Bilgi

2020 Yılının En Çok Satan Basınçlı Yıkama Makinesi Modelleri Nelerdir?

basınçlı yıkama makinesi

Farklı alan ve sektörlerde temizlik işlemi için kullanılan basınçlı yıkama makineleri yüksek emiş gücü ve düşük su tüketimi sağlayan cihazlardır. Farklı fonksiyonel özeliklere sahip olan, 2020 yılının en çok satan basınçlı yıkama makinaları modellerini kategorimizde bulabilirsiniz.

10 Bar Buharlı Yıkama Makinesi Monofaze Elektrikli Motorlu

10 Bar basınçlı yıkama makinesi yaşam alanlarında, ofislerde ve oto yıkamalarda sıklıkla tercih edilen bir cihazdır. Buharlı halı ve koltuk yıkama makinası, halı koltuk ve oto yıkama işlemlerinde sıklıkla kullanılan en iyi basınçlı yıkama makinesi modelidir.

200 Bar Sıcak Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi Trifaze

200 bar Basınçlı yıkama makinesi Spor tesisleri, Yüzme havuzu ve oto yıkama da araç temizliğinde tercih edilmektedir. Maksimum çalışma kapasitesine sahip basınçlı yıkama makinaları ekipman ve makine temizliği, otopark temizliği, atölye temizliği ve çiftlik temizliğin de kullanım için idealdir.

200 Bar Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi Trifaze ise aynı cihazın soğuk su basınçlı olan modelidir. Çok satanlar listesinde olan 200 Bar Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi Trifaze cihazının da kullanım alanları çok yaygındır.

300 Bar Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi Trifaze

Çalışma basıncı 300 bar olan basınçlı yıkama makinesi İnşaat sektöründe, Petrol İstasyonlarında, Oto Yıkama da ve Otoparklar da kullanıma uygundur. Ulaşım Araçları, hayvan Çiftlikleri ve santral temizliklerinde sıkça kullanılan basınçlı yıkama makinesi modelidir.

Kategorimizde yer alan Lavor Hyper 150 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinası, Lavor Hyper 200 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinası ve Üç Motorlu Islak Kuru Elektrik Süpürgesi en çok satan basınçlı yıkama makineleri modelleri arasındadır.

Temizlik uygulamalarını kolaylaştıran basınçlı yıkama makineleri modern ve kullanışlı tasarım modelleri ile kategorimizde yer almaktadır. Basınçlı yıkama makinesi modellerini avantajlı uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Basınçlı yıkama makinaları özel fonksiyonel tasarımları ile derinlemesine hijyen ve temizlik sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.