Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
120'lik honda benzinli perdah makinesi ucuz fiyat
Close

120’lik Honda Benzinli Perdah Makinası

120’lik Honda Benzinli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NBP1200 Motor: HONDA GX270 (9 HP) veya GX390 (13 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 190 x 120 x 150 cm Ağırlık: 95 – 110 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 120 cm Perdahlama Alanı: 0.70 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
60'lık honda benzinli perdah makinası fiyatı
Close

60’lık Honda Benzinli Perdah Makinası

60’lık Honda Benzinli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NBP600 Motor: HONDA GX160 (5,5 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 164 x 64 x 100 cm Ağırlık: 65 – 75 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 60 cm Perdahlama Alanı: 0.32 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
70'lik honda benzinli perdah makinesi fiyatı
Close

70’lik Honda Benzinli Perdah Makinası

70’lik Honda Benzinli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NBP700 Motor: HONDA GX160 (5,5 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 168 x 75 x 105 cm Ağırlık: 73 – 80 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 70 cm Perdahlama Alanı: 0.48 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
90'lık honda benzinli perdah makinası
Close

90’lık Honda Benzinli Perdah Makinası

90’lık Honda Benzinli Perdah Makinası Teknik Özellikleri Perdah Makine Modeli: NBP900 Motor: HONDA GX200 (6,5 HP) veya GX270 (9 HP) ORJİNAL Boyutlar (B x E x Y): 168 x 100 x 120 cm Ağırlık: 83 – 95 kg Şanzıman: Standart Şanzıman Oranı: 1 Kavrama: Otomatik Santrifüj Tip Hareket İletimi: Tek yönlü V-Kayış Perdahlama Uzunluğu: 90 cm Perdahlama Alanı: 0.57 m2 Perdahlama Hızı: Max. 132 rpm Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Benzinli perdah makinası; Dökülen beton henüz sertleşmemişken beton zemininin düzleşmesi, betonunun arasındaki boşlukların kapatılması ve zeminin daha sağlam olması için altında hızla dönen mala benzeri düz parçalar bulunan benzinli motor gücüne sahip makinadır.
Benzinli perdah makinası çeşitleri, kullanıldıkları alan yapılarına bağlı değişkenlik gösterir. Örneğin inşaat alanlarında oda salon gibi dar alanlar için 60’lık (60 cm 600 mm) benzinli perdah makinası kullanılırken daha geniş otopark, benzinlik gibi alanlarda 90’lık (90 cm 900 mm) benzinli perdah makinasının kullanılması gerekmektedir. Daha geniş beton sahalarında ise çiftli perdah makinaları tercih edilmelidir.
Düzenli olarak büyük beton alanları döküyorsanız ve her seferinde profesyonel bir yüzey elde etmek istiyorsanız, benzinli bir perdah makinasına yatırım yapmanın zamanı gelmiştir. Düz bir beton yüzeyde manüel olarak düzgün bir yüzey elde edebilmenize rağmen, bir beton perdah makinesiyle, zamanın daha yumuşak bir yüzeyini göreceksiniz.

Benzinli Perdah Makinası

Benzinli perdah makinası modelleri hafif kompakt dizaynları ile inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan cihazlardır. İnşaat alanlarında profesyonel kullanıcıların en fazla tercih ettiği Benzinli perdah makinası çeşitleri kategorimizde yer almaktadır. Motorlu Benzinli perdah makinesi modelleri çalışma esnasında doğaya herhangi bir gaz salmamaktadır. Çevre dostu Benzinli perdah makinası modellerine en uygun perdah makinası fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Benzinli perdah makinası modelleri beton yüzeyleri perdah yapmak, düzeltmek ve parlatmak için kesinlikle kullanılmalıdır. Zemin işleme makinası olarak inşaat sektörünün vazgeçilmezi Benzinli perdah makinası modelleri Saha betonları, otopark, endüstriyel ve ticari yapı alanlarında kullanılan beton düzeltme aleti çeşitleridir. Bunların yanı sıra depo, havaalanı ve alışveriş merkezi şantiyeleri kullanıldığı alanlar arasında yer almaktadır.

Benzinli perdah makinaları teknik ve görsel bakımdan değişiklik göstermektedir. Benzinli Perdah makinası modelleri özelliklerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Benzinli Perdah Makinası Fiyatları

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz beton perdah makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz benzinli perdah makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli benzin motorlu helikopterli perdah makinası fiyatları artış göstermektedir.
Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı benzinli beton helikopter perdah makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun perdah makinasını belirleyebiliriz.

Yaygın kullanım alanına sahip sıklıkla tercih edilen benzinli perdah makinası modelleri en ucuz perdah makinası fiyatları ile Newton Makine da. Dizel perdah makinası ve benzinli perdah makinası modelleri ürün özelliklerini kategorimizden inceleyerek beğendiklerinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.