Bilgi

Beton Mastarları Nelerdir?

vibrasyonlu mastar

Beton zeminler perdahlama yapılırken beton mastarı dağıtma sıyırma ve sıkıştırma gibi birtakım işlemleri bir arada gerçekleştirir. Oldukça kullanışlı olmasının yanında cihazın kullanımı fazlası ile basittir. Kaldırma noktaları beton üstünde taşımayı rahatlatır ve süreç içerisinde başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Beton mastar çeşitleri her türden beton için uyumlu yapıdadır.

Kategorimizde gereksiniminize uygun olacak şekilde birçok farklı mastar makinesi çeşidi yer almaktadır. Beton yüzeyde işlem yapacaksanız vibrasyonlu beton mastarı modelleri sizin için ideal olacaktır. Dökülmek üzere olan sıkıştırılmış beton için yüzey düzeltme uygulaması gerçekleştirirken bu mastarları tercih edebilirsiniz. Vibrasyonlu el mastarı, genel olarak büyük alanların düzeltilmesi işleminde kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Vibrasyonlu mastar alternatiflerini her çeşit beton düzeltme uygulamasında rahatlıkla ve kolaylıkla kullanım yapabilirsiniz. Vibrasyonlu mastar seçenekleri, beton zeminler için sıkıştırma, sıyırma ve dağıtma işlemlerini aynı anda yapabilir. Kullanımı basit olan bu cihazlar, seyyar ve hafif ağırlıklarından dolayı avantajlıdır. Geniş yüzeyler için çift kollu mastar makinaları kullanım yaparak vakitten daha fazla tasarruf yapabilirsiniz. Normal beton yüzeyler de ahşap mastarlar sıkça kullanım yapılmaktadır. Hava sürüklenen beton yüzeylerde magnezyum veya alüminyum alaşımından üretilen mastarları satın alarak bu uygulamadan başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Çift kollu vibrasyonlu el mastarı

Vibrasyonlu el mastarı modelleri benzinli ve elektrikli olarak kategorimizde yer almaktadır. Gaz kolu ve de acil durum durdurma butonları 2 kola monte yapılmış yapıdadırlar. Hafif taşınabilir yapısı en önemli avantajlarıdır. Fabrika, stadyum, açık otopark, açık depo, tünel, kapalı otopark, kapalı fabrika beton zemin işlemleri belli başlı kullanım alanları arasında yer almaktadır.

Dar alanların inşaat uygulamaların da özellikle tercih edilen tek kollu mastarlardır. Tek kollo mastar Benzin istasyonu, açık ve kapalı otopark gibi alanlar da dar zeminin önem taşıdığı noktalarda başarılı çözümler sağlamaktadır. Vibrasyonlu mastar çeşitleri havalandırmaya uygun olmayan yerlerde vakit tasarrufu sağlamaktadır. Daha büyük alanlar için çift kollu mastar alternatiflerini satın alarak kullanım kolaylığı yaşayabilirsiniz. Newton Makine, kaliteli Vibrasyonlu mastar modelleri ile inşaat işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.