ve kablonun dolaşıp takılmasına sebep olacak bir yerleşim söz konusu ise, yüzey temizliği için akülü bir model tercih etmek kaçınılmaz olacaktır. Akülü modellerde 7-8 saat şarj süresi sonunda, temizlik otomatını 3-4 saat kesintisiz kullanmak mümkündür.

Zemin (yer) Temizleme Yıkama Makinası Fiyatları Nedir?

Zemin temizleme makinesi için en önemli detay, kaliteli ve profesyonel temizlik makinelerinin tercih edilmelidir. Pratik şekilde temizlik yapmak ve kaliteli bir temizlik sonucu elde etmek için yer temizleme makinası almak isteyen tüm müşterilerimiz NEWTON MAKİNE olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Pratik şekilde temizlik yapabilmenin keyfinin yanı sıra müşterilerimiz için en kaliteli temizlik malzemelerini, en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin oldukça yüksek olduğu bu temizlik malzemeleri arasından en çok tercih edilenlerden biri zemin temizlik makineleri almaktadır.

Aradığınız her türlü temizlik makinesini sitemiz üzerinden satın alabilir, bütçenize en uygun makineyi en yüksek kaliteye satın alabilirsiniz. Kısa sürede temizlik işlerinizi halledebileceğiniz bu makineler için bizlere danışabilirsiniz. NEWTON MAKİNE olarak müşterilerimiz için en kaliteli zemin temizleme makinası satış ve servis hizmeti veriyoruz. Bunun için de her geçen gün çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çünkü bizim için müşteri memnuniyeti, kaliteli ürünler ve süreklilik en önemli detaylardır. Sitemiz üzerinden hem zemin temizleme makinası hem de temizlik adına her şeyi bulabilirsiniz, fiyat ve ürün bilgisi için bizleri arayabilir ve özellikle zemin temizleme makinası için bizlere danışabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi

Bütün kapalı alanlar hijyen için zemin temizleme makinesi ile zemin temizliğine ihtiyaç duymaktadırlar. Zemin temizleme makinesi fabrika, okul, terminal, alışveriş merkezi, lokanta veya küçük iş alanlarında kullanım için idealdir. Kullanılan ev ve ofis gibi alanlarda zeminde meydana gelen kir ve lekelerin temizlenmesi zemin temizleme makinaları tarafından kolaylıkla yapılmaktadır.

Yaşadığımız şu günlerde bireysel sağlık ve işletmelerin hijyenik görünüşü büyük önem taşımaktadır. Teknolojinin her geçen gün ilerlediği günümüzde zemin temizliğini eski usul paspas ve benzeri temizlik araçları ile yapmak yetersizdir. Çünkü bu temizlik uygulamaları, iş ve zaman kaybının yanı sıra zemin temizliği açısından da sağlıklı değildir. Her geçen gün büyüyen iş alanları ve evlerin temizliği için kategorimizde yer alan zemin temizleme makineleri çeşitlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kategorimizde yer alan zemin temizleme makinaları, temizliğin vazgeçilmez olduğu günümüzde kullanım için idealdir.

Büyük ve küçük çaptaki bütün zeminlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz zemin temizleme makinası fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde çok ekonomiktir. Kullanacağınız alannın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınızı giderecek farklı özelliklerde, zemin temizleme makinaları akülü modelleri bulunmaktadır. Kategorimizde yer alana aşağıda isimlerini verdiğimiz zemin temizleme makinesi modelleri ve zemin temizleme makinesi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

* Lavor Free Zemin Temizleme Makinası

* Lavor Quick Zemin Temizleme

* Lavor Scl Zemin Temizleme Makinesi

* Lavor Sprinter Zemin Temizleme Makinası

* Lavor SR90 Zemin Temizleme Makinesi

* Lavor XSS Zemin Temizleme Makinesi

Zemin temizleme makinesi fiyatları, zemin temizleme makinaları, zemin temizleme makinaları akülü ve ev tipi zemin temizleme makinaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.