Gösterilen sonuç sayısı: 2

Show sidebar
120'lik dizel perdah makinesi fiyatı
Close

120’lik Dizel Perdah Makinası

120’lik Dizel Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NBD1200 Motor: LOMBARDİNİ (7,5 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 190 x 120 x 150 cm Ağırlık: 105 – 120 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 120 cm Perdahlama Alanı: 0.70 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
90'lık dizel perdah makinesi fiyat
Close

90’lık Dizel Perdah Makinası

90’lık Dizel Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NBD900 Motor: LOMBARDİNİ (5 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 168 x 100 x 120 cm Ağırlık: 93 – 105 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 90 cm Perdahlama Alanı: 0.57 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Dizel perdah makinası; Dökülen beton henüz sertleşmemişken beton zemininin düzleşmesi, betonunun arasındaki boşlukların kapatılması ve zeminin daha sağlam olması için altında hızla dönen mala benzeri düz parçalar bulunan yakıt tasarrufu edebileceğiniz dizel motor ile çalışan bir makinadır.

Dizel perdah makinası çeşitleri, kullanıldıkları alan yapılarına bağlı değişkenlik gösterir. Örneğin inşaat alanlarında oda salon gibi dar alanlar için 60’lık (60 cm 600 mm) dizel perdah makinası kullanılırken daha geniş otopark, benzinlik gibi alanlarda 90’lık (90 cm 900 mm) dizel perdah makinasının kullanılması gerekmektedir. Daha geniş beton sahalarında ise 120’lik dizel perdah makinaları tercih edilmelidir.

Düzenli olarak büyük beton alanları döküyorsanız ve her seferinde profesyonel bir yüzey elde etmek istiyorsanız, dizel bir perdah makinasına yatırım yapmanın zamanı gelmiştir. Düz bir beton yüzeyde manüel olarak düzgün bir yüzey elde edebilmenize rağmen, bir beton perdah makinesiyle, zamanın daha yumuşak bir yüzeyini göreceksiniz.

Dizel Perdah Makinası Fiyatı

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz beton perdah makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz dizel perdah makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli dizel motorlu helikopterli perdah makinası fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı dizel beton helikopter perdah makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun perdah makinasını belirleyebiliriz.