Gösterilen sonuç sayısı: 6

Show sidebar
3 toplu hidrolik silindirli sac bükme makinesi
Close

3 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası

3 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası Teknik Özellikleri ST-52 Çelik konstrüksiyon gövde SAE 1050 (CK-45) Sertifikalı çelikten üretilmiş yüksek donanımlı miller Yan toplar hidrolik aşağı yukarı hareket sistemi Hidrolik dengeleme sistemi CE normlarına uygun Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
4 toplu hidrolik silindirli saç bükme makinesi fiyatı
Close

4 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası

4 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası Teknik Özellikleri ST-52 Çelik konstrüksiyon gövde SAE 1050 (CK-45) Sertifikalı çelikten üretilmiş yüksek donanımlı miller Hidrolik motor ve planet redüktör ile tahrikli valsler Alt ve yan toplar hidrolik aşağı yukarı hareket sistemi Hidrolik dengeleme sistemi Aşırı yüklemeye karşı korunmuştur CE normlarına uygun Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
asimetrik 3 toplu silindir sac bükme makine
Close

Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası

Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası Teknik Özellikleri SAE 1050 (CK-45) Sertifikalı çelikten üretilmiş yüksek donanımlı miller Zincir ve kayış tahrikli helisel tip redüktör ile dişli tertibatı ile tahrik edilmiş alt ve üst miller ST-52 Çelik konstrüksiyon gövde Arka top motorlu Frenli motorla hassas kıvrım yapabilme CE normlarına uygun Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
junior asimetrik saç bükme makinesi 3 top
Close

Junior Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası

Junior Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası Teknik Özellikleri Döküm ana gövde Redüktörlü ana motor (SMR) Arka ve alt toplar çift taraflı kollu vida ile hareket ettirebilen merkezi toplar Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
small asimetrik 3 toplu sac bükme makine
Close

Small Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası

Small Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası Teknik Özellikleri Döküm ana gövde Redüktörden zincir ve dişli sistemi ile alt ve üst top tahriklidir (SBM) SAE 1050 (CK-45) Sertifikalı çelikten üretilmiş yüksek donanımlı miller Alt ve arka milin aşağı yukarı tek merkezden hareket etmesi Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
tel kıvırmalı saç bükme makinesi
Close

Tel Kıvırmalı Silindirli Sac Bükme Makinası

Tel Kıvırmalı Silindirli Sac Bükme Makinası Teknik Özellikleri Zincir tahrikli tek redüktörle ve dişli sistemi ile tahrik edilmiş alt ve üst miller SAE 1050 Sertifikalı çelikten üretilmiş yüksek mukavemetli miller Çelik dökümden ana gövde Topların sonunda tel kıvırma kanalları CE normlarına uygun Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Silindir Bükme Makineleri Modelleri ve Fiyatları

İnce ya da kalın tüm sacları istenilen eğimlerde bükmek için kullanılan sac bükme makinası modelleri imalat sektörünün vazgeçilmezleri arasındadır. Tam daire, yarım daire veya konik olarak sacları bükmek için kullanabileceğiniz sac bükme makinesi modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde ekonomik silindir makinası fiyatları ile sizleri beklemektedir. Silindir sac bükme makinası satın almak için ürün görsellerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Silindirli Sac Bükme Makinası Nedir?

Bükme çeşitlerinden biri olup silindir makinası tarafından gerçekleştirilir. En iyi silindir sac bükme makinaları, konulan sac parçaları silindir şeklinde eğerek büker. Eğme kuvvetinin derecesi ise silindir büküm cihazı kapasitesi ile doğrudan orantılıdır. Bu durum silindir makinası yapımı için farklı modellerde üretilmesine neden olmuştur. Bazı silindir makinaları yağlama da gerektirmeyebilir. PSG teknolojisine de uyumlu olanları vardır. Dişlilerin entegre olduğu silindir makinalar haricinde hidrolik ünitelerle çalışanları da bulunmaktadır. Hidrolik üniteye sahip silindir bükme makineleri bükme uygulamaları 1000 mm – 12000 mm aralığında olup saclar kaliteli biçimde bükebilir. Bu tür silindir bükmede 3 ya da 4 vals söz konusu olmaktadır. Bu valslar alt ve üste yerleştirilmiştir. Ayrıca silindir bükmenin hidrolik üniteye uygun şekilde kaliteli bükülmesini sağlamaktadır. CNC silindir sac bükme makinası modellerinde hem elektrik hem de hidrolik açıdan tüm güvenlik tedbirleri de alınmıştır. Silindir büküm ürünleri endüstrinin muhtelif alanlarında kullanılır.

Bunlardan bazıları ise şunlardır. Binalarda suyun inişini gerçekleştiren borularda ve camilere entegre yapılan çelik minarelerde kullanılmaktadır. Ayrıca denize yerleştirilen beton borularda ve kanalizasyon işlemlerinde silindir büküm işlemleri mecburidir. Bunların yanı sıra pek çok küçük ya da büyük çaplı büküm işlemlerinde silindir büküm talep edilmektedir.

4 top silindir bükme makinası modelleri, Hidrolik sac bükme makinası çeşitleri ve özellikleri kategorimizde yer almaktadır. Silindir sac bükme makinası fiyatları ve modelleri Newton Makine de. Kategorimizde satışa sunduğumuz Silindir sac bükme makinası, Hidrolik sac bükme makinası ve Sac bükme silindiri modellerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. En uygun Silindir sac bükme makinası fiyatları ile ihtiyaç duyduğunuz ve beğendiğiniz Sac bükme makinası modelini satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sac Bükme Silindiri

İmalat sektörlerinde sıklıkla tercih edilen sacın şekillendirilmesine, sac bükme işleminin yapılmasına destek olan sac bükme silindiri ve hidrolik saç bükme presi modelleri kategorimizde yer almaktadır. Sac bükme makinesi, ihtiyaç duyulan şekli mükemmel formlayan ve yüksek performans elde edeceğiniz makine çeşididir. Oldukça uygun Silindir sac bükme makinası fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile hemen bir makina sipariş verebilirsiniz. Kategorimizde satışa sunulan Hidrolik saç bükme presi, sac bükme silindiri ve saç bükme makinesi modelleri çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Satışa sunmuş olduğumuz silindirli saç bükme makineleri son teknoloji teknikleri ile, kalite güvence altına alınmış materyaller kullanılarak üretilmiştir.

Sac bükme silindiri ve hidrolik saç bükme presi esnek üretim ile çok çeşitli materyalleri bükmek için tasarlanmıştır. Uygun ödeme alternatifleri ile Newton Makina üzerinden sipariş verebileceğiniz ürün modelleri kalitelerine göre oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Maksimum kaliteli, düşük fiyatlı sac bükme makinesi modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun saç bükme makinesi çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Arzu ederseniz ihtiyaç duyduğunuz sac bükme silindiri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Silindir Sac Bükme Makinası modellerinin özellikleri ürünlerin içeriklerinde yer almaktadır.

Satılık silindir sac bükme makinası modelleri arasındaki Hidrolik silindir sac bükme makineleri ve Manuel sac bükme makinası modelleri arasından seçim yaparak Silindir sac bükme makinası kullanma talimatı koşullarına uygun şekilde kullanabilirsiniz.

3 toplu silindir makinası modelleri ve farklı özelliklerdeki silindir makinası modelleri satın almak, silindir makinası fiyatları veya manuel sac bükme makinası fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Silindirli Sac Bükme Makinası Çeşitleri Nelerdir?

Bükme eylemi eğme eylemi ile birlikte ürünlerin biçimlendirilmesine yol açar. Dolayısıyla eğmek ve bükme işlemleri birlikte yapılmaktadır. Bükme bir materyalin ya da iş parçasının üstünde biçimlendirme ile işlem uygulanmasıdır. İş parçası üzerindeki işlemler kesme, delme, kaynaklama gibi uygulamaların yanı sıra bükme şeklinde de olur. Bükme uygulamasında iş materyallerinin farklı şekillerde ortaya çıkmasını sağlanır. Böylelikle ince saclar üzerinde dayanıklılık sağlanmaktadır. Silindir sac bükme makinaları ile Silindir büküm, profil büküm, konik büküm, lama büküm ve boru büküm pratik şekilde yapılabilmektedir

3 boyutlu parametrik mühendislik teknikleri kullanılarak tasarlanan ve sorunsuz çalışan mekanik ve hidrolik sistemleri aynı zamanda mekanik ve kinematik analizleri yapıldıktan sonra üretilmeye başlanır. Makinelerin elektrik ve elektronik sistemleri Arge Merkezi tarafından tasarlanarak güvenli ve en iyi performans sunacak komponentler seçilmiştir.

Makinelerin bazı özellikleri aşağıdaki gibi sayılabilir. Dayanıklı makine gövdesi ile uzun süre boyunca aynı büküm aynı hassasiyetle yapılabilir. Kullanıcı dostu kontrol ünitesi seçenekleri bulunur. Bakım gerektirmeyen ve en iyi büküm performansı sağlayan rulmanlı hareket sistemlerine sahiptir. Hassas bükümler için sertleştirilmiş ve bombelemeli merdaneler vardır.  Yüksek torklu motor ve redüktörler sayesinde hızlı büküm çevirimlerini karşılar.

En iyi sac bükme makinesi, Mini sac bükme makinası ve el yapımı sac bükme makinası modelleri en ucuz silindir sac bükme makinası fiyatları ile Newton Makine’de.

Silindirli Sac Bükme Makinası Fiyatları

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz silindirli sac bükme makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz sac bükme makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli sac bükme makinası fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı sac bükme makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun sac bükme makinasını belirleyebiliriz.

En iyi silindir bükme makinası, Mini sac bükme makinası ve 3 toplu motorlu silindir makinası modelleri ve özellikleri kategorimizde yer almaktadır. Kullanıcı beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Sac boru makinası ve 3 toplu silindir makinası modellerinin ürün özelliklerini detaylı şekilde incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Ekonomik Silindir bükme makinası fiyatları ile sahip olabileceğiniz çeşitler Newton Makine de.