Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
Demir Bükme Makinesi DMB 26 mm
Close

Demir Bükme Makinesi DMB 26 mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMB26 Demir Bükme Makinesi
Ölçüler: 70 x 65 x 70 cm
Ağırlık : 180 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Büküm Kapasitesi: 26 (mm)
Motor Gücü: 1.5 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Demir Bükme Makinesi DMB 36 mm
Close

Demir Bükme Makinesi DMB 36 mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMB36 Demir Bükme Makinesi
Ölçüler: 90 x 75 x 85 cm
Ağırlık : 360 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Büküm Kapasitesi: 36 (mm)
Motor Gücü: 3 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
Demir Bükme Makinesi DMB 44 mm
Close

Demir Bükme Makinesi DMB 44 mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMB44 Demir Bükme Makinesi
Ölçüler: 100 x 80 x 97 cm
Ağırlık : 440 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Büküm Kapasitesi: 44 (mm)
Motor Gücü: 4 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Demir Bükme Makinesi DMB 52 mm
Close

Demir Bükme Makinesi DMB 52 mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMB52 Demir Bükme Makinesi
Ölçüler: 115 x 65 x 70 cm
Ağırlık : 720 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Büküm Kapasitesi: 52 (mm)
Motor Gücü: 5.5 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Demir Bükme Makinası Modelleri ve Fiyatları

Demir bükme makineleri kategorisindeki bütün ürünler (demir bükme makine çeşitleri) görselleriyle beraber en uygun (demir bükme makine fiyatları) Newton Makine’de bulabilirsiniz.

Newton Makine demir bükme makinesi kullanımı kolay ve uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz makinelerdir. Redüktör sisteminde kullanılan dişliler dövme çelikten üretilmekte olup kırılma ve aşınmaya karşı sağlamlığı artırılmıştır.

Newton Makine demir bükme makineleri her kalınlıkta demir bükümü için farklı kapasitelerde demir bükme makinesi sunar.

Newton Makine demir bükme makinesinde 380 ve 220 volt elektrikle çalışan makineler manüel veya otomatik büküm yapabilmekte, sağ veya sol her iki yönde de çalışılabilmektedir. Portatif demir bükme makinesi en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmuştur. İnşaat sektöründe kullanılan demiri bükme ve kemse makinası modelleri en uygun Demir bükme makinası fiyatları ile satışa sunulmuştur. Demir kesme makineleri alanında lider olan Newton Makine en kaliteli ürünler ile bütün ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü sunmaktadır. Çok satanlar arasında yer alan Demir bükme makinası manuel modelleri ve Portatif demir bükme makinası modelleri uzun süreli kullanım imkanı sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Demir Bükme Makinesi Nedir?

Demir bükme makineleri genellikle yassı demir başta olmak üzere inşaat demiri gibi pek çok metalin bükümünde kullanılmaktadır. Kullanılacak olan metali istenilen formda bükmek ve şekil vermek için kullanılan makinelere demir bükme makinesi denilmektedir. Satışa sunmuş olduğumuz en iyi demir bükme makinesi modelleri iş verimliliğini artırırken,  iş yükünü minimum seviyeye indirir.

Demir Bükme Makinesi Fiyatları

Satışını yaptığımız demir bükme makinelerimizin genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Demir bükme makinesi redüktör sistemi olarak kullanılan dişliler dövme çelikten üretilmiştir. Bu sağlamlık kırılma ve aşınma içindir.
Kontrol hız ünitesi isteğe bağlı olarak bağlanabilir. Makinelerimiz hem yüksek hem de düşük hızda çalışmaktadır. 380-220 Volt elektrikli çalışmaktadır.

Üretimi yaptığımız  makinelerimiz manuel ve otomatik olarak büküm yapabilmektedir.

Demir bükme aleti fiyatları, demir bükme makinası modelleri, demir bükme çeşitleri ve demir bükme aleti ürünleri en uygun fiyatlarla Newton Makine de. En uygun demir bükme makinası modelleri ve özelliklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Demir bükme etriye makinası ve profesyonel inşaat demir bükme makinesi modelleri iş yükünüzü minimuma indirmektedir. Zamandan kazanmak ve işlerinizdeki verimi yükseltmek için ihtiyaç duyduğunuz demir bükme makinesi modellerini, uygun Demir bükme fiyatları ile satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demir Bükme Makinası Ne İşe Yarar?

Metal işleme alanında, demir bükme makinesi her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır. Bu nedenle bu makinalar metal işlemecilerin tercihidir. Zira bu makineler, boru ve profilin optimum şekilde bükülmesini sağlar. Boru ve profil için ideal bir bükme makinesi arayışı içerisinde olanlar için demir bükme makinası modelleri idealdir. Makinenin ana avantajlarından birisi de levha bükme ya da daha bilinen adıyla büküm işlemidir. Bu süreç sayesinde, gerekli parça geometrisi maksimum hassasiyetle elde edilebilmektedir.

Demir bükme makinesi ve çeşitleri genellikle yassı demir ve inşaat demiri gibi malzemeleri talep edilen formda bükmek ve şekil vermek için kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile üretilmiş en iyi demir bükme makinası, iş verimliliğini yükseltir ve iş yoğunluğunu maksimum ölçüde düşürür. Yassı demir ve inşaat demirini istenilen formda bükebilmek için üretilen demir bükme makinesi, sürekli kullanımlarda dahi performans sıkıntısı yaşatmaz.

Demir bükme makineleri ağırlıklı şekilde L- U- J ve S formatında bükme yapmaktadır. Demir bükme makinası çeşitlerine takılabilen demir bükme aparatı, ferforje ve dekoratif ürünlerin üretilmesinde son derece faydalıdır.

Boru bükme makinası ve Demir bükme aparatı çeşitlerini kategorimizden inceleyerek Newton makine avantajları ile sahip olabilirsiniz. Portatif demir bükme makinası modellerine sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demir Bükme Nasıl Yapılır?

Stabil ve maksimum güçte çalışabilen demir bükme makinası, değişik kullanım alanlarına uygun olarak ayarlama yapılabilir. Demir bükme aleti kontrol paneli üzerinde bulunan tuşlardan çalışma hızı, çalışma gücü ve tork aralığı kolaylıkla değişim yapılabilir. Ayaktan pedallı olan demir bükme makinası modelleri, iki el ile güvenli bir biçimde çalışmak için idealdir. Otomatik kapama botuno çalışma esnasında yaşanabilecek olumsuz durumların engellenmesini sağlar.

En Ucuz Demir Bükme Makinası Fiyatları makinanın markası, modeli ve demir bükme aralığına göre farklılık göstermektedir. Bunların yanı sıra motor gücü, makina çıkış devri ve ek aksesuar seçenekleri gibi pek çok özelliklere bağlı olarak farklılaşmaktadır.

Profesyonel demir bükme ve hobi kullanımları için uygun olan demir bükme makinelerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Newton makine ayrıcalıkları ile ihtiyaç duyduğunuz Demir bükme makinesi modellerine uygun fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile sahip olabilirsiniz.

En kaliteli Demir bükme makinaları ve Demir bükme aleti modelleri ile inşaat demirlerini kolaylıkla bükme yapabilirsiniz. En ucuz Demir bükme makinası fiyatları ve Demir bükme fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz demir bükme makinaları çeşitlerine Newton Makine ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.