Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar
Çift Kolonlu Mastar
Close

Çift Kolonlu Mastar

Tipi : Honda Vibrasyonlu Mastar
Profiller Arası Mesafe : 300 mm
Benzinli Tahrik Ünitesi :
Motor : Honda GX 120 (4,0 HP)
Honda GX 160 (5,5 HP)
Honda GX 200 (6,5 Beygir)
Frekans : 3.400 Vib./min
U x G x Y: 4230 x 530 x 165 mm
Elektrikli Tahrik Ünitesi:
Frekans : 50 Hz
Devir : 3000 rpm
Güç : 550 W
yapar: Powerline
50 c / s AC
Voltaj : 380V
Mastar Uzunlukları 3,20-4,20-5,20-6,20
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Teleskopik El Mastarı
Close

Teleskopik El Mastarı

Tipi: Teleskopik El Mastarı
B x E x Y: 390 x 500 x 190 - 320 mm
Ağırlık(Mastar Tahrik Ünitesi ): 12,5 Kg
Motor: Honda GX25 (1,1 hp ) 4 Zamanlı
Honda GX35 (1,6 hp ) 4 Zamanlı
Vibrasyon: 0 - 10000 rpm
Boyutlar 1,0 m 1,5 m 2,0 m 2,5 m 3,0 m
Uzunluk 1000 mm 1500 mm 2000 mm 2500 mm 3000 mm
Genişlik 230 mm 230 mm 230 mm 230 mm 230 mm
Yükseklik 42 mm 42 mm 42 mm 42 mm 42 mm
Ağırlık 4,5 kg 6.5 kg 8,5 kg 10,5 kg 12,5 m
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Vibrasyonlu El Mastarı
Close

Vibrasyonlu El Mastarı

Tipi: Vibrasyonlu El Mastarı Honda GX25-35
U x G x Y: 390 x 500 x 190 - 320 mm
Ağırlık(Mastar Tahrik Ünitesi ): 12,5 Kg
Motor: Honda GX25 (1,1 hp ) 4 Zamanlı
Honda GX35 (1,6 hp ) 4 Zamanlı
Vibrasyon: 0 - 10000 rpm
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Vibrasyonlu Mastar Makineleri Modelleri ve Fiyatları

Benzinli elektrikli vibrasyonlu mastar kategorisindeki bütün ürünler (vibrasyonlu mastar çeşitleri) görselleriyle beraber en uygun (vibrasyonlu mastar fiyatları) Newton Makine’de bulabilirsiniz. Newton Makine, vibrasyonlu mastarlar her türlü beton uygulamasında kulanılabilir. Beton zeminde üç ayrı dağıtma, sıyırma ve sıkıştırma sürecini aynı anda yapar.Kullanımı kolay ve hafif taşınabilir olması avantaj sağlar. Vibrasyonlu mastar makineleri modelleri ve fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Vibrasyonlu Mastar Fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. En uygun vibrasyonlu mastar fiyatı ile satışa sunmuş olduğumuz ürünlere sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Vibrasyonlu el mastarı fiyatı ve vibrasyonlu mastar fiyatı çok ekonomik olup hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir.

En uygun vibrasyonlu mastar fiyatı ile sahip olabileceğiniz ürünler ve beton mastar çeşitleri Newton Makine de. Ekonomik titreşimli beton mastarı fiyatları ile dikkat çeken ürünler ve motorlu mastar fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Vibrasyonlu Mastar Nedir?

Dökülmüş olan sıkıştırılmış betonun pürüzünü almaya başlamadan evvel yüzey düzeltme uygulaması gerekmektedir. Küçük yerlerin yüzeylerinin düzeltilmesi uygulamasında ahşap yahut çelik mastar gibi cihazların kullanımı tercih edilmektedir. Ancak daha büyük yerlerin yüzey düzgünlüğünü sağlanmak için vibrasyonlu mastar kullanımı yapılmalıdır. Sonrasında ihtiyaç duyulduğu takdirde perdah makinası ile düzleme ve parlatma işlemi yapılabilir.

Mastar uygulamasında esas olan beton yüzeyindeki su, çimento şerbetinin düzgünlüğünü sağlamaya destek olmasıdır. Beton yüzeyleri için vibrasyonlu el mastarı ile bir kişi işlem yapabilir. Beton düzeltme ve sıyırma uygulaması beton dökümü yönünde gerçekleşmelidir. Özellikle beton sahasının kısa kenar yönünde uygulanması gerekmektedir.

Vibrasyonlu beton mastarı, vibrasyonlu el mastarı ve tek kollu el mastarı çeşitleri kategorimizde satışa sunulmuştur. Vibrasyonlu mastar modelleri, en uygun vibrasyonlu mastar fiyatı ile Newton Makine de. Beton zeminler için dağıtma, sıkıştırma ve mastarlama yapabileceğiniz Vibrasyonlu mastarlar ve özelliklerini kategorimizden inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz vibrasyonlu beton mastarı modeline en ucuz vibrasyonlu mastar fiyatı ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlk günkü performansını uzun süre devam ettiren Vibrasyonlu mastarlar arasından seçim yaparak ekonomik titreşimli beton mastarı fiyatları seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Vibrasyonlu mastar fiyatları modelleri hakkında detaylı bilgi almak için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Vibrasyonlu Mastar Makineleri Özellikleri

Dökülmekte olan sıkıştırılmış betonun prizini almaya başlamadan önce yüzey düzeltme işlemine başlanması gerekir. Küçük alanların yüzeylerinin düzeltilmesi işleminde ahşap veya çelik mastar ve mala kullanılabilir. Büyük alanların yüzey düzgünlüğünün sağlanmasında vibrasyonlu beton el mastarı kullanılmalıdır.

Mastar uygulama işleminde önemli olan beton yüzeyindeki su, çimento şerbetinin (terlemenin) düzgünlüğünü sağlamaya yardımcı olmasıdır. Beton yüzeyinin vibrasyonlu el mastarı ile için tek bir kişi yeterlidir. Beton düzleme ve sıyırma işlemi beton dökümü yönünde yapılmalıdır. Genelde beton sahasının kısa kenar yönünde yapılması gerekir.
Beton dökümünün ardından ilk düzeltme işlemi, kalıba yerleşmiş ve sıkıştırılmış betonun yüzeyinde bulunabilecek çıkıntılı veya çukur kısımlardan kurtulmak, beton yüzeyini aynı seviyeye getirebilmek için yapılmaktadır.

Bu işlem için düzgün yüzen el mastarı kullanılmaktadır. Yukarıda belirtilen bilgilerde beton dökümü esnasında yapılan zorlu uygulamalardan bahsedilmiştir. Bu kolay olmayan aşamaları beton uygulamasında yayarak, sıkıştırma ve sıyırma işleminizi tek seferde yapabileceğiniz Newton Makine, vibrasyonlu mastarlar her türlü beton uygulamasında kullanılabilir. Beton zeminde üç ayrı dağıtma, sıyırma ve sıkıştırma sürecini aynı anda yapar. Kullanımı kolay ve hafif taşınabilir olması avantaj sağlar.

Profesyonel kullanıcılar için Çift kollu Vibrasyonlu Mastarlar ve tek kollu Vibrasyonlu Mastar modelleri en ucuz Vibrasyonlu Mastar fiyatları ile Newton Makine de.

En iyi Beton mastar çeşitleri arasından seçim yapmak için, beğeninize sunmuş olduğumuz ürünlerin özelliklerini ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz. Ekonomik Benzinli beton mastarı fiyatları ve Titreşimli beton mastarı fiyatları ile satın alabileceğiniz Beton mastar çeşitleri uzun süreli kullanımda son derece elverişlidir. Vibrasyonlu beton mastarı ürünlerine Newton Makine ayrıcalıkları ile sahip olmak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çift Kollu Vibrasyonlu El Mastarı

Titreşimli veya diğer bir ifade ile vibrasyonlu el tipi beton mastarlarının hem benzinli hem de elektrikli modelleri mevcuttur. İki elle çalıştırılabilme özelliği ve acil stop butonu hareket etmeyi kolaylaştırır. Çift kollu vibrasyonlu el mastarı çeşitleri yaygın kullanım alanına sahiptir. Fabrikalar, stadyumlar, açık otoparklar, açık hava depolama alanları, tüneller ve kapalı otoparklar kullanım alanları arasında yer almaktadır. Newton Makina benzinli vibrasyonlu beton mikseri modellerinde farklı ve kaliteli motorlar kullanmaktadır ve taşıması çok kolaydır. Alüminyum beton mastarı, kek kollu el mastarı ve çift kollu el mastarı çeşitleri en uygun benzinli beton mastarı fiyatları ile kategorimizde yer almaktadır.

Vibrasyonlu Mastar Fiyatı

Vibrasyonlu mastar fiyatı, genel olarak çok uygundur. Vibrasyonlu mastar fiyatları üründen ürüne farklılık gösterebilir. Vibrasyonlu mastar fiyatlarına etki eden önemli birkaç faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden en önemlisi vibrasyon mastarların taşımış olduğu özelliklerdir. Özellik bakımından yüksek olan vibrasyonlu mastarlar diğer modellere kıyasla bir tık daha yüksek fiyatlara sahiptir. Bütçenize uygun Vibrasyonlu mastar modellerini bulmak ve satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.