Gösterilen sonuç sayısı: 2

Show sidebar
damperli taşıma kamyonları
Close

Damperli Taşıma Aracı

Teknik Özellikleri Model: Newton Damperli Taşıma Aracı NBD700 Motor Gücü: 14 Hp Subaru Marşlı 12 Volt - Benzinli İlerleme: Hidrolik Maksimum Hız: 7 Km Damper: Hidrolik Devrilme Açısı: 90º Tekerler: 4 Teker Dolgu Lastik ( Patlamasına Karşı 2 Yıl Garantili ) Damper Hacmi: 700 Litre Taşıma Kapasitesi: 1700 Kg Makine Ağırlık: 1040 Kg Ebatları ( E x B x Y ): 1600 x 2560 x 2200 mm
mini damperli araç modelleri
Close

Mini Damperli Taşıma Araçları

Teknik Özellikleri Model: Newton Mini Damperli Taşıma Aracı NMD250 Motor Gücü ve Markası: 5,5 Hp Gx160 Honda Taşıma Kapasitesi: 250 Litre - 500 kg Maksimum Tırmanma Eğilimi: %10 Maksimum Damper Açılımı: 90° Maksimum Hız: 3 km/h Ağırlık: 310 kg Ebatlar ( E x B x Y ): 700 x 2100 x 1300 mm

Taşıma Araçları

Beton dökülmesi planlanan genellikle beton pompası ve transmikserin giremediği engebeli, dar ve zor şartlardaki inşaat alanlarında kullanılır. Beton, kum, çakıl, harç gibi yapı ürünlerin taşınması istenilen bölgeye sevk edilmesi amacıyla kullanılan taşıma araçlarıdır.

İnşaat projelerinin plana uygun olarak sürdürülebilmesi için, betonun kullanım yerine çabuk ulaşması ve derhal işlenmesi gerekir. Transmikserler ve beton pompaları burada ortak çalışmalarının provasını iyi yapmış bir ekip olmaktadır.

Ekonomik ve çevik betonmikserleri, betonu beton santrallerinden alarak inşaat sahasına getirir. Güçlü beton pompaları da fiilen ihtiyaç duyulan yerlere sevk eder.

Fakat her zaman durum bu kadar kolay olmaz en zor şartlarda beton taşıma araçlarından japon arabası, mini damperli, römork damperli ve operatör koltuklu damperli beton, kum, çakıl ve harç taşıma araba çeşitlerinden birini kullanırsanız işleriniz yarım kalmaz.

En uygun fiyat ve kalite güvencesi ile sahip olabileceğiniz damperli yük taşıma arabası modelleri ve yük taşıma araçları modelleri maksimum kapasiteye sahiptir. En uygun yük taşıma arabaları fiyatları ile sipariş verebileceğiniz modeller yaygın kullanım alanına sahip tasarımları ile çok satanlar arasında yer almaktadır.

Damperli Taşıma Araçları Kullanım Alanları Nerelerdir?

Genel olarak inşaat alanlarında kullanılmakla beraber seracılık, tarım, peyzaj, endüstriyel, hayvancılık, ormancılık ve arıcılık gibi alanlarda da mükemmel performans sağlar.

Tarla ya da sera alanlarına gübre fide gibi ürünlerin taşınmasına yardımcı olur. Çevre düzenlemesi devam eden PEYZAJ alanlarına toprak, çim ve çiçeklerin taşınmasını sağlar.

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların yaşadığı ahır alanlarında saman, ot ve çıkan atık gübre taşınmasında büyük fayda sağlar. Dar orman alanlarında yapılan kesim işlemleri esnasında taşınması gereken odun, dal ve kozak gibi ürünlerin taşınması işlemini başarı ile sağlar.

Damperli Taşıma Araçları Avantajları Nelerdir?

Düşük yakıt tüketimine sahip HONDA GX160 (5,5 hp) ve HONDA GX390 (13 hp) benzin motorlarına sahip damperli taşıma araç modelleri hidrolik piston sayesinde kolayca boşaltma sağlar.

Mini damperli taşıma arabası kapasiteleri 500 kg olan ürünleri rahatlıkla sevk eder. Operatör koltuklu taşıma arabası ise 1700 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Dökme metal, hurda veya kağıt gibi materyalleri taşıyabileceğiniz en iyi Motorlu yük taşıma araçları ve damperli yük taşıma araçları modelleri kategorimizde yer almaktadır. Bu modeller arasından beğendiklerinize Newton Makine avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Yük Taşıma Araçları Nelerdir?

Yük taşıma araçları modelleri genel olarak yükleri rahatlıkla taşımak için özel alanları bulunan araçlardandır.  Ağır olan eşyaları ve malzemeleri taşımak için tasarlanmış olan damperli yük taşıma araçları farklı özelliklere sahiptir. Yükün taşınması için damperli bölmelere sahip yük taşıma araçları için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Üstün sürüş konforu sağlayan sistemi ile, her türlü arazi koşulunda kullanabileceğiniz yük taşıma makinaları uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Maksimum performansı ile çalışanların iş yükünü azaltan damperli taşıma araçları sektörel bakımdan pek çok alanda kullanıma uygundur. Bedensel iş gücünü minimum seviyeye indirirken iş verimliliğini artıran damperli taşıma araçları arasından ihtiyacınızı karşılayacak modeli Newton makine ayrıcalıkları ile satın alarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Damperli Taşıma Araçları Fiyatları Nedir?

Sitemizde taşıma araçları ile ilgili genel bilgi vermeye çalıştık. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz beton taşıma arabası özellikleri ve kullanım alanları değiştikçe tabi ki de çeşitleri de hesaba katıldığında taşıma araçları fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size uygun olan işinizde kullanıma fayda sağlayacak taşıma arabalarını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun taşıma araç modelini belirleyebiliriz.

Kaliteli ve ergonomik yük taşıma araçları her türlü gereksinimi karşılayan model çeşitliliği ile eşyaları rahat ve hızlı taşımak için idealdir. Damperli taşıma araçları fiyatları ürünlerin markasına, ürün özelliklerine ve taşıma kapasitesine göre değişiklik göstermektedir.

Mini damperli el arabası çeşitleri ve mini damperli araç modelleri arasından beğendiklerinizi satın alarak istediğiniz malzemeleri kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunan Damperli araba modelleri ya da beton taşıma araçları da malzemelerin taşınması ve nakliyesi için uygundur. Ağır yük taşıma araçları arasında bulunan ve kullanıcılar tarafından en fazla talep gören Damperli taşıma araçları Newton ayrıcalıkları ile sizleri beklemektedir.