Newton Makine Hakkında

Kendini geliştirdiği projeler doğrultusunda satış ihracat faaliyetlerine Ankara da başlayan NEWTON MAKİNE Hafif inşaat makineleri konusunda da 16 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda tedarik ihtiyacınız olan ürünü doğru çözüm ve uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda teslim ediyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış öncesi ve sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Satışı yaptığımız bazı marka ve ürünler; Yerden kumandalı vinç ( gırgır), Isıtıcılar (Elektrikli ve Mazotlu) Kompaktörler, Kumandalı Vinçler, Mermer kesme Makineleri, Bims (tuğla, ytong) Kesme Makinesi, Perdah Makinesi Beton Kovaları, Asfalt ve Derz Açma Makineleri Mozaik Silme

Biz Kimiz?

NEWTON MAKİNE bir çok köklü kurumsal firmaya  çözüm ortağı olmayı başarmış, Hafif inşaat makinelerinin geleceğini  tasarlamayı ilke edinmiş  İleri teknolojiyi yakından izleyerek inşaat sektörünün makine ve ekipman gereksinimini fiyat,  zaman ,kalite yönünden en uygun koşullarda tedarik etmek, yeni teknolojiler yaratmak, inşaat sektörünün gelişiminde önder olmak, sahip olunan bilgi birikimini ihracat alanında kullanmak ve her türlü şartlar altında gelişimi ve devamlılığı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Sürekli kendini geliştirerek hafif inşaat makineleri faaliyet alanında TÜRKİYE’nin en iyilerinden biri olmak dürüst güvenilir bir ortamda müşteri  memnuniyetini sağlamak  satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı çözümler üreterek  sektörde üzerine düşen sorumluluğu genç ,dinamik kadrosuyla eksiksiz yerine getirmek için çalışmaktadır.

Fark Yaratıyoruz

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda tedarik  ihtiyacınız olan ürünü doğru çözüm ve uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda teslim ediyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış öncesi ve sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.