Bilgi

2020 Yılı Çok Satan Silindir Sac Bükme Makinası Modelleri

silindirli sac bükme makinası

Silindir sac büküm işlemi, Bükme çeşitlerinden bir tanesi olmakla beraber silindir makinaları tarafından yapılmaktadır. Silindirli sac bükme makineleri yerleştirilen parçaları silindir şeklinde eğerek bükmektedir. Eğme gücünün derecesi ise silindir sac bükme makinası kapasitesi doğru orantılı olarak gerçekleşmektedir. Bu oran silindir makinelerinin farklı modellerde üretilmesine neden olmaktadır. Hidrolik sac bükme makinası ve 4 Top silindir bükme makinası gibi modelleri çok satanlar arasında yer almaktadır.

3 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası

Kategorimizde yer alan 3 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası sac, alüminyum ve paslanmaz materyallerin bükme işleminde sıklıkla tercih edilmektedir. Uygun fiyat yapısı ve dayanıklı donanımı sayesinde sıklıkla tercih edilen sac bükme makinası modelleri arasında yer almaktadır.

4 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası

4 top silindir bükme makinası kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen makina çeşididir. Kategorimizde beğeninize sunduğumuz 4 Toplu Hidrolik Silindirli Sac Bükme Makinası modeline en ucuz fiyat yapısı ile sahip olabilirsiniz. 4 top hidrolik sac bükme makinası opsiyonel tasarım bakımından büyük çaptaki materyalleri kıvırmada ve bükmede kullanım için idealdir.

Asimetrik 3 Toplu Silindirli Sac Bükme Makinası

Asimetrik 3 toplu silindirli sac bükme makinası maksimum dayanıklı gövde yapısına sahiptir. Üst ve alt toplarda yer alan elektrik motoru sayesinde hafif ve orta sac bükme işlemlerinde sıklıkla tercih edilen makine modelidir.

İhtiyaç duyduğunuz en uygun fiyat yapısına sahip, çok satan silindirli sac bükme makinası modellerini kategorimizi inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.