Bilgi

Düz Ve Pürüzsüz Yüzeyler İçin Perdah Makinaları

perdah makinası

Düz ve pürüzsüz bir beton yüzeyi talep ediyorsanız o zaman perdah makinesi kullanmalısınız. Perdah makineleri ile üç işlemi bir cihazla yapabilirsiniz. Bunlar sırası ile ilk perdahlama, son perdahlama ve parlatmadır. Beton yüzeyin düz ve pürüzsüz, arkasından parlatılması perdahlama bıçağının dönüşü ile olmaktadır.

Perdah Makinesi Çeşitleri Hangi Durumlar İçin Uygundur?

Beton düzleştirme işleminde perdah makinesi sıkça kolonların çevresinde yönlendirilmeli ve yüzey kenarlarına yaklaşan yerlerde kullanılması gerekmektedir. Bu işlem için itilen perdah makinesi idealdir. İtilen perdah makinesi büyük, binilir cins perdah makinesine oranla manevra yeteneği çok yüksektir, daha minik ve daha esnektir. Uygulama yapılacak bütün yüzeyler için hazırlıklı olmanız için çeşitli ebatlarda elle itilen perdah makineleri bulunmaktadır.

Küçük çeşitler kenar alanlar ve minik ebatlı yüzeyler için çok uygundur. Orta ila büyük boy itilen perdah makinalarında makinanın mümkün olduğunca az güç tüketerek kullanılabilmesi için optimal bir dengeleme olması gerekmektedir. Bu model türlerinde çeşitli güç seçenekleri bulunmaktadır.

İtilen perdah makineleri değişebilir devir sayılarında çalışabilir ve bu biçimde, 3 işlem adımını, ilk perdahlama, son perdahlama ve parlatma, hızlı bir biçimde yapmanızı sağlar. Perdah makinasının şanzıman freni, elektronik emniyet şalteri ve motor devir sayısı sensörü kullanıcıya üç kat muhafaza sağlar.

Çok büyük yüzeyleri düzleştirmeyi talep ediyorsanız, binilir tip perdah makinesi çeşidi daha verimlidir. Bu makina ile kısa sürede çok daha büyük yüzeyleri düzleştirme yapabilirsiniz. Binilir tip perdah makinası maksimum verimi ve maksimum kullanım konforu ile dikkat çeker. Talebe göre ayarlanabilen operatör koltuğu ve ergonomik kumanda gibi başka ayrıntılar perdah makinesi kullanıcısının işini rahatlatır. Böylelikle büyük yüzeylerin düzleştirilmesini oturduğunuz yerden kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Perdah makinesi yalnızca dışarıda, açık havada kullanılmamaktadır. İç alanlarda da küçük ve orta boy, elektrik motorlu perdah makinaları tercih edilmektedir. Emisyonsuz cihazların kullanılması neticesinde beton kusursuz bir biçimde düzleştirilebilir ve aynı zamanda çevreyi de korursunuz.

Wacker Neuson perdah makinaları ile her beton yüzey için donatılmış olursunuz, çünkü çeşitlerimizle her yüzey pürüzsüz olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.