Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
Demir Kesme Makinesi DMK 26
Close

Demir Kesme Makinesi DMK 26mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMK26 Demir Kesme Makinesi
Ölçüler: 90 x 56 x 65 cm
Ağırlık : 125 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Kesim Kapasitesi: 26 (mm)
Kesim Hızı: 9 Rpm
Motor Gücü: 2.2 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
36mm dkm
Close

Demir Kesme Makinesi DMK 36mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMK36 Demir Kesme Makinesi
Ölçüler: 140 x 70 x 75 cm
Ağırlık : 350 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Kesim Kapasitesi: 36 (mm )
Kesim Hızı: 9 Rpm
Motor Gücü: 4 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
42mm dkm
Close

Demir Kesme Makinesi DMK 42mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMK44 Demir Kesme Makinesi
Ölçüler: 150 x 75 x 80 cm
Ağırlık : 420 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Kesim Kapasitesi: 42 (mm )
Kesim Hızı: 7 Rpm
Motor Gücü: 5,5 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
52mm dmk
Close

Demir Kesme Makinesi DMK 52mm

Teknik Özellikleri
Tipi: DMK52 Demir Kesme Makinesi
Ölçüler: 160 x 80 x 90 cm
Ağırlık : 420 Kg
Voltaj: 380 V
Maks. Kesim Kapasitesi: 52 (mm)
Kesim Hızı: 7 Rpm
Motor Gücü: 7.5 Kw
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Demir Kesme Makinaları

Demir kesme Makinası Ne işe yarar? Elektrikli hidrolik  makine kategorisindeki bütün ürünler  görselleriyle beraber en uygun Newton Makine’de bulabilirsiniz. Newton Makine hidrolik kesme makineleri çift yönlü hidrolik tahrik sistemiyle kesim yapmaktadır.

Demir kesme makinası tekerlekli olup inşaat alanlarında taşınabilmektedir. Kullanılan yedek parça ve malzemeler kaliteli markalardan tercih edilmekte ve montajı yapılmaktadır.
Newton Makine olarak sunulan makineler çalışan yüzeyleri ısıl işlemle sertleştirilmiş ve dayanıklılıkları arttırılmıştır.

Kullanımları kolay ve rutin bakımları kullanıcı tarafından kolayca yapılabilmektedir. Makine bıçaklarının tüm köşeleri kullanılabilmektedir.
Bıçaklar özel çelikten yapılmış olup uzun süre kullanılabilmektedir.

Ayrıca boru profil kesim makinaları hakkında detaylı bilgiyi bizlerden alabilirsiniz. Demir kesme makinası kaç kw gibi sorularınızı makinaların özellikleri alanından öğrenebilirsiniz. Demir bükme makinası ve demir bükme makinesi fiyatları için de ayrıca iletişime geçebilirsiniz. Demir kesmek için kullanılan araç ve daha fazlası Newton makine’de.

Demir Kesme Makinesi

Demir kesme makinesi isminden de anlaşılacağı gibi demir materyalinin kesilmesine ve şekillendirilmesine yardımcı olan makina çeşitleridir. Demir kesme makinesi modellerinin kullanıldığı sektör olarak ilk etapta inşaat sektörü gelmektedir. Farklı sektörlerde de demir ve benzeri malzemelerin kesme şekillendirme işlemlerinde kullanılmak üzere sıklıkla talep edilmektedir.

Demir kesme makinesi, piyasada metal bükme kesme veya demir bükme kesme makinası olarak tanınmaktadır. Demir kesme makinası portatif özelliği sayesinde her yere taşınabilme özelliğine sahiptir. Avantajlı özelliği sayesinde inşaat alanlarında kullanımı için sıklıkla tercih edilmektedir. Demir kesme makinesi portatif tekerlekli çeşitleri pek çok sektörde kullanım için talep edilmektedir. Demir haricinde de metallerin kesilmesine bükülmesine ve şekillendirilmesine destek olan ve tercih edilen makine çeşidi olarak sıklıkla rağbet görmektedir. Demir kesme makinası kullanımı kolay makine çeşididir. Kullanım açısından da özel bir nitelik gerektirmeyen demir kesme makinesi sıkılıkla tercih edilen bir makine çeşididir. Demir kesme makinesi kullanımının haricinde düzenli bakımlarının yapılması da zor değildir. En iyi demir kesme makinesi, demir kesme makinası fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Demir sac kesme makinesi ve Demir profil kesme makinesi modelleri farklı boyutları ve ergonomik tasarımları ile kategorimizde satışa sunulmuştur. Demir kesme bükme makinesi ve Spiral demir kesme makinesi modelleri en uygun Demir kesme makinesi fiyatları ile Newton Makine’de.

Demir Kesme Makinası Nedir?

Demir kesme makinesi değişik özellikleri barındıran farklı modelleri bulunan makine çeşitleridir. Birbirinden değişik demir kesme makinesi modelleri kategorimizde yer almaktadır. Sektörlere göre farklılık gösteren demir kesme makinası, kullanılacağı alana ve hangi materyalin kesiminde kullanılacak ise ona uygun bir modeli satın almak gerekmektedir. Demir kesme makinesi tekerlekli çeşitleri sayesinde özellikler inşaat işyerlerinde her alanda kullanım kolaylığı sağlayarak işlerin daha kolay bir biçimde yapılmasına olanak sağlar.

Demir kesme makinası kullanılarak yapılamayacak kesme işlemlerinde, yapılacak işleme uygun olan metalleri kesme makinası tercih edilmelidir. Metallerin kesimi hususunda bu işleri kolaylaştıran ve değişik özellikler sahip pek çok makine çeşidi yer almaktadır. İnşaat alanlarında işlemlerini kolaylaştıracak ve hız kazandıracak en uygun demir kesme makinası fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Satışa sunmuş olduğumuz Demir kesme makineleri küçük ebatları ve ergonomik tutma yeri ile demir, boru ve metal gibi değişik inşaat ve sanayi ürünlerini istenilen ölçülerde kesmeniz için idealdir. En ucuz Demir kesme makinesi fiyatları ile demir kesmek için kullanılan araç çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Profesyonel Demir kesme makinesi ve çeşitleri Newton Makine de. Portatif ve taşıma kolaylığı olan Demir kesme makinası modellerinin özelliklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modeli satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Demir Kesme Makinesi Fiyatları

Demir kesme makinesi pek çok özelliğe sahip, farklı çeşitleri kategorimizde yer alan makinalardır. Birbirinden farklı özelliklere sahip demir kesme makinesi modelleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretim yapılmıştır. Sektörlere göre farklılık gösteren demir kesme makinesi, kullanım yapılacağı alana ve hangi materyalin kesiminde kullanılacak ise ona uygun bir modeli satın almak gerekmektedir. Demir kesme makinesi modelleri arasında yer alan tekerlekli çeşitler sayesinde özelliklerde inşaat işyerlerinde her alanda kullanım rahatlığı sunarak işlerin daha pratik bir biçimde yapılmasına olanak sağlar.

Demir kesme makinesi fiyatları cihazların markasına ve taşıdıkları özelliklere göre farklılık göstermektedir. Metallerin kesimi ile alakalı bu işleri kolaylaştıran ve değişik özellikler sahip pek çok makine ve uygun Demir kesme makinesi fiyatları bulunmaktadır. Bunlardan ihtiyacınız olanı tercih edilerek satın alabilirsiniz. Demir kesme makineleri ve demir kesme makinesi spirali için kategorimizi inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz makinayı satın alabilirsiniz. Demir kesmek için kullanılan şeyler arasındaki metal kesici makine modelleri ve şarjlı demir kesici modelleri kullanıcıların en çok satın aldığı demir kesme makinesi modelleri çeşitleridir. Metal kesme makinesi modelleri ve demir kesme makinesi modellerine Newton Makine ayrıcalıkları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Demir kesmek için kullanılan şeyler arasındaki demir kesme makinaları, ileri teknolojik tasarımları ile maksimum performansa sahiptir. Profil kesmek için daire testere, otomatik profil kesim makinası ve en kaliteli demir kesme makinesi modellerine Newton makine ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.