Genel

Aydınlatma Kulesi Çeşitleri ve Fiyatları

aydınlatma kulesi

Aydınlatma kulesi modelleri, inşaat firmaları tarafından en fazla kabul gören ve kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır. Basit, dayanıklı ve güvenilir bir yapıda olması sıklıkla talep edilmesinde etkili olmaktadır. Aydınlatma kulesi modellerinde yer alan 4 adet ampül, gün ışığı gibi ortamlar oluşturmak için son derece idealdir.

Minimum yakıt tüketimi ve üstün teknolojik özelliklere sahip aydınlatma kulesi modellerinde farklı dizel motor modelleri bulunmaktadır. Aydınlatma Işık kuleleri modellerinde pazar standartları, metal olan halojenür lamba teknolojisi çevresinde şekillenmiştir. LED teknolojisi ile çalışan çeşitlerde sıklıkla talep edilmektedir. Üzerinde yer alan soketler aracılığı ile küçük elektrikli cihazları çalıştırma olanağı da sunmaktadır. Bu özellik, verimliliğin devamlı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca birbirinden değişik çalışma sahalarının aydınlatma gereksinimini karşılamak için fazlası ile uygundur.

Aydınlatma kulesi modelleri Şantiyelerde, açık hava etkinliklerinde, sahalarda ve diğer bütün çalışma alanlarında vazgeçilmez olan bir makinedir. Büyük ve küçük pek çok projede kolaylıkla kullanabileceğiniz ışık kulesi modelleri hızlı ve güvenli taşıma sağlamaktadır. Ayrıca direk dikey konumda iken taşınabilen, ağır olmayan ve kompakt aydınlatma kulesi çeşitleri uzun süreli çalışmalarda maksimum performans sunmaktadır. Maksimum aydınlatma teknolojisi içeren aydınlatma kuleleri, kullanıcılara pek çok avantaj sağlamaktadır.

Aydınlatma ışık kuleleri kategorimizde yer alan aydınlatma kulesi çeşitlerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlere en uygun fiyat seçenekleri ve Newton Makine güvencesi ile sahip olabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir