Gösterilen sonuç sayısı: 3

Show sidebar
Vibrasyonlu Silindir VES50
Close

Vibrasyonlu Silindir VES50

Teknik Özellikleri
Model: VES 50
U x G x Y: 130 x 70 x 155 cm
Ağırlık : 520 kg
Tambur Çapı: ø 40 cm
Tambur Genişliği: 50 cm
Su Depo Kapasitesi: 25 lt
Yağ Depo Kapasitesi: 25 lt
Vibrasyon Frekansı: 60 hz
Vibrasyon Gücü: 16 kn
Doğrusal Kuvvet : 5,1 kg / cm
Dinamik Çizgisel Yük: 10,8 kg / cm
Sıkıştırma Alanı: 2000 m2 / Saat
Yürüyüş Hızı: 0 - 4 km / dakika
Tırmanma Eğimi: 40%
Yürüyüş : Hidrostatik
Vibrasyon : Hidrostatik
Motor Benzinli: Honda GX270 (9,0 HP)
Motor Dizel: Lombardini 6LD400 (8,5 HP) Kama Kipor (9 HP)
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Vibrasyonlu Silindir VES60
Close

Vibrasyonlu Silindir VES60

Teknik Özellikleri
Model: VES 60
U x G x Y: 145 x 80 x 165 cm
Ağırlık : 650 kg
Tambur Çapı: ø 40 cm
Tambur Genişliği: 60 cm
Su Depo Kapasitesi: 30 lt
Yağ Depo Kapasitesi: 30 lt
Vibrasyon Frekansı: 60 hz
Vibrasyon Gücü: 20 kn
Doğrusal Kuvvet : 5,4 kg / cm
Dinamik Çizgisel Yük: 14,3 kg / cm
Sıkıştırma Alanı: 2400 m2 / Saat
Yürüyüş Hızı: 0 - 4 km / dakika
Tırmanma Eğimi: 40%
Yürüyüş : Hidrostatik
Vibrasyon : Hidrostatik
Motor Benzinli: Honda GX270 (9,0 HP)
Motor Dizel: Lombardini 6LD400 (8,5 HP) Kama Kipor (9 HP)
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Vibrasyonlu Silindir VES70
Close

Vibrasyonlu Silindir VES70

Teknik Özellikleri
Model: VES 70
U x G x Y: 160 x 93 x 185 cm
Ağırlık : 920 kg
Tambur Çapı: ø 50 cm
Tambur Genişliği: 70 cm
Su Depo Kapasitesi: 45 lt
Yağ Depo Kapasitesi: 45 lt
Vibrasyon Frekansı: 60 hz
Vibrasyon Gücü: 26 kn
Doğrusal Kuvvet : 6,2 kg / cm
Dinamik Çizgisel Yük: 15,8 kg / cm
Sıkıştırma Alanı: 2800 m2 / Saat
Yürüyüş Hızı: 0 - 4 km / dakika
Tırmanma Eğimi: 40%
Yürüyüş : Hidrostatik
Vibrasyon : Hidrostatik
Motor Benzinli: Honda GX390 (13,0 HP)
Motor Dizel: Lombardini 3LD510 (12 HP) Kama Kipor (15 Hp)
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Vibrasyonlu Silindir Makineleri

Vibrasyonlu elle kumandalı silindirler, sıkıştırılması gereken temel malzemenin (toprak, stabilize) veya asfalt karışımı malzemenin sıkıştırılması ve düzlenmesi amacıyla kullanılan iş makineleridir.

Vibrasyonlu silindirler; özellikle yüke dayanıklı gevşek zemin, yol alt yapısı, yol tabakası ya da benzeri yüzeyleri sıkıştırılması amacıyla üretilmiştir.

Sıkıştırmanın etkisiyle malzeme yoğunluğu artar malzemedeki boşluklar azalır. Taşıma kapasitesi artar. Asfalt ve toprak yol silindirleri birçok görevi yapar.

Her cins toprak, stabilize gerecin sıkıştırılmasında, yol için serilen malzemenin sıkıştırılmasında ve düzeltilmesinde, asfalt kaplama yapılacak yüzeylerin ön hazırlığından sonra yüzeyin düzeltilmesinde.

Yüksek performans odaklı en iyi Vibrasyonlu silindir modelleri, mükemmel sıkıştırma özelliği ile sektörde sıkça kullanılmaktadır. Tek tamburlu silindir, Çift tamburlu silindir ve Elle kumandalı vibrasyonlu silindir fiyatları ve Silindirin özellikleri için kategorimizi ziyaret edebilir daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Vibrasyonlu Silindir Nedir?

Vibrasyonlu silindir cihazları, kum ve çakıl karışımlı temellerin sıkıştırılmasında sıklıkla tercih edilerek kullanım yapılmaktadır. Ayrıca stadyum, yaya geçidi, otopark, yol, dev salonların inşaatında temel hazırlanması ve her çeşit asfaltın sıkıştırma ve haddelenmesinde etkin rol oynamaktadır. Vibrasyonlu Silindir sınırlı ve küçük alanlarda yapılan çalışmalar da büyük kolaylık sunmaktadır.

Vibrasyonlu Silindir, sıkıştırılması gereken toprak ve stabilize gibi esas malzemenin ya da asfalt karışımı malzemenin sıkıştırılması ve düzlenmesi amacı ile kullanım yapılan iş makinalarıdır. Vibrasyonlu Silindir makinaları yüke dayanıklı gevşek zemin, yol alt yapısı, yol tabakası yahut benzeri yüzeyleri sıkıştırılmak amacı ile kullanılmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz En kaliteli Vibrasyonlu Silindir ve Vibrasyonlu mini silindir modelleri kategorimizde yer almaktadır. Çok satanlar arasında yer alan Elle kumandalı vibrasyonlu silindir modelleri dayanıklı tasarımı ile uzun süre kullanım için idealdir. En uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunmuş olduğumuz Asfalt silindir çeşitleri arasından beğendiklerinizi bizlerle iletişime geçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Vibrasyonlu Silindir Özellikleri

Çimlik zeminlerin sıkıştırılmasında ve zemin yüzeyin düzeltilmesinde vibrasyonlu silindir makineleri kullanmaktadır. Bunların yanı sıra spor alanları gibi büyük yüzeylerin üzerindeki gevşek yerlerin sıkıştırılmasında da sıklıkla kullanılan makinelerdir. Yüzeylerin düzeltilmesinde ve dolgu yapılacak yerlerde dolgu malzemesinin sıkıştırılmasında kullanılan vibrasyonlu silindir cihazları kategorimizde yer almaktadır.

Sıkıştırma, malzemeyi birleştirerek hava boşluklarını yok etmek, asfalt karışımı veya toprağın yük taşıma kabiliyetini yükseltme işidir.

Vibrasyonlu silindirlerle sıkıştırma; tamburda oluşturulan titreşimlerin etkisi ile yol veya asfalt malzemenin sıkıştırılması sağlanır.

Vibrasyonlu silindirler çift tamburlu olabileceği gibi kombine silindirler de olabilir. Vibrasyonlu silindirlerin içerisinde bir hidrolik motor vardır.

1,5 ton, 2 ton ve 2,5 ton dizel benzin motorlu vibrasyonlu yol asfalt silindirleri çeşitlerine göre kullanılmaktadır.

Asfalt yama işlemleri esnasında zemin sıkıştırma ekipmanı olarak kullanılan elle kumandalı vibrasyonlu silindir modelleri, farklı işlemlerde de kullanılmaktadır. Kum ve çakıl karışımlı temel sıkıştırma işlemlerinin yanı sıra, yaya yolu ve kanal çalışmalarında da vibrasyonlu silindirler kullanılmaktadır. Kaliteli, güçlü, ekonomik ve uzun ömürlü vibrasyonlu silindir modelleri rahat kullanım imkanı sunduğu için sıklıkla tercih edilmektedir.

Vibrasyonlu silindir modelleri, yol silindir çeşitleri ve Lastik tekerlekli silindir modelleri kategorimizde satışa sunulmuştur. Vibrasyonlu Silindir teknik özellikleri ve modellerini inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Mükemmel sıkıştırma ve düzeltme işlemleri için ideal olan vibrasyonlu asfalt silindiri ve Vibrasyonlu silindir çeşitlerine en uygun fiyatlarla sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vibrasyonlu silindir modelleri ile ilgili görselleri ve özellikleri kategorimizden inceleyerek, performans odaklı makinalar arasından seçim yapabilirsiniz. Beklentileri en iyi şekilde karşılayan kaliteli Vibrasyonlu silindirler ekonomik fiyatlar ile Newton Makine de.

Vibrasyonlu El Silindiri Fiyatları

Genel olarak sıkıştırma işlemi için kullanılan Vibrasyonlu silindir cihazları en uygun fiyat yapısı ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Vibrasyonlu El Silindiri Fiyatları ürünlerin taşımış olduğu özellikler ve motor tipine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde yer alan satışa sunmuş olduğumuz vibrasyonlu silindir modellerini kıyaslayın ve en uygun Vibrasyonlu El Silindiri Fiyatları ile cihaz almanın keyfini yaşayın. 

Ekonomik fiyat yapısına sahip Vibrasyonlu silindir modelleri Çevre düzenlemesi, kaldırım ve bordür döşenme işlemlerinde, zeminlerin sıkıştırılmasında, asfalt yama işleminde, kilitli parke döşeme işlemlerinde ve alt yapı uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Vibrasyonlu silindir, vibrasyonlu silindir fiyatları, elle kumandalı vibrasyonlu silindir, vibrasyonlu el silindiri, vibrasyonlu el silindiri fiyatları, vibrasyonlu mini silindir, kompaktör silindir, vibrasyonlu asfalt silindiri ve çift tamburlu silindir ürünleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vibrasyonlu Silindir Fiyatları

En iyi markalar tarafından üretilmiş inşaat silindiri, çift tamburlu silindir ve daha pek çok vibrasyonlu silindir modeli uygun silindir makinası fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Vibrasyonlu silindir fiyatları geniş bir skalaya sahiptir. Çünkü vibrasyonlu silindir fiyatları üründen ürüne veya markadan markaya farklılaşmaktadır. Yaygın kullanım alanına sahip kaliteli ve dayanıklı vibrasyonlu silindirler Newton Makine de.