Gösterilen sonuç sayısı: 4

Show sidebar
Alttan Açılır Beton Kovası Makinesi
Close

Alttan Açılır Beton Kovası

Alttan Açılır Beton Kovası özellikleri

Alttan Açılır Beton Kovası özellikleri

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
Beton Kovası (Kule Vinç) Platformlu ve Hortumlu
Close

Beton Kovası (Kule Vinç) Platformlu ve Hortumlu

teknik özellikleri

teknik özellikleri

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
Beton ve atık teknesi makinesi
Close

Beton ve Atık Teknesi

Beton ve atık teknesi Özellikleri

Beton ve atık teknesi Özellikleri

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail
Yandan Açılır Beton Kovası Makinesi
Close

Yandan Açılır Beton Kovası

Açılır Beton Kovası özellikleri

Açılır Beton Kovası özellikleri

  Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonmail

Beton Kovası ( Kule Vinç Kovası) Çeşitleri ve Fiyatları

Beton kovası , Beton, kum, çakıl, harç gibi yapı malzemelerini taşımak için üst kısmından hareketli vinçlere ya da kule vinçlerine bağlanarak hareket ettirilen bir aktarma elemanıdır.

Betonu istediğiniz yere taşımak için beton kovalarını kullanabilirsiniz. Sırasıyla Yarım (0,5m3 ) metreküpten bir(1m3), iki(2m3), üç(3m3) metreküpe kadar değişen boyutlarda kule vinç beton kovaları bulunur. Haha hızlı ve kolay bir şekilde taşıyıp istenilen yere dökülmesini sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz kovalar, çelik malzemeden üretilmektedir.

Beton yerleştirmenizi daha da kolaylaştırmak için yandan açılır, alttan açılır ve platformlu sepetli fil hortumlu gibi her kullanıma uygun eklentiler de sunuyoruz. NEWTON MAKİNE tarafından yapılan kule vinç  çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ayrıca beton kule vinç kovası, kum kovası, mıcır kovası ve beton atık teknesi ürünleri 500, 750, 1000, 1500, 2000 Litre kapasitelerde imalatı yapılmaktadır.

Kule vinç kovası kategorisindeki bütün ürünler beton (kule vinç) kovası çeşitleri görselleriyle beraber en uygun fiyatlarla Newton Makine’de bulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz beton kovası ölçüleri ile sipariş vereceğiniz modellere, en uygun beton kovası fiyatları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Birbirinden farklı tasarımlara sahip dayanıklı ve sağlam beton kovaları ekonomik Beton kovası fiyatları ile sizleri beklemektedir. Beton kazanı fiyatları, Kule vinç beton kovası fiyatları ve özelliklerini inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak kule vinç beton kovası modellerini sipariş edebilirsiniz. Beton kovası hortumlu modelleri farklı beton kovası ölçüleri sayesinde pek çok alanda kullanıma uygundur.  En uygun Beton kovası fiyatları ile sahip olabileceğiniz modeller zamandan avantaj sağlarken iş yükünü hafifletmektedir.

Beton Kovası Nedir?

Farklı kapasitelerde ve hacimlerde satışını yaptığımız Beton Kovası modelleri ile beton ve ihtiyaca göre mıcır, çakıl ve kum taşıma işlemi yapılabilmektedir. Beton Kovası beton pompasının ulaşamadığı noktalarda, özel beton dökümü gerçekleştirilecek alanlarda, beton ve çakıl taşıması için kullanım yapılmaktadır. Beton Kovasına koyulan beton, beton kovası hortumu ve klape kapaklar yardımı ile beton dökümü yapılmaktadır. Emniyet mekanizması yer alan beton kovası modellerinde, emniyet kolu kaldırmadan harç dökümü gerçekleşmez.

Beton Kovası, Kule vinç Kovası kullanıldığı alanlar:

* Bina inşaatları

* AVM inşaatları

* Hidroelektrik ve termik santraller

* Liman ve iskele inşaatları

* Metro inşaatları ve şaftları

* Tünel inşaatları ve şaftları

* Cami inşatları ve minare

* Stadyum inşaatları

* Kulelerde

* Baca içi beton dökümünde

* Prekast dökümünde

* Helikopterde beton dökümünde

* Bina çatılarına ve istinat duvarlarına mıcır sermek gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Beton kovası kullanımı yapılırken, bağlantı yerlerinin uygun tonajda ve düzgün olması gerekmektedir. Ayrıca Halat ya da zincirlerin deforme olmaması ve tonajlarına uygun biçimde kullanmak gerekmektedir. Beton veya harç kovası kullanım yapıldıktan sonra yıkanmalı ve kalıp yağı ile yağlanmalıdır. Yapacağınız bakım beton kovasının kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Üretimini ve satışını yaptığımız Beton Kovası ve kum mıcır kovası çeşitleri ekonomik fiyat yapısı ile kategorimizde yer almaktadır. Beton Kovası hortumu, beton Kovası fiyatları, Beton kovası İstanbul, Beton kovası İzmir ve Beton kovası Ankara için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Beton taşıma araçları ve farklı ölçülere sahip beton kovaları, ergonomik tasarımları ile yaygın şekilde kullanılmaktadır. Beton kovası hortumlu çeşitleri en ucuz beton kovası fiyatları ile kategorimizde sizleri beklemektedir.

Ekonomik kule vinç beton kovası fiyatı ile satın alabileceğiniz, kaliteli beton kazanı modelleri maksimum performansı ile iş yükünü azaltmaktadır. Son teknolojik tasarımları sayesinde beton kovaları çok sağlam ve maksimum güvencelidir. Beton kovası hortumu ve beton kovası fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilir, ayrıca bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beton Kovası Fiyatları

Beton kovası fiyatları genel olarak çok ekonomiktir. Ancak beton kovası fiyatlarına etki eden pek çok unsur bulunmaktadır. Cihazların taşımış olduğu özellikler ve marka beton kovası fiyatlarının değişmesine etki etmektedir. Gereksinimleri karşılayacak olan en iyi beton kovası modellerini en uygun beton kovası fiyatları ile satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.