Kaldırma Makineleri ve Fiyatları

Kaldırma makineleri araçları çalışma ve kullanım prensiplerine bağlı olarak çeşitlendirilmektedir. Genel olarak personel platformları istif makineleri ve kaldırma çatalı (aparatları) olarak kullanıma sunulmuştur.

Akülü ve elektrikli makaslı platformlar yüksekte çalışma gereken alanlarda çalışanlarının can güvenliğini tehlikeye atmadan çalışabilmelerini sağlayan makinelerdir. Elektrik direk ve tellerinin tamiratında, ağaç budama işlerinde, fabrikalarda, dış cephe tamiratlarında ve buna benzer birçok yerde kullanılabilir.

Manuel ve akülü istif makineleri yatay veya dikey hareket edebilen, akülü veya hidrolik istifleme makineleridir. Yatay hareket etmesi istenen yüklerin taşınmasında başka bir seçenek olarak manuel istif makinesi kullanılmaktadır.

Kaldırma Makineleri Özellikleri

Hidrolik kaldırma yapan manuel istif makinesi insan itme ve çekme gücüyle hareket eder. Yüklü hali 1-1,5 tonu geçmemesi insan gücü ve güvenliği açısından kullanılması uygun yük kapasitesidir.

Yürümesini ve kaldırmasını aküden aldığı güçle yapan makinelere elektrikli akülü istif makinesi adı verilir. Genelde 2 ton civarında yükler için idealdir.

Palet kaldırma çatalı ise yapımı devam eden inşaat alanlarında ya da yüksek yapılarda forklift ve vinçlerin ulaşamadığı alanlarda palet bazında ürün sevkiyatı taşınmasını sağlayan aparatlardır.

Kule vinç kancasına bağlanarak üzerindeki denge mekanizması ve özel ısıl işlemden geçmiş dayanıklı iki adet palet bıçakları sayesinde güvenli kullanımı sağlar.

Avrupa güvenlik standartlarına uygun yük kaldırma araçları, yük taşıma ekipmanları, kaldırma makineleri ve fiyatlarında Newton Makine kalitesi.

3 sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Makaslı Platform Elektrikli Çekmeli
Close

Elektrikli Hidrolik Makaslı Platform

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Manuel İstif Makineleri
Close

Manuel İstif Makineleri

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Palet Kaldırma Çatalı
Close

Palet Kaldırma Çatalı

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta