Bilgi

Demir Kesme Makinesi ve Özellikleri Nelerdir?

demir kesme makinesi

Newton Makine olarak hizmetinize sunduğumuz ürünler arasında Demir Kesme Makineleri olarak ifade edilen hafif inşaat makinaları da bulunmaktadır. Piyasada metal bükme kesme yahut demir bükme kesme makinası olarak da bilinmektedir. Farklı gereksinimleri karşılamak amacı ile değişik özelliklere sahip olan demir kesme makinelerinin ortak özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

* Demir kesme makineleri sağlam, dayanıklı, kullanımı rahat ve uzun yıllar problemsiz bir biçimde kullanabileceğiniz makinelerdir.

* Hidrolik demir kesme makinası, çift yönlü hidrolik tahrik sistemi ile kesim yapmaktadır.

* Kullanılan yedek parça ve materyaller kaliteli markalardan tercih edilmelidir.

* Demir kesme makinasının işlem yapan yüzeyleri ısıl işlemle sertleştirilmiştir. Demir kesme makinesi dayanıklılığı bu yöntemle arttırılmıştır.

* Demir kesme makinesi tekerlekli olarak üretim yapıldığı için inşaat alanlarında rahatlıkla taşınabilmektedir. Demir kesme makineleri portatif özelliği sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabilmektedir.

* Demir kesme makinesi çeşitlerinin kullanımları çok basittir ve düzenli bakımları kullanıcı tarafından yapılabilmektedir.

* Bütün makina bıçaklarının 8 köşesi de kullanılabilmektedir.

* Demir kesme makineleri modellerinde kullanılan bıçaklar özel çelikten yapılmıştır. Bundan dolayı uzun süre kullanılabilmektedirler.

Ölçüleri ve kesme kapasiteleri değişik olabilen demir kesme makineleri kategorimizde yer almaktadır. Demir kesme, Demir bükme ve yüzlerce değişik makinayı üstün kalite ve uygun fiyat avantajı ile sunmaktayız. Demir kesme makinesi fiyatlarını almak ve ihtiyaçlarınızı gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Demir kesme makinesi, demir kesme makinesi modelleri ve demir kesme makinesi fiyatları en uygun avantajlar ile kategorimizde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.