Aydınlatma Işık kuleleri, şantiyelerden ve spor etkinliklerinden madencilik ve petrol sahası uygulamalarına kadar hemen hemen her türlü aydınlatma ihtiyacına uyacak şekilde tasarlanmıştır. NEWTON ışık kuleleri, her bir birimin özel şantiye ihtiyaçlarına göre üretkenliğini arttırmaya yardımcı olmak için çeşitli özellikler ve seçenekler içerir. Aydınlatma kuleleri, gece çalışma alanları ve spor yarışmalarına, konserlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan büyük dış meskenler olmak üzere her durumda aydınlatma sağlamak için tasarlanmıştır.

NEWTON MAKİNE yenilikçi ışık kulesi çözümlerinde endüstriye öncülük ediyor. Dikey direk ve kompakt aydınlatma kulelerimiz endüstriyel mobil aydınlatmada devrim yarattı. Kurulumu, çalıştırılması ve bakımı kolay olan ışık kulelerimiz minimum ayak izi ile maksimum güç sağlar. Uzun çalışma süreleri ve servis aralıkları, LED güvenlik özellikleri, yenilikçi motor teknolojileri ve programlanabilir kontroller sayesinde, çalışma süresini en üst seviyeye çıkarmak ve yatırımınızdan geri dönüş yapmak için ürünlerimize güvenebilirsiniz. Dayanıklılık, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı dünyadaki en büyük ışık kulesi üreticisine güvenmenizi sağlar.

NEWTON MAKİNE olarak hedefimiz, kaliteli aydınlatma sistemleriyle işinizi daha güvenli, daha kolay ve daha verimli hale getirmektir. Acil kurtarma çalışması, geçici bir yol inşaat alanı, bir maden ocağı veya uzak bir teçhizat olsun, işinizi güneş battığı için bitirmeyeceğinizi garanti ediyoruz. Kapsamlı bağımsız direkler, kuleler ve hafif tesislerimiz, şantiyenizin gece boyunca üretken kalmasını sağlar. Her bir endüstri ve görevin kendine özgü alan sınırlamaları ve aydınlatma özelliklerine sahip olması nedeniyle, bu çizgi tüm uygulamaları kapsar. Her aydınlatma sistemi hem dayanıklı hem de operatör dostu olacak şekilde üretilmiştir. Halojen, metal halojenür, yüksek basınçlı sodyum ve LED lamba çeşitleri mevcuttur.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar
hidrolik aydınlatma kulesi fiyatı
Close

Hidrolik Aydınlatma Kulesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
mekanik aydınlatma kulesi fiyatları
Close

Mekanik Aydınlatma Kulesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
teleskopik aydınlatma ışık kulesi
Close

Teleskopik Aydınlatma Kulesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta