Boru ve Profil Bükme Makinası

Boru ve profil bükme, belirli bir şekle ve dizayna sahip boruların yeniden şekillendirilmesinde kullanılan işlemdir. Bu işlem metal, alaşım, alüminyum, titanyum ve çelik için geçerlidir. Kullanılan materyale ve istenen hassasiyet derecesine bağlı olarak çeşitli boru bükme metotları kullanılır. En yaygın olanları; çekerek bükme, sararak bükme, basarak bükme ve üç makaralı bükmedir.

Üç makaralı büküm de yüksek büküm yarıçaplarında iş parçaları üretmekte kullanılır. Bu yöntem işleyen silindiri ve iki sabit çapraz makaranın dönüşü dışında basarak büküme benzer.

Boru ve profil bükümü geniş bir kullanılma oranına sahiptir. Bükülmüş borular ve profiller iş tabelalarında, inşaat sektöründe, ziraat alanında kullanılan tarım makinalarında, otomotiv imalat sanayinde, çeşitli aksesuar ekipmanlarda, endüstriyel mutfak imalatında, çeşitli iş makinalarında, ısıtma ve soğutma sektöründe, mobilya sektöründe vb. sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

NEWTON MAKİNE, Hidrolik boru profil bükme makinalarında müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Yüksek kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısıyla çok güçlü bir gövdede birleşerek en ileri teknoloji “hidrolik boru ve profil bükme makinelerini” meydana getiriyor. Çelik (ST-52) malzemeden yapılan kaynak konstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilir, daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve daha az deformasyon, daha büyük rulman ölçüleri ile uzun ömürlü hidrolik profil bükme makineleri, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde ise daha büyük kesitleri zorlanmadan bükebiliyor. Pratik ve üniversal vals topları da daha kolay ve çeşitli profillerin kıvrılmasına imkân tanıyor. Boru ve profil bükme makinaları, üç top tahrikli olduklarından ve kıvırma sırasında malzemenin kayması minimize edildiğinden dolayı daha yüksek kapasiteli büküm yapma imkânı sağlıyor. İki alt top birbirinden bağımsız olarak hidrolik ile hareket eder.

Bu sayede, sadece üst topun hareket ettiği makinelere göre, operatörün becerisi artar ve malzemenin her iki ucunun da ön büküm yapılmasına olanak sağlanır. Yan dayamalar, özellikle köşebent ve spiral kıvırma işlemini kolaylaştırmak ve deformasyonu minimuma indirmek için 3 yönde hareketlidir. Bütün bu özellikleri ile OPK modelleri rakipleri karşısında daha etkileyici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Boru ve Profil Bükme Makinesi

Metal işleme uygulamalarında ve imalat sanayide belirli bir biçime ve tasarıma sahip boruların tekrardan şekillendirilmesinde Boru ve Profil Bükme Makinası modelleri kullanılmaktadır. Kullanım sektörlerine ve verimliliklerine göre birbirinden değişik özellikte Boru ve Profil Bükme Makinesi çeşidi yer almaktadır.  Manuel, otomatik ve hidrolik redüktörlü olmak üzere birçok Boru ve Profil Bükme Makinaları çeşidi mevcuttur.

Boru ve Profil Bükme Makinası, ısıl işlem uygulaması yaparak yahut soğuk olarak her türlü boruya şekil vermek için üretim yapılmıştır. Farklı Metal borulara şekil verilmesinde kullanılan hızlı ve pratik işlemler için Boru ve Profil Bükme Makinası son derece idealdir. Boru profil bükme makinaları ile imalat sanayide her türlü boruya istenilen şekli vermek için dizayn edilmiş farklı ölçülerde boru bükme işlemi yapılmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar Boru ve Profil bükme Makinesi modelleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Boru profil bükme makinaları çeşitlerinde ihtiyacınıza uygun geniş ürün yelpazesi kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Profil boru bükme makinası fiyatları çok ekonomiktir ve hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Boru ve profil bükme makinası ihtiyacınız varsa, ihtiyacınıza uygun en iyi Boru ve profil bükme makinesi için bizlerle iletişime geçiniz.

Boru Ve Profil Bükme Makinası Fiyatları

Sitemizde satışını yapmış olduğumuz profil ve boru bükme makinası modellerine rastlayabilirsiniz. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz boru profil bükme makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli boru bükme makinası fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı profil bükme makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun boru ve profil bükme makinasını belirleyebiliriz.

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Show sidebar
105 cm boru ve profil bükme makinesi
Close

105 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

105 mm Boru ve Profil Bükme Makinası en uygun fiyat avantajı kolay ödeme koşulları ile Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
125 cm boru ve profil bukme makinesi
Close

125 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

125 mm Boru ve Profil Bükme Makinası en uygun fiyatlarla Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
42 mm boru ve profil kesme makinesi fiyat
Close

42 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

42 mm boru ve profil bükme makinası kolay ödeme koşulları ile Newton Makine kalitesi ile sizlere sunulmuştur. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
45 mm boru ve profil bukme makinesi
Close

45 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

45 mm boru ve profil bükme makinası ucuz fiyat garantisi kolay ödeme koşulları ile Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
65 mm boru ve profil bukme makine fiyat
Close

65 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

65 mm Boru ve Profil Bükme Makinası hemen satın almak için acele ediniz. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
85 cm profil ve boru kesme makinesi
Close

85 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

85 mm Boru ve Profil Bükme Makinası en uygun fiyat avantajı ile Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta