Bilgi

Asfalt Beton Kesme Makinası

asfalt ve beton kesme

İş ve işçi güvenliğini her zaman ilk sırada tutan Newton Makine, beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi, tamir ve yama işlemlerinde kullanım için kategoride yer alan makinaları beğeninize sunmaktadır. Ayrıca endüstriyel zemin ve kara yolu yapımlarında kullanılmak üzere de değişik zemin kesme makinası çeşitlerine yer vermektedir.

Donatılı ve donatısız beton kesimlerinde tercih edilen dairesel bıçaklı derz kesme makinesi gibi çeşitleri en fonksiyonel biçimlerde tasarlayan Newton Makine, yaygın ürün gamı ile inşaat sektörüne hizmet sunmaktadır. Genel olarak motor yakıt kapasitesine göre elektrikli, dizel, honda ve benzinli olmak üzere 4 çeşittir.  Asfalt ve beton kesme makinaları manuel veya yarı otomatik kullanım özelliğine sahiptir.

Son derece rahat kullanıma sahip olan makinalar kesme derinlikleri, su kapasiteleri, bıçak çapları, ağırlıkları ve boyutları ile de farklılık göstermektedir. Beton ve benzeri zeminlerden silindir parçalar çıkarmak için tercih edilen zemin karot kesme makinaları pürüzsüz delikler açılmasında önemli rol oynar. Tesisat ve doğalgaz delikleri, havalandırma ve baca delikleri ve asansör içi halat deliklerinin açılması gibi uygulamalarda sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca kilit noktaların kesilmesinde son derece kullanışlı olan karot kesme makinaları bina içi kullanımlarda fazlası ile talep görmektedir.

Beton ve asfalt zeminlerin kesilmesi, tamir ve yama işlemleri için tasarlanan asfalt ve beton kesme makinaları, endüstriyel zemin ve kara yolu yapımlarında talep görmektedir. Maksimum verimliliği ile inşaat sektörünün en çok tercih edilen makinaları arasında ilk sıradadır. Asfalt veya beton zemin bordürlerinde ıslak ya da kuru kesim için uygun olan makineler hafifliği sayesinde kullanım rahatlığı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.