Bilgi

En İyi Basınçlı Yıkama Makinesi

basınçlı yıkama makinesi

Basınçlı yıkama makinesi her türlü temizlik işlemi için kullanılabilmektedir. Ayrıca düşük su tüketimi özelliği ve yüksek emiş güçleri sayesinde derinlemesine temizlik sağlayabilmektedir. Basınçlı yıkama makineleri her türlü iş alanında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda son teknoloji üretilen bu makine çeşitleri en zorlu temizlik işlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. En iyi Basınçlı yıkama makinesi modelleri:

10 Bar Buharlı Yıkama Makinesi Monofaze Elektrikli Motorlu

Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen 10 bar buharlı yıkama makinesi monofaze elektrikli motorlu çeşidi temizlik yaparken bir yandan da üflediği sıcak buharı ile derinlemesine temizlik sağlayabilmektedir. Ayrıca üflediği sıcak buhar sayesinde aynı zamanda da kurumasını sağlayan bu yıkama makinesi çeşidi temizlik firmaları tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Lavor Columbia 200 Bar Soğuk Yıkama Makinası

Kullanımı son derece kolay olan lavor Columbia 200 bar soğuk yıkama makinesi dış ortam temizliğinde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yüzme havuzları, verandalar ve bahçe duvarları gibi birçok alanın da temizliğinde kullanılan bu yıkama makinelerine kategorimizi inceleyerek kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

300 Bar Sıcak Soğuk Su Basınçlı Yıkama Makinesi Trifaze

300 bar sıcak soğuk su basınçlı yıkama makinesi trifaze ile en yağlı ve kir tabakası oluşturmuş zorlu lekeleri kolaylıkla temizleyebileceğiniz bir üründür. Uzun süreli kullanıma sahip olabileceğiniz bu yıkama makineleri ile temizlik işlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

Üç Motorlu Islak Kuru Elektrik Süpürgesi

Üç motorlu ıslak kuru elektrik süpürgesi ile otopark, cami, otel ve yurt gibi mekanların temizliğini hızlı ve kolay bir şekilde temizlik işlerinizi halledebilirsiniz. Kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz bu yıkama makinesi çeşidinin vakumlu özelliği sayesinde kurutma işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Üç motorlu ıslak kuru elektrik süpürgesi sıkça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.