Bilgi

Dış Cephe Temizlik Asansör Hakkında Bilgiler

dıs cephe temizlik asansorleri

Dış cephe temizlik sistemleri son dönemlerde inşaat sektörünün de büyüyüp gelişmesi ile daha fazla kullanılır hale gelmiştir. Dış cephe temizliği oldukça meşakkatli ve zahmetli bir iştir ve birden fazla alanda tercih edilmektedir. Dış cephe temizlik asansörleri de temizlik sistemleri arasında yer alır.

Cephe erişim sistemleri ismi altında asansörlü sistem ve sepetli erişim sistemi de oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Dış cephe temizliklerinde bu yöntemlere ek olarak vinçli erişim, dağcı personel ile erişim, sırıkla erişim gibi ek yöntemlerde kullanılmaktadır. Dış cephe temizlik asansörleri çatı katına kurulan mekanizması ile tüm katlara erişen sepeti, ön arka yapabilme yeteneği olan rayları sayesinde kolay bir temizlik sağlar. Aynı zamanda güvenilir bir temizlik sunan sistemdir.

Temizlik Asansörü

Plaza, gökdelen, apartman, iş hanı gibi yüksek yapılarda son derece profesyonel bir hizmet sağlayan dış cephe temizlik asansörü tüm dış cephe şirketlerinin hizmetleri arasında bulunması gerekmektedir. Olmazsa olmaz dış cephe temizlik envanterlerinden biri olan bu sistem işlem zamanını en aza indirerek iş sağlığı ve güvenliğini minimum düzeye getirmektedir.

Dağcı sisteminde ve vinç ile temizlikteki tehlikeli durumların hiç biri yer almaz. Bu sistemin en çok kullanılmasındaki en büyük nedenlerden biride güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olmasıdır. Temizlik asansörleri çoğunlukla binaların envanter listesinde yer alan demir başlardır. Yeni modern çizgilerin hakim olduğu yapılarda mühendisler tarafından esas alınan ayrıntılardan birisi de dış cephe dekorasyonuna uyum sağlayacak asansörlerdir.

Firmamız dış cephe temizlik asansörleri sistemleri konusunda profesyonel çalışanları ve son derece güvenlikli asansörleri ile hizmetinize hazırdır. Temizlik hizmetinin yanı sıra kaplama ve montaj uygulamaları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas aldığımız için meydana gelecek her türlü sorunun telafisi için profesyonel kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Kontrol hizmeti ile yapılarınızın  asansör sistemine uygun olup olmadığı belirlenmektedir. Bu sistem alçak yapıya sahip binalarda pek tercih edilmez. Çoğunlukla plaza ve gökdelen tarzı yüksek yapılarda tercih edilir. Sizlerde dış cephelerinizde temizliğin uzun süre hakim olmasını istiyorsanız, dış cephe temizlik asansörü sistemini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.