Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
Ağır Yük Vinci
Close

Ağır Yük Vinci

Tipi: Ağır Yük Vinci Tamburlu
Uzunluk: 130 cm
En: 85 cm
Yükseklik: 70 cm
Ağırlık : 210 kg
Taşıma Kapasitesi: 2000 kg
Kaldırma Hızı: 17 mt dk/min.
Halat Uzunluğu: 25-50 mt
Halat Kalınlık: 8 mm
Elektrikli motor: 7,5 Kw (10 hp) –Trifaze (380 V )
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
Sessiz Şansumanlı Dam Vinci
Close

Sessiz Şanzımanlı Dam Vinci

Tipi: Sessiz Şanzumanlı Dam Vinci
Uzunluk: 70 cm
içinde: 55 cm
Yükseklik: 85 cm
Ağırlık : 125 kg
Taşıma Kapasitesi: 200 kg
Kaldırma Hızı: 35 mt / dak.
Halat Uzunluğu: 25-50 mt
Halat Kalınlık: 8 mm
Elektrikli motor: 3 Kw (4 hp) –Trifaze (380 V) 3 Kw (4 hp) -Monofaze (220 V)
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Tamburlu Vinç
Close

Tamburlu Vinç

Tipi: Tamburlu Vinç
Uzunluk: 65 cm
En: 55 cm
Yükseklik: 70 cm
Ağırlık : 90 kg
Taşıma Kapasitesi: 200 kg
Kaldırma Hızı: 35 mt dk/min.
Halat Uzunluğu: 25-50 mt
Halat Kalınlık: 8 mm
Elektrikli motor: 3 Kw (4 hp) –Trifaze (380 V ) 3 Kw (4 hp)-Monofaze  (220 V)
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
Yerden Kumandalı Vinç (Gırgır)
Close

Yerden Kumandalı Vinç (Gırgır)

Tipi: Yerden Kumandalı Vinç (Gırgır)
Uzunluk: 170 cm
içinde: 90 cm
Yükseklik: 125 cm
Ağırlık : 200 kg
Taşıma Kapasitesi: 400 kg
Kaldırma Hızı: 60 mt / dak.
Halat Uzunluğu: 50-70-100-150 mt
Halat Kalınlık: 8 mm
Dizel motor: 10 hp Kama (kipor)
12 bg Lombardini
Elektrikli motor: 4 Kw (5,5 hp) - Trifaze (380 V) 3 Kw (4 hp) –Trifaze (380 V) 3 Kw (4 hp) -Monofaze (220 V)
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

İnşaat Vinci Çeşitleri ve Fiyatları

İnşaat vinçleri en uygun fiyata garantisine firmamızdan ulaşabilirsiniz. Newton Makine olarak 15 yıllık sektör tecrübemiz ile İnşaat vinçleri, inşaat vinci ve modellerini en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz.

İşlevsel olan bu inşaat vinci makineler yükleme ve boşaltma işlerinde iş yükünü en az seviyeye indirirler. İnşaat vinç çeşitleri ile sizlerde inşaat, şantiye alanlarında ağır yüklerin güvenli şekilde kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz. İnsan gücünün yetmediği durumlarda inşaat vinçleri zamandan ve iş yükünden tasarruf etmenizi sağlar.

İnşaat vinci modelleri inşaat alanında kullanılan, farklı ve maksimum performansa sahip makine türleridir. İnşaatta iskele, çimento ve beton gibi diğer malzemeleri taşımak için inşaat vinçlerini Newton Makine ayrıcalıkları ile satın alabilirsiniz.

İnşaat Vinci Tamiri ve Teknik Desteğimiz

İnşaat vinci tamiri konusunda 24 saat içinde teslim hizmeti ile bu alanda oldukça iddialıyız. Newton Makine firmamızdan satın aldığınız inşaat vinci çeşitlerinde zamanla oluşacak arızalarda makinenizi tarafımıza göndererek 1 gün içinde tamiri, teknik desteğimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İş zamanınızdan kayıp yaşamadan en kısa sürede inşaat vinci teknik desteğimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İnşaat asansörü fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Elektrikli inşaat vinci çeşitleri en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

En uygun İnşaat vinci fiyatları ve en kaliteli İnşaat vinç çeşitleri kategorimizde satışa sunulmuştur. Satılık inşaat vinci modelleri ve özelliklerini inceleyerek beğendiğiniz İnşaat vinç çeşitleri arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. İnşaat vinci fiyatları ve modelleri Newton Makine de. Firmamız Satılık inşaat vinçleri konusunda, ucuz inşaat vinç fiyatları ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Sektörde inşaat vinci alanında firmamız lider durumdadır.

İnşaat Vinci Fiyatları

İnşaat vinci fiyatları ürünün çeşidine göre değişmektedir. satın almak istediğiniz vincin fiyatları için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. İnşaat makineleri alanında en iyi firmalar arasında yerimizi alarak siz değerli müşterilerimize vinç makineleri çeşitlerimizde en ucuz fiyat garantisi en uygun ödeme koşullarını sunuyoruz. 2 yıldan başlayan garanti koşullarımız ile kendi üretimimiz olan her ürünümüzün arkasındayız. Newton makine ile kaliteli en uygun fiyatlara almanın konforunu yaşayın.

Son dönemlerde sıklıkla kullanılan dam vinci, yerden kumandalı gırgır vinç ve küçük inşaat vinçleri modellerinin özelliklerini kategorimizden inceleyerek en uygun fiyat avantajı ve Newton makine güvencesi ile satın alabilirsiniz.

İnşaat Vinci Nasıl Kurulur?

Newton Makina olarak, uzun yıllardan itibaren inşaat vinci satışı ve inşaat vinci kurulumu konusunda, en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. İnşaat vinci nasıl kurulur ve inşaat vinci satışında lider konumda olan firmamız, inşaat vinci modellerini en iyi fiyat avantajı ile kategorisinde sizlerin beğenisine sunmaktadır.

İnsan gücünden çok daha fazlasına ihtiyaç duyulduğu durumlarda, modern koşulları sağlayan inşaat vinci kurulumu ve kullanımı gerekmektedir. İnşaat vinci çeşitleri arasında yer alan sessiz vinç sayesinde, vakitten tasarruf sağlarken sessiz bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Böylelikle, inşaat devam ettiği sürece sessiz inşaat vinci etrafa rahatsızlık vermez. Taşıma yapılacak malzemelerin büyüklüğüne göre seçilecek olan uygun kapasitedeki sessiz inşaat vinci modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Yerden kumandalı inşaat vinci, bilinen ismi ile gırgır vinç, inşaatlarda kullanım yapılan bütün malzemeleri en hızlı biçimde, güvenle taşımak için üretilmiştir. Kumanda özelliği bulunan inşaat vinci, büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Gırgır vinç sayesinde işler daha hızlı bir şekilde devam eder. Kullanılacak alanın genişliği ve taşınacak materyallerin hacmine göre, değişik güçlerde inşaat vinci kurulumu ve kullanımı yapılabilir. Yerden kumandalı İnşaat vinci ya da gırgır vinç modellerine sahip olmak için, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Dam inşaat vinci kurulumu inşaatlarda dama kurulmaktadır. Yerden kurmalı vinç modeli ile diğer bütün katlara çimento, tuğla ve benzeri inşaat materyallerini taşımaya yarayan dam vinci, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. İnşaatta işleri hızlandıran dam vinci çalışanlara rahatlık ve kolaylık sunmaktadır.

Maksimum güç ve performansa sahip inşaat vinç çeşitleri arasında yük çekme vinci ve gırgır vinç de yer almaktadır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapılmış inşaat vinci modellerinin, kullanım talimatlarına uygun biçimde inşaat vinci kurulumu yapılması ve kullanılması gerekir.

Kategorimizde yer alan inşaat vinci çeşitlerini online satın alabileceğiniz gibi, bizlerle iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. En iyi inşaat vinci modelleri, inşaat vinci fiyatları ve inşaat vinci kurulumu için bizlere ulaşabilirsiniz. İnşaat vinci modelleri arasındaki yerden kumandalı gırgır vinç ve tamburlu vinç modelleri ekonomik gırgır vinç fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Ağır yük vinci, tamburlu vinç ve gırgır vinci modelleri çok satan inşaat vinç çeşitleri arasındadır. Her bütçeye uygun inşaat vinç fiyatları ile satışa sunduğumuz çeşitler arasından seçim yapmak ve iş yükünüzü hafifletmek için kategorimizi inceleyebilir veya bizlerle iletişime geçebilirsiniz.