Gösterilen sonuç sayısı: 6

Show sidebar
105 cm boru ve profil bükme makinesi
Close

105 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

105 mm Boru ve Profil Bükme Makinası en uygun fiyat avantajı kolay ödeme koşulları ile Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
125 cm boru ve profil bukme makinesi
Close

125 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

125 mm Boru ve Profil Bükme Makinası en uygun fiyatlarla Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
42 mm boru ve profil kesme makinesi fiyat
Close

42 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

42 mm boru ve profil bükme makinası kolay ödeme koşulları ile Newton Makine kalitesi ile sizlere sunulmuştur. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
45 mm boru ve profil bukme makinesi
Close

45 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

45 mm boru ve profil bükme makinası ucuz fiyat garantisi kolay ödeme koşulları ile Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
65 mm boru ve profil bukme makine fiyat
Close

65 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

65 mm Boru ve Profil Bükme Makinası hemen satın almak için acele ediniz. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta
85 cm profil ve boru kesme makinesi
Close

85 mm Boru ve Profil Bükme Makinası

85 mm Boru ve Profil Bükme Makinası en uygun fiyat avantajı ile Newton Makine'de sizleri bekliyor. Fiyat ve Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin: whatsapptelefonposta

Boru Profil Bükme Makinası Modelleri ve Fiyatları

Boru bükme makineleri, bükme projelerinin doğru bir şekilde tamamlanmasında son derece faydalıdır. Bükme makineleri, boru bükme işlemine çok daha fazla kolaylık ve hız vererek, işinizde sonuçları daha iyi görmenizi sağlar. Bir makine kullanarak boru bükme işleminizin hızını ve doğruluğunu artırarak daha iyi bir nihai ürün elde edebilirsiniz.

Boru Bükme Nedir?

Boru bükme işlemleri herhangi bir açı veya yarıçapları ile büküm elde etmek için yapılmaktadır. Kısacası yeniden şekillendirme işlemine boru bükme denilmektedir. Kullanım alanlarına uygun boruların tekrardan bükülmesi gerektiği durumlarda boru bükme uygulamaları yapılmaktadır. Metal, alüminyum, titanyum ve çelik boru gibi materyallerde de bükme işlemleri kolaylıkla yapılmaktadır.

Boru ve profil bükme, belirli bir şekle ve dizayna sahip boruların yeniden şekillendirilmesinde kullanılan işlemdir. Bu şekil verme metal, alaşım, alüminyum, titanyum ve çelik için geçerli olmaktadır. Kullanım yapılan malzemelere ve ihtiyaç duyulan hassasiyet derecesine göre değişik boru bükme yöntemleri bulunmaktadır. En yaygın olan yöntemler ise çekerek bükme, sararak bükme, basarak bükme ve üç makaralı bükme çeşididir.

Üç makaralı büküm işlemlerinde maksimum büküm yarıçapına sahip iş parçaları üretmekte kullanılır. Bu boru ve profil bükme işleri işleyen silindiri ve iki sabit çapraz makaranın dönüşü dışında basarak büküme benzemektedir. Kare profil bükme makinası, manuel profil bükme makinası ve U Profil bükme makinası modelleri en uygun fiyat seçeneği ile Newton Makine de.

Boru ve profil bükümü geniş bir kullanılma oranına sahiptir. İş tabelaları, inşaat sektörü ve ziraat alanında kullanılan tarım cihazlarında bükümü yapılmış borular ve profiller kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra otomotiv imalat sanayinde, çeşitli aksesuar ekipmanlarda, endüstriyel mutfak imalatında, çeşitli iş makinalarında, ısıtma ve soğutma sektöründe, mobilya sektöründe ve benzeri sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Newton Makine, Hidrolik boru profil bükme makinalarında müşterilerinin çözüm ortağı olan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Maksimum kaliteli komponentler özel teknik tasarım başarısı ile çok dayanıklı bir gövdede birleşerek en gelişmiş teknoloji, hidrolik boru ve profil bükme makinaları meydana getiriyor. Boru ve profil bükme makinası Çelik materyalden üretilmiş olan kaynak konstrüksiyon yapısı ile sağlam ve güvenilirdir. Ayrıca daha büyük mil çapları ile minimum esneme ve minimum deformasyon ile boru ve profil bükme işleri yapmaktadır. Büyük rulman ölçüleri ile dayanıklı hidrolik profil bükme makinaları, yüksek büküm momenti ve hidrolik silindirlerinin kuvveti sayesinde daha büyük kesitleri kolaylıkla bükmektedir.

Pratik ve üniversal vals topları daha kolay ve çeşitli boru ve profil bükme işlerin için imkan tanımaktadır. Boru ve profil bükme makinaları, üç top tahrikli olduklarından ve kıvırma sırasında malzemenin kayması minimize edildiğinden dolayı daha yüksek kapasiteli büküm yapma imkanı sağlıyor. İki alt top birbiri ile bağımsız halde hidrolik ile hareket eder. Böylelikle, yalnızca üst topun hareket ettiği cihazlara kıyasla, operatörün becerisi artar ve materyalin her iki ucunun da ön büküm yapılmasına olanak sağlanır. Bütün bu özellikleri ile boru ve profil bükme makinaları çeşitleri rakiplerine kıyasla daha etkileyici bir seçenek olarak dikkat çekmektedir.

Boru ve Profil Bükme Makinesi Çeşitleri

Metal işleme uygulamalarında ve imalat sanayide belirli bir biçime ve tasarıma sahip boruların tekrardan şekillendirilmesinde Boru ve Profil Bükme Makinası modelleri kullanılmaktadır. Kullanım sektörlerine ve verimliliklerine göre birbirinden değişik özellikte Boru ve Profil Bükme Makinesi çeşidi yer almaktadır.  Manuel, otomatik ve hidrolik redüktörlü olmak üzere birçok Boru ve Profil Bükme Makinaları çeşidi mevcuttur.

Boru ve Profil Bükme Makinası, ısıl işlem uygulaması yaparak yahut soğuk olarak her türlü boruya şekil vermek için üretim yapılmıştır. Farklı Metal borulara şekil verilmesinde kullanılan hızlı ve pratik işlemler için Boru ve Profil Bükme Makinası son derece idealdir. Boru profil bükme makinaları ile imalat sanayide her türlü boruya istenilen şekli vermek için dizayn edilmiş farklı ölçülerde boru bükme işlemi yapılmaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar Boru ve Profil bükme Makinesi modelleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Boru profil bükme makinaları çeşitlerinde ihtiyacınıza uygun geniş ürün yelpazesi kategorimizde beğeninize sunulmuştur. Profil boru bükme makinası fiyatları çok ekonomiktir ve hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Boru ve profil bükme makinası ihtiyacınız varsa, ihtiyacınıza uygun en iyi Boru ve profil bükme makinesi için bizlerle iletişime geçiniz.

Boru Bükme Makinesi Ne İşe Yarar?

Boru bükme makinaları, tekrardan şekillendirme hedefine yönelik olarak kullanılan aygıtlara verilen isimdir. Söz konusu bu makineler yardımıyla çeşitli boru şekilleri oluşturulabilmektedir. Boruların tür ve niteliğine göre hammaddelerin özellikleri doğrultusunda ayarlamalar yapılarak, farklı tipteki boru bükme makinaları kullanılmaktadır. Bükme makinaları, çeşitli tiplerdeki boruların şekil vermelerini sağlamak için endüstri sektörlerinde yaklaşık olarak yüzyıldan fazladır kullanılmaktadır. Makine mühendisliğinde kullanılan, boruların yeniden şekillendirilmesi amacı ile geliştirilen bir teknoloji olan ‘Boru Kıvırma Makinesi’ çeşitli hammadde ve niteliklerine sahip borunun istenen şekle getirilmesinde kullanmak için tasarlanmıştır. Bu teknoloji sayesinde, borular istenilen şekilde biçimlendirilmektedir.

Boru ve Profil Bükme Makinası Fiyatları

Kategorimizde satışını yapmış olduğumuz boru ve profil bükme makinası modelleri yer almaktadır. Bu bağlamda bir incelemede bulunduğunuzda en ucuz boru profil bükme makinası kullanım alanları değiştikçe tabi ki de teknik özellikleri hesaba katıldığında kaliteli boru bükme makinası fiyatları artış göstermektedir.

Yukarıda bahsedilen detaylar konular göz önünde bulundurularak sitemizde ufak bir inceleme yaparak size en uygun fiyatlı profil bükme makinasını belirleyebilir ya da bizi arayarak detaylı teknik bilgilendirmesinden sonra işinize en uygun boru ve profil bükme makinasını belirleyebiliriz.

En kaliteli Profil boru bükme makinası modellerine en ucuz Profil bükme makinası fiyatları ve Newton Makine ayrıcalıkları ile sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Doğalgaz ve termik santral borularının büküm işlemlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Boru profil bükme makinası modellerini Newton Makine güvence ile sipariş verebilirsiniz. En uygun Boru ve Profil Bükme Makinaları fiyatları ile satın alabileceğiniz Profil ve boru kıvırma makinaları ile kusuruz büküm yapabilirsiniz.