Gösterilen sonuç sayısı: 5

Show sidebar
pft ritmo sıva makinesi
Close

Pft Ritmo Sıva Makinası

PFT RITMO Sıva Makinası Teknik Özellikleri Transfer gücü: 4 - 14 Litre / dakika Transfer basıncı: azami 15 bar Transfer mesafesi: 15 m Dişli motor: 1,5 kW alternatif akım motoru, 230 V, 50/60 Hz Kelepçeli çark motoru: 400 devir / dakika Başlık hacmi: 45 Litre Tahrik: 25 kg Doldurma yüksekliği: 900 mm Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik): 750 x 600 x 1340 mm Ağırlık: 95 kg Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
PFT ZP3 XL MIX Sıva Makinesi
Close

PFT ZP3 XL MIX Sıva Makinesi

Teknik Özellikler
  • Motor: 7.5 kW, 175 rpm
  • Güç Ünitesi: 400 V, 50 Hz, 3 fazlı
  • Rotor/Stator: 2 L6
  • Taşıma Kapasitesi: 30 lt/dk.
  • Taşıma Mesafesi: 40 mt.
  • Çalışma Basıncı: 20 bar
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
pftg4 alçı sıva makinesi
Close

PftG4 Alçı Sıva Makinesi

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Şap Pompası Brinkmann
Close

Şap Makinesi Brinkmann

Model: Estrich Boy DC 450 B
Versiyon:       Otomatik Kapaklı Kepçeli
Motor: DEUTZ Dizel Motor, 33,5 Kw , D Tipi L03, 2 300 Min-1 Yağ Soğutmalı
Kompresör: ATLAS COPCO AIRTEC  11,73 L / s , 7 Bar Teslim Basınç Altında
Karıştırma Kabı: 200 dolar
Doldurma Yüksekliği: 420 mm
Ses Seviyesi: 97 dB
Tank Kapasitesi: 58 Litre
Halka Açık Yollarda Kullanım İzni: 80 Km / s
U x G x Y: 500 x 158 x 245 cm
Ağırlık : 1790 kg
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
Shotcrete Makinesi
Close

Shotcrete Makinesi

Tipi: KS SHOTCRETE
Motor: 7,5 Kw 380 V  50 Hz
Vibratör: 0,12 Kw  50 Hz
Hava Tüketimi: 9-14 m3/dakika
Hortum Çapı: 65-85
Püskürtme Kapasitesi: 6-7,5 m3/saat
Rotor Kapasitesi: 11 lt
U x G x Y: 1200 x 1600 x 1300 mm
Ağırlık: 670 Kg
Maksimum  Agrera: 20 mm
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Sıva Makinası Modelleri ve Fiyatları

Sıva makineleri, alçı sıva makinesi çeşitleri ve fiyatları Tüm Türkiye’ye teknik destek hizmeti ile Newton Makine kalitesi ile.

Günümüzde gelişen makine teknolojisi ile inşaat alanlarında sıva uygulamaları çok kolay hale gelmiştir. Kara sıva makinası, alçı sıva makinası, schotcrete makinası ile karıştırıp duvar ve yüzeylere püskürtme teknikleriyle çalışır.

Şantiye harçları, hafif yığma harçlar, kuvvetlendirici harçlar ve çimento sıvaları harç uygulama işlemlerinde kullanım için idealdir. Anacak kireç sıvaları, alçı harçları, kireç alçı karışımı harçlar ve izolasyon sıvaları da sıklıkla kullanılmaktadır. Tüm bu sıva harçların yanı sıra gömme harçları, yüzey şapı, duvar harcı ve harici kaba sıva çimento harç uygulamalarında muhteşem performans sağlamaktadır.

Sıva makinası çeşitleri ve fiyatları birbirinden farklı seçeneklerle Newton Makine de. En uygun Sıva makinası fiyatları ile ihtiyaç duyduğunuz Sıva makineleri modellerini satın alabilirsiniz. El sıva makinası, Kara Sıva makinaları ve Kolay sıva makinası çeşitleri en ucuz Sıva makinaları fiyatları ile kategorimizde satışa sunulmuştur.

Sıva Makinesi

İnşaat sektöründe sıva püskürtme sistemi ile çalışan sıva makinesi ve modelleri kategorimizde yer almaktadır. İnşaat sektöründe en çok zaman ve personel gücü sıva işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu nedenle sıva makineleri iş gücü ve zamandan çok büyük tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Sıva Makinesi çeşitleri kategorimizde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Sıva uygulamalarında kullanabileceğiniz Pfl Ritmo Sıva makinesi, PFT ZP3 XL MIX Sıva Makinesi, PFTG4 Alçı Sıva Makinesi, Şap Makinesi Brinkmann ve Shotcrete Makinesi modelleri uygun fiyat seçenekleri ile kategorimizde yer almaktadır.

İnşaat sektöründe çalışmakta olan işçilerin işlerini kolaylaştıran, daha hızlı ve daha verimli sonuçlar alınmasını sağlayan sıva makinaları sayesinde işlerinizi yorulmadan, kısa zamanda yapabilirsiniz. Sıva işlerinizi kolaylaştırmak ve iş yükünüzü azaltmak için geliştirilmiş son model sıva makinesi çeşitlerini ihtiyacınız doğrultusunda sipariş verebilirsiniz.

Sıva makineleri uygulama yaptığı alanlarda kusursuz bir görünüm sağlayacaktır. Gösterişli dizaynı ve basit kullanımı sayesinde sıva makineleri modellerini en hızlı şekilde kullanarak işlerinize başlayabilirsiniz. Sıva makinesi modelleri İş yükü, zaman kaybı ve sıva yaparken çıkabilecek problemleri minimuma indirmektedir. Son model sıva makineleri sayesinde işlerinizi de hızlı ve mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz.  Sıva işlemleriniz yarım kalmadan, sıva uygulanan yüzeylerde kusur olmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sıva makinesi modellerinin kullanımın rahat ve uygulamasın kolay olmasından dolayı verimli sonuçları arka arkaya gelecektir.

Maksimum kalite ve uygun sıva makinesi fiyatı ile güven içerisinde ihtiyaç duyduğunuz Sıva makinesi çeşidini satın alabilirsiniz. Sıva makinesi ne kadar? Sıva Makinesi nasıl yapılır? sıva makinesi fiyatı ve sıva makineleri fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıva Makineleri Özellikleri Nelerdir?

Sıva inşaatların kaba halinin tamamlanması ile uygulanmaya başlanan ince işlere geçişteki birinci uygulamadır. Su, çimento ve kum ile hazırlanan bir karışımdır, boyadan önce duvarlara ve tavan yüzeyine uygulanır. Çimento yerine kireç kullanılarak hazırlanan karışımlar genel olarak sert bir kıvamda olmazlar. Bundan dolayı bu karışımların uygulaması kolaydır.

Sıvanın amacı yapıları korumak, su veya rutubet geçişine engel olmak ya da düzgün yapılmamış yüzeyleri düzgün hale getirmektedir. Bundan dolayı sıvaya son derece özen göstermek gerekmektedir.

Maksimum püskürtme teknolojisine sahip El sıva makinası, mini kara sıva makinası ve alçı sıva makinası modelleri sunmuş olduğu avantajlarından dolayı yaygın kullanım alanına sahiptir. En kaliteli Alçı sıva makinası modelleri en uygun kara sıva makinası fiyatları ile Newton Makine de.

Sıva Makineleri Uygulama Alanları

Beton, gaz beton, brüt beton, tuğla, bims, briket gibi malzemeler üzerine uygulanabilen, ideal inşaat sıva çeşitlerindendir. Tek kat uygulama ile saten perdah alçısına gerek kalmadan, boyaya hazır yüzey oluşturur. En yaygın kullanılan sıva modelidir.

Uygulama esnasında alçı sıva makinası sayesinde hızlı ve düzgün hatasız sıva yapılmaktadır. Alçı sıva harici, kara kaba sıva uygulaması yine beton, gaz beton, brüt beton, tuğla, bims, briket gibi malzemeler üzerine püskürtme yöntemiyle kara sıva makinası sayesinde zahmetsizce yapılabilmektedir.

Shotcrete makinası ise yol veya otoban kenarlarındaki şevlere, temel kazısı sırasında kayma tehlikesi olan yan yüzeylere, tünel yada raylı sistem inşaatlarında tavan ve duvarlara, toprak kayması yada kaya, taş parçasının düşmesinin engellenmesinin istenildiği alanlarda.

Yapı güçlendirme projelerinde bina duvar ve kolonlarına, dekoratif amaçlı olarak yapay kaya gibi alanlara, izolasyon koruyucu katman olarak havuzlarda, suyun aşındırıcı etkisinden korunmak amacıyla dere yataklarında normal betona göre daha ince taneli ve daha yüksek çimento oranlı özel dizayn betonun, yüksek basınçlı pompa ve hava ile birlikte püskürtülmesiyle uygulanmaktadır.

Kara sıva makinası fiyatları ve en kaliteli sıva makinasinin fiyatları ekonomik olduğu için her kesime hitap etmektedir. En iyi Sıva makineleri ve Kolay sıva makinası modelleri maksimum performansa sahip tasarımları ile son derece elverişlidir. Sıva işlerinde kullanabileceğiniz Hazır sıva makinası modelleri en ucuz Hazır sıva fiyatları ile Newton Makine de.

Sıva Makinası Fiyatları

Sıva makinası fiyatları, el sıva makinası fiyatları, mini kara sıva makinası fiyatları ve kaba sıva makinası fiyatları genel olarak çok ekonomiktir.  Sıva Makinası fiyatları ürünlerin markasına ve taşımış olduğu özelliklere göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun sıva makinası fiyatları ile satın alabileceğiniz sıva makinası modelleri yaygın ürün yelpazesi ile kategorimizde sizleri beklemektedir.