Bilgi

Beton Vibratörü Fiyatları

beton vibratörü

Hayatımızın her anında yanımızda hissettiğimiz teknoloji, gelişimi ve hızı sayesinde herkese kolaylıklar sunmaktadır. Teknolojideki gelişim inşaat makineleri sektöründe de hız kesmeden devam etmektedir. İnşaat makinaları arasında bulunan ve sıklıkla talep edilen beton vibratörü çeşitleri kategorimizde satışa sunulmuştur.

Benzinli Beton vibratörü ve diğer beton vibratörü çeşitleri inşaat alanında kolonlara ya da tablalara dökülen betonlar kurumadan hortumunu betonun içine sokarak sağladığı titreşim ile betonun sıkılaşmasını sağlamaktadır. Böylece daha sağlam yapılar ve binalar inşa edilmektedir. İnşaat Beton vibratörleri sağladıkları avantajlar sayesinde sağlam yapıların inşa edilmesini sağlamaktadır.

Beton vibratörü çeşitleri motor güçleri, hortum uzunlukları ve de en önemlisi teknoloji ile gelen frekans yani titreşim sayılarına göre farklılık göstermektedir. En uygun Beton vibratörü fiyatları ile satışa sunmuş olduğumuz Beton vibratörleri 1hp, 2hp ve 3hp olarak 3 değişik motor gücüne sahip cihazlardır. İnşaat vibratör modellerinin motor güçleri ne kadar yüksek olursa o kadar güçlü ve dayanıklı olmaktadırlar. İnşaat vibratör çeşitlerinin Motor güçleri yükseldikçe hortum uzunlukları ve şişe çapları da büyüme göstermektedir.

Beton vibratörü çeşitleri diğer özellikleri arasında frekansları yani devir sayıları, bir başka ifade ile titreşim sayılarıdır. Vibratörlerde devir sayısı yükseldikçe betonu sıkılaştırması o kadar kolay ve sağlam olmaktadır. Beton vibratör seçenekleri 2800 devir,12000 devir ve en yüksek 18000 devir olmaktadır. Devir sayısı en yüksek olan 18000 devir 3 hp lik beton vibratörü çeşitleri en yüksek titreşimi vermektedir. Kendinden konvertörlü beton vibratörü veya matkap beton vibratörü çeşitlerinde bu kadar titreşim alamazsınız.

Beton vibratörü hortumları uzunlukları güçlerine göre farklılık göstermektedir. 4 metre, 5 metre ve 6 metre olarak değişik boylara sahip vibratör hortum seçenekleri bulunmaktadır. Beton Vibratörü Fiyatları hortum uzunluklarına göre farklılık göstermektedir. Beton vibratörü fiyatları ayrıca farklı güç ve frekansa göre de değişmektedir. En uygun Beton Vibratörü Fiyatları ile beğeninize sunmuş olduğumuz modellerden Newton makine avantajları ile satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.