Bilgi

En Çok Satan Demir Bükme Makinası

demir-bükme-makinasi

Demir bükme makinaları genellikle yassı demir ile bağlantı parçaları gibi metalleri talep edilen biçimde bükme ve oluşturmak için sıklıkla tercih edilir. Yeni özelliklere sahip demir bükme makinası parçaları iş hızını arttırır ve yükü gözle görülür biçimde azaltır. Armatürleri istenilen biçimde bükmek için tasarlanmış endüstriyel makinalar, uzun vadeli kullanımda dahi yüksek performans sağlar.

Yüksek performansa sahip demir bükme makinaları, değişik uygulama isteklerini karşılamak için özelleştirilebilir. Çalışma gücü, çalışma pratikliği ve tork aralığı, cihazın kontrol panelinde bulunan düğmelerinden değiştirilerek pratik bir biçimde kullanılır.

Demir Bükme Makinası DMB 26 mm

Demir bükme 26 mm makinası maksimum dayanıklılık kusursuz bitirme, ve son teknoloji tasarım özellikleriyle en fazla talep edilen demir bükme makinası modelleri arasındadır. Demir bükme makinaları iş yoğunluğunu azaltmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı zamanda demir bükme makinaları zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Demir Bükme Makinesi DMB 36 mm

Demir bükme 36 mm makinası, inşaat alanında farklı ihtiyaçları yerine getirmek amacıyla tercih edilir. Aynı zamanda verilen makina transmisyon parçası, raf, bükme aksesuarı ve elektrikli cihazdan meydana gelir. 36mm kapasitesine sahip demir bükme makinaları konforlu, güvenilir ve kaliteli makinalardır.  Kapalı dişli kutusu sayesinde düşük gürültü oluşur ve bu özellik sayesinde kullanıcıların kulak sağlığına zarar vermez.

Hızlı ve yavaş kullanımı demir bükme makinaları için bir avantajdır. Durdurma ve tekrar başlatma sırasında eğme açısının doğruluğunu sağlamak amacıyla toz geçirmez fren motoru ile limit anahtarı bulunmaktadır.  Demir bükme 36 mm makinaları ile inşaat alanındaki zorlu işlerinizin kolay bir şekilde üstesinden gelmeyi başarırsınız.

Demir Bükme Makinesi DMB 44 mm

Demir bükme 44 mm makinası, çalışma diski, kazık başlığı uygun ısıl işlem, durdurma göstergesi  ile kaliteli alaşımlı çelikten üretilmiştir.  Uzun vadeli çalışma koşullarında da yüksek çalışma gücü sağlamak için 3mm kalınlığında güvenli koruma sağlar. Demir bükme 44 mm makinası inşaat alanlarında zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.