Newton Makine olarak müşterilerimizin mutlu ve sağlıklı gelişimi bizim en büyük önceliğimizdir. Hafif inşaat makineleri konusunda yıllar boyunca öncü olmaya çalıştık. Newton Makine ürünlerini tercih ettiğinizde kendinizi güvende hissetmeniz sizi yarı yolda bırakmayacak uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünler için size tüm bilgileri sağlamayı ilke edindik.

Burada sizin gibi kullanıcı müşterilerimizin sıkça sorduğu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Newton Makine ürünleri hakkında başka sorularınız varsa, lütfen 0312 970 19 80 numaralı telefonu arayın.

MAKİNELER HAKKINDA SORULANLAR

Tüm üretimdeki makineler alanındaki uzman kişilerce test edilmiştir ve her gün yurt içi ve dışındaki binlerce müşterimiz tarafından güvenle kullanılmaktadır. İmalat aşamasındaki kullanılan tüm malzemeler CE uygunluk belgesine sahip sarf malzemeleridir. Ürünler üzerindeki uyarıcı işaret ve levhalarla belirtilmektedir.

Tüketicilerimiz için kalite ve güvenliği sağlamak, Newton Makine’nin en önemli önceliğidir. Bu durum, bütün ürünlerimiz, tüm sistemlerimiz ve hizmetlerimiz için tüm dünyada geçerlidir.

Her bir ürünümüzün kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamak için uyguladığımız bir Kalite Yönetim Sistemi bulunmaktadır. İç Kalite Yönetim sistemimiz, bağımsız sertifikasyon kurumları tarafından denetlenmekte ve iç standartlara, ISO kurallarına, yasalara ve yasal düzenlemelere uygunluğu onaylanmaktadır.

Ürün beğendiniz satın almak istiyorsunuz www.newtonmakine.com.tr adresimizden ya da 0312 970 19 80 telefon numaramızdan bize ulaşabilir ve kullanım yapacağınız alanda doğru ürün seçimini uzman kadromuzla belirleyerek ürün hakkında daha detaylı bilgi edinerek doğru bir şekilde zamandan ve bütçenizin tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Satın almış olduğunuz tüm ürünlerin garantisi tüketici hakları yasasında bulunan maddeye göre belirlenmiştir. Bu madde içeriğine göre; ithalatçı veya imalatçı firmalar, ithal ettikleri veya ürettikleri sanayi malları garanti belgesi ibraz etmek zorundadır. Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve asgari bir (1) yıldır ürüne göre beş (5) yıla kadar çıkabilmektedir.

Anlaşmalı kargo şirket ve ambarlar ile derhal teslim ediyoruz. Aynı gün içerisinde verilen siparişleri ertesi gün müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz.

Not: Özel imalat ürünlerine iş günü teslim süresi verilmektedir.

EN ÇOK SORULANLAR

Satıcı firma tarafından hazırlanan kontrol listeleri ve garanti anlaşmalarını, makine ile gelen kitapları, makinanın program ve parametre ayarlarını içeren back-up ını, Kontrol sistemi ile ilgili kayıt ve data sheet leri daha sonraki servis ihtiyaçları için mutlaka saklamalıyız.

Makinanızı uzun ömürlü ve güvenli kullanmak için :

İyi bir kullanma eğitimi almalı, operatörünüzü bu konuda yetişmiş tecrübeli ve makinanızın özelliğine göre kullanmaya yeterli kişilerden seçmelisiniz. Mutlaka makinanızın bakım ve temizliğine özen göstermeli, bakım planının tam uygulandığını ve temizliklerin yapıldığını bizzat kontrol etmelisiniz. Makinanızı kullanırken malzeme, kullanım şartlarına dikkat etmeli, bu şartların yerine getirildiğini ve kullanım limitlerinin aşılmadığını gözlemelisiniz. Tavsiye edilen ve uygun yağları, makine üzerinde motorlarında kullanmalısınız.  Elektrikli bir ürün ise makinanın topraklaması çok önemli olup standartlara uygun topraklama sağlanmalı, ayrıca CE gereği bulunan emniyetleri iptal etmemelisiniz.