Tek bir sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Elektrikli Bims Kesme Makinesi BKM60
Close

Elektrikli Bims Kesme Makinesi BKM60

Teknik Özellikleri

Tipi: BKM60 Bims Kesme Makinesi
Motor Gücü: 5,5 Hp 380 Volt
Su Motoru: 0,5 Hp 220 Volt
Maksimum Kesme Uzunluk: 450 mm
Maksimum Kesme Derinlik: 250 mm
Boyut: 1200x600x1450 mm
Bıçak Ölçüleri: 600x60x36 z
Ağırlık: 170 kg
  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Bims Kesme Makineleri ve Fiyatları

Bims Kesme 600 mm (60cm) Bıçaklı (testereli) sulu Ytong tuğla makine üzerindeki tekerler ve tutma kolları sayesinde kolay taşınabilen ve uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz makinelerdir.

380 volt 5,5 hp güçlü elektrik motorlu bims makinesi son derece dayanıklı sağlam malzemeden üretilmiştir. İnşaat alanlarında duvar örülme işleminde bims, ytong, tuğla gibi yapı malzemeleri kullanılmaktadır.

Standart ölçülerdeki bu malzemelerin kesimi ve uygun yere yerleştirilmesi hem zaman hem de görsel açıdan problem olmaktadır. Sulu bims makinesi duvar örümü esnasında istenilen ölçü ve açılarda hatasız ve hızlı kesim yapması bu problemi ortadan kaldırır.

Üzerindeki su motoru ve gönye sayesinde tozsuz uygun açılarda gerekli bölgeye istenilen uzunlukta maksimum 250mm (25cm) kesim yapabilen su motorlu bims  makinesi sahibi olmak isteyen tüm TÜRKİYE’de müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kategorimizde satışa sunmuş olduğumuz Bims kesme makinası ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde kesim yapmak için idealdir. Sulu kesim özelliğine sahip Bims kesme makineleri sayesinde tozuma minimum seviyeye inmektedir. Bims kesme veya bims kesim yapan ürünlere uygun Bims kesme makinası fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Bims kesme bıçağı, Bims kesme testeresi, Bims kesim makinası fiyatları Ankara ve daha detaylı bilgiler Newton Makine de.

Bims Kesme Makinesi Nedir?

İnşaat sektöründe duvar yapımı esnasında kullanılan Bims ve Ytong tarzı benzer ürünleri kesmek ya da ebatlamak için kullanılan makinelere bims kesme makinesi denilmektedir. Farklı açı derecesindeki kesme özelliği ile birlikte zorlu duvar modellerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bims kesme makineleri kategorimizde sizleri beklemektedir. Birinci sınıf kesim performansına sahip bims kesme makineleri arasından seçim yaparak, zorlu materyalleri sulu veya istediğiniz gibi sorunsuz şekilde kesebilirsiniz.

Bims Kesme Makinası

Bims Kesme Makinası, inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen cihazlardır. Duvar yapımında kullanım yapılan Bims, Ytong ve benzeri materyalleri kesmek ya da ebatlamak için sıklıkla kullanılan bims kesme makinası inşaat sektörünün olmazsa olmaz cihazlarıdır. Farklı derecelik açı ve kesme özelliği ile beraber zorlu duvar modellerinde işinizi kolay duruma çevirecektir. Bims Kesme Makinası modelleri muhtelif parçalarının maksimum kalitede üretilmesi sayesinde fazlası ile dayanıklı ve sağlamdır. Güvenilir güç aktarımına sahip materyaller birinci sınıf kesim performansı sunmaktadır. Bims kesme makinesi modellerinde yer alan su motoru sayesinde sulu kesim yapma olanağınız bulunmaktadır.

En iyi bims kesme makineleri en ucuz bims kesme makinası fiyatları ile kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Sipariş vereceğiniz modeli bims kesme makinası kullanma talimatı kurallarına göre kullanmanız makinanızın ömrünü uzatmaktadır.

En iyi Ytong Makinesi modelleri en uygun Ytong kesim makinası fiyatları ile Newton Makine de. Ekonomik Ytong Kesici fiyatları ve uygun gazbeton kesim makinası fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz  Bims kesme makinası çeşitleri en iyi performansı sunmaktadır.

Firmamızdan en uygun Ytong Bims kesme makinası fiyatları ile satın alacağınız en iyi Bims kesme makinası modeli ürünlerini kullanmadan evvel bims kesme makinası kullanma talimatı bilgilerini incelemeniz gerekmektedir. Ekonomik Bims kesme makinası fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken ürünlere Newton Makine güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Bims kesme veya bims kesim için Newton bims kesme makinesi modellerini tercih edebilirsiniz.