Bilgi

Beton Kovası Fiyatları

beton kovası

Ekonomik fiyatlara sahip beton kovası modelleri, kolon ve kiriş aralarına harç akışının olmasını sağlar. Beton kovası hortumu sayesinde harcın belirli yerlere dökülmesi sağlanmaktadır. Farklı beton kovası ölçüleri ile satışını yaptığımız beton kovası modelleri, beton pompalarının tercih edilmediği inşaat alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Beton kovası modellerinin elverişli kullanımı için betonun ihtiyaç duyulan yere daha doğru ulaşması sağlanmalıdır. Bunu sağlamak amacı ile gereksinime göre beton kovası hortumu da kullanılmaktadır. Beton kovası hortumu standart ölçüye sahiptir. Standart ölçüsü ise 200 mm çapında ve 2 m boyundadır. Betonun akmasına destek olan kova aparatı basit şekilde entegre edilebilir. Beton kovası kullanımı yapılırken hortuma yön verilmesini gerçekleştiren elemanlar için taşıma platformu da ekleme yapılabilir.

İnşaat sektöründe beton harç taşıma kovası ve harç taşıma kovası olarak da bilinen beton kovası fiyatları farklılık göstermektedir. Yandan ve alt kısımdan kapaklı beton kovası fiyatları değişiklik göstermektedir. Kapaklı beton kovası modellerinde kapakların açılması mekanik olarak yahut direksiyon vasıtası ile olmaktadır. Hortumlu veya hortumsuz beton kovası fiyatları da farklılık göstermektedir. Beton kovası hortumu, harcın akışkan şekilde dökülmesi için gerekmektedir.

Farklı kapasitelerdeki şantiye ve işletmelerde kullanılan beton kovası fiyatları ürünlerin markalarına göre de değişmektedir. Kum taşıma kovası, mıcır dökme kovası ve mıcır taşıma kovası isimleri ile kullanılan cihazlar için kategorimizi inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz beton kovası modelini hemen sipariş verebilirsiniz. İnşaat firmalarının işlerini kolaylaştıran beton kovası modellerine en ucuz beton kovası fiyatları ile satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.