Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
120'lik elektrikli perdah makinesi fiyat
Close

120’lik Elektrikli Perdah Makinası

120’lik Elektrikli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NEP1200 Motor: GAMAK 380 VOLT (5 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 190 x 120 x 150 cm Ağırlık: 95 – 110 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 120 cm Perdahlama Alanı: 0.60 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
60'lık elektrikli perdah makinesi
Close

60’lık Elektrikli Perdah Makinası

60’lık Elektrikli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NEP600 Motor: GAMAK 380 VOLT (3 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 164 x 64 x 100 cm Ağırlık: 65 – 75 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 60 cm Perdahlama Alanı: 0.32 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
70'lik elektrikli perdah makinesi fiyatı
Close

70’lik Elektrikli Perdah Makinası

70’lik Elektrikli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NEP700 Motor: GAMAK 380 VOLT (3,6 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 168 x 75 x 105 cm Ağırlık: 73 – 80 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 70 cm Perdahlama Alanı: 0.45 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
90'lık elektrikli perdah makinesi fiyatı
Close

90’lık Elektrikli Perdah Makinası

90’lık Elektrikli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NEP900 Motor: GAMAK 380 VOLT (4,2 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 168 x 100 x 120 cm Ağırlık: 83 – 95 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 90 cm Perdahlama Alanı: 0.50 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Elektrikli perdah makinası; Dökülen beton henüz sertleşmemişken beton zemininin düzleşmesi, betonunun arasındaki boşlukların kapatılması ve zeminin daha sağlam olması için altında hızla dönen mala benzeri düz parçalar bulunan 380 volt elektrik akımıyla çalışan bir makinadır.

Elektrikli perdah makinası çeşitleri, kullanıldıkları alan yapılarına bağlı değişkenlik gösterir. Örneğin inşaat alanlarında oda salon gibi dar alanlar için 60’lık (60 cm 600 mm) elektrikli perdah makinası kullanılırken daha geniş otopark, benzinlik gibi alanlarda 90’lık (90 cm 900 mm) elektrikli perdah makinasının kullanılması gerekmektedir. Daha geniş beton sahalarında ise 120’lik elektrikli perdah makinaları tercih edilmelidir.
Düzenli olarak büyük beton alanları döküyorsanız ve her seferinde profesyonel bir yüzey elde etmek istiyorsanız, elektrikli bir perdah makinasına yatırım yapmanın zamanı gelmiştir. Düz bir beton yüzeyde manüel olarak düzgün bir yüzey elde edebilmenize rağmen, bir beton perdah makinesiyle, zamanın daha yumuşak bir yüzeyini göreceksiniz.

Maksimum verim ve konforlu çalışma sağlayan elektrikli perdah makinaları, beton olan alanları perdahlamak, düzeltmek ve parlatmak için sıklıkla tercih edilmektedir. En iyi Elektrikli perdah makinası modelleri ve özeliklerini inceleyerek kullanacağınız şantiye alanlarına göre seçim yapabilirsiniz.

Elektrikli Perdah Makinası Fiyatı

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz beton perdah makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz elektrikli perdah makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli elektrik motorlu helikopterli perdah makinası fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı elektrikli beton helikopter perdah makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun perdah makinasını belirleyebiliriz.

Birbirinden farklı özelliklere sahip elektrikli perdah makinası modelleri ürün özelliklerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Dayanıklı ve En iyi elektrikli perdah makinesi modelleri en uygun beton helikopter fiyat seçeneği ile Newton Makine de.