Bilgi

En iyi Kaynak Makinası Çeşitleri Nelerdir?

kaynak makinesi çeşitleri

Aktif çalışma esnasında metal materyallerin kaynatılması ve kesilmesi gibi uygulamaların gerçekleştirilebilmesi için gerekli kaynak makinası modelleri kategorimizde yer almaktadır. Makine ve ekipmanları ile yaygın bir ürün çeşitliliğini sizlere sunan Newton Makine, maksimum standartlarda üretilmiş sağlam ve dayanıklı makina modelleri ile, iş yaşamında sizlere çözüm sunmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz kaynak makineleri modellerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. İnverter, gaz altı cihazları ve plazma kesme makinesi modelleri en iyi kalite ile değişik marka ve modelde kategorimizde satışa sunulmuştur. Kaynak makinesi çeşitleri arasında olan inverter kaynak makinası modellerinin en önemli özellikleri arasında, argon ve elektrot kaynağı yapabilme işlevine sahip olmasıdır. Sağlam ve dayanıklı yapılarından dolayı kaynak ustalarının sıklıkla talep ettiği bu ürünler en uygun kaynak makinesi fiyatları ile satışa sunulmuştur. Bu Kaynak makinesi çeşitleri, IGBT teknoloji sayesinde çok sağlam bir kaynak performansı ve ark kararlılığı sunmaktadır. Kaynak makinesi tavsiye olarak önerdiğimiz bu ürünlerin kullanımı fazlası ile kolaydır.

Çok satanlar arasında yer alan kaynak makinesi modelleri taşıma kolu ve omuz askısı tasarımı ile kolaylıkla taşınabilmektedir. Son derece hafif olan yapıları kullanıcısına pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunların yanı sıra Kaynak makinesi çeşitleri, termal ısı koruma ve fan sistemleri ile soğutulmaya olanak sağlayan elektronik kartlar içermektedir. En zorlu koşullarda bile rahatlıkla çalışabilen kaynak makineleri çevreden gelebilecek darbelere karşı korumalı tasarıma sahiptir.

Farklı işlevsel özellikteki gaz vanası, tig torcunun da kullanıcılara sunulduğu bu cihazlar, tig kaynağının da yapılmasına imkan sağlamaktadır. Böylelikle makineye gaz bağlanması ile alaşımsız ya da paslanmaz çelik materyaller tel ile beslenerek yahut beslenmeden kaynak yapılmaktadır. Kaynak akımı, elektrot yahut tig kaynak prosesi seçim tuşlarının bulunduğu kontrol paneli ile arzu edilen çalışmaya göre ayarlamalar yapmak mümkün olmaktadır.

Kategorimiz içerisinde yer alan plazma kesme makinası modellerine bakıldığında ise, 40 ile 120 amper aralıklarında akım gücüne sahip olduklarını görebilirsiniz. Bu cihazlar, 12 milimetreden başlayarak 55 milimetreye kadar ölçülerde kesim yapmak için idealdir. Ağır sanayi sektöründe sıklıkla tercih edilmekte olan bu makinalar çelik, alüminyum ve paslanmaz malzemeleri kolaylıkla kesebilmektedir. Kaynak makinesi çeşitleri sanayi alanı haricinde boru hatları, gemicilik, çelik servis merkezleri ve madencilik gibi yaygın kullanım alanına sahiptir.

Kaynak makinası Magmaweld ürünlerinde de öncü olan Newton Makine çelik, alüminyum, paslanmaz çelik gibi materyallerin kolaylıkla kaynağının yapılmasına imkan sunan en son teknolojiyi sizlerle sunmaktadır. Otomotiv, tarım aletleri, havalandırma, mekanik tesisat ve atölye gibi pek çok alanda kullanıma olanak tanıyan Kaynak makinesi çeşitleri, devamlı kararlı ark özellikleri sayesinde maksimum verimlilik sağlamaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak modeller ve Kaynak makinesi fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.