Bilgi

Dış Cephe Asansör Çeşitleri

dıs cephe temizlik asansoru

Cephe temizlik asansörü cephe elemanları bakım, tamirat, cam değişimi ve temizliğinde sıklıkla kullanım yapılmaktadır. Dış cephe asansörü genel olarak yüksek katlı yapıların cam temizliğinde tercih edilmektedir. Birbirinden değişik özellikleri bulunan dış cephe temizlik platformu yapılardaki dış cephe temizliklerinde etkin rol oynayan cihazlardır. Dış cephe temizlik makinaları yapı üzerinde ihtiyaç duyulan mesafe mevcutsa kolaylıkla kullanılmaktadır.

Dış cephe cam silme asansörleri, temizlik ve farklı kullanımlar için güvenli çalışma ortamı sunmaktadır. Dış cephe asansör hareket özelliği sayesinde kullanım konforu yaşatmaktadır. Bakım, tamirat ve özellikle temizlik için kullanılan farklı kapasitelerde ve özelliklerde bulunan dış cephe temizlik asansörü ve çeşitleri kategorimizde yer almaktadır.

Dış Cephe Temizlik Platformu

Dış cephe temizlik asansörü inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan platform çeşitleridir. Tek kişilik ve çift kişilik dış cephe asansör modellerinde güvenlik ve kolaylık ön planda tutulmaktadır. İş gücü giderlerini minimuma düşürmek için ideal olan cihazlar teknolojinin insanlara sunduğu kolaylıktır.

Dev yapılarda dış cephe temizlik asansörleri yalnızca temizlik yapmak için değil bakım ve onarım gibi uygulamalarda da sıklıkla talep edilmektedir. Dış cephe asansör sistemleri kullanımı ile birlikte iş gücü ve iş kazaları minimum seviyeye indirilmiştir. Dış cephe temizlik asansörü güvenlik özellikleri yönünden donanımlı yapıdadırlar. Yüksek yapıların her geçen gün artması ile birlikte sıklıkla kullanılan platformlarda Paraşüt fren sistemi, elektromanyetik disk fren sistemi ve sistemin hareket alanının dışına çıkmasını engelleyici sistemler yer almaktadır. Bunların yanı sıra acil durumlarda manuel iniş ve uyarı levhaları gibi pek çok güvenlik önlemleri mevcuttur.

Kompakt dizayna sahip Dış cephe asansör inşaat teknolojisinde sıklıkla kullanılan son gelişmelerden bir tanesidir. Kolay yükleme ve boşaltma yapan dış cephe asansör sistemleri modellerinde güvenli kullanım imkanları yer almaktadır. En uygun dış cephe temizlik asansörleri fiyatları ve modelleri için kategorimizi inceleyerek bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.