Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
25 mm şanzımanlı matkap dikey
Close

25 mm Dikey Şanzımanlı Matkap

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
32mm dikey şanzımanlı matkap fiyat
Close

32 mm Dikey Şanzımanlı Matkap

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
39GwAQ7PeH7fJTFa4DXguurfn7GULq2pTs
Close

35 mm Dikey Şanzımanlı Matkap Makinası

Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
50mm şanzımanlı dikey matkap fiyatı
Close

50 mm Dikey Şanzımanlı Matkap Makinası

50 mm Dikey Şanzımanlı Matkap (TEZGAHI) Makinası Teknik Özellikleri Maksimum Delme Çapı: 50 mm Maksimum Diş Açma Kapasitesi: M33 İş Mili Ölçüsü: MT4 mm İş Mili Kolon Arası Mesafe: 375 mm İş Mili Tabla Arası Mesafe: 800 mm İş Mili Taban Arası Mesafe: 1320 mm Maksimum Mil Hareketi: 210 mm Mil Devri: 50-1450 dev/dakika Devir Sayısı: 18 Tabla Ölçüleri: 580x580 mm Otomatik Tabla Hareketi: Z Tablanın Dönme Açıları: +90 / -90 derece Motor: 3 kW Ağırlık: 860 kg Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Şanzımanlı matkap tezgahlarında matkap milinin ve iş tablasının bağlı bulunduğu kısım genellikle font dökümden yapılmış bir gövde şeklinde olup, bu gövdeye matkap mili bloğu ve iş tablası kırlangıç kuyruğu kayıt kızak sistemi ile bağlanmıştır.

İş tablası ile mil sadece düşey konumda hareket edebilir. Bu yüzden gövdeli şanzımanlı matkap tezgahlarının iş yapma kapasitesi sütunlu (kayışlı) matkap tezgahlarına göre daha fazladır. Bu tezgahlar kalın ve büyükçe bir gövdeye sahip olduğu için daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Şanzımanlı matkap tezgahları dayanıklı yapıları sayesinde en zorlu ve uzun süreli profesyonel kullanıma uygun makina modelidir.

Sütunlu matkap tezgâhında, sütun ile matkap mili arasındaki mesafe büyük işler için yeterli olamaz. Ayrıca ağır parçaları eksenli olarak delmek daha güç, hatta imkânsızdır. Bu elverişsizlikler, şanzımanlı matkap tezgâhları ile giderilmiştir.

Büyük ve ağır parçalar üzerine birden fazla delikler delmek için elverişlidirler. Şanzımanlı matkap tezgâhının geniş bir çalışma alanı vardır. Büyük iş kapasitesi ve ayar kolaylığı bakımından çok daha büyük ölçülü tezgâhlarının yerini almıştır.

Bu tezgahlar genel olarak bir sütun etrafında 360° dönebilen ve üzerinde yatay kayıt bulunan bir kol ve bu kolun yatay kaydı üzerinde ileri geri hareket edebilen bir matkap durumundadır. Çok çeşitli devir sayılarına sahip oluşu hem büyük hem de küçük matkaplarla delmeyi mümkün kılar. 300-400 mm. derinliğe kadar delikler delinebilir.

Şanzımanlı Matkap Tezgahı Fiyatları

Şanzımanlı matkap fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Şanzımanlı matkap tezgahı ürünleri en ekonomik fiyatları ile Newton Makine de.

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz şanzımanlı matkap makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz şanzımanlı matkap makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli şanzımanlı matkap fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun şanzımanlı matkap makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun şanzımanlı matkap modelini belirleyebiliriz.