Bilgi

En İyi Perdah Makinesi Modelleri

perdah-makinesi

Perdah makinesi ileri teknoloji ürünü olup inşaat sektörlerinde çok fazla ihtiyaç duyulan makinelerdendir. Beton dökümü yapıldıktan sonra betonun pürüzsüz bir hale gelebilmesi için tasarlanan bu makineler inşaat işçilerinin işlerini oldukça kolaylaştırır.

Perdah makineleri büyük inşaat sektörlerinde kullanıldığı için herhangi bit problem oluştuğunda ya da bir aksanı koptuğu zaman kolaylıkla garantiye gönderilip tamiri yapılabilmektedir. Kullanımı açısında kolay ve pratik olan bu makineler hızlı iş bitirimi sayesinde size zaman kazandıracaktır. Perdah makineleri beton ve çimento dökülmüş pürüzlü yüzeyleri pürüzsüz hale dönüştürmektedir.

120’lik Dizel Perdah Makinesi

İnşaat sektörlerinde düzenli olarak çalışıyorsanız ve düzenli olarak beton dökme işlemi yapıyorsanız ihtiyacınız olan bu makinelere kısa sürede sahip olma zamanı gelmiştir. 120’lik dizel perdah makineleri inşaat alanlarında ki en dar bölümlerde çalışılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Sizde bu makinelere sahip olmak istiyorsanız kategorilerimizde size uygun olanı seçip sağladığımız uygun ödeme avantajlarından faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

60’lık Honda Benzinli Perdah Makinesi

60’lık Honda benzinli perdah makinesi, şantiye alanlarınızda ki ofis ve dar odalarda ki beton düzeltme çalışmalarında kullanılmaktadır. Üstün motor performansı ile işlerinizde hızlı bir bitirim sağlayacak bu makinelere sahip olmanız çok kolay. Kategorimizde çeşit çeşit yer alan bu makineler uygun ödeme seçenekleri ile yer almaktadır.

70’lik Honda Benzinli Perdah Makinesi

Beton dökümü sonrasın zemindeki oluşan pürüzleri, boşlukları düzeltmek ve sağlamlaştırmak için kullanılan 70’lik Honda benzinli perdah makinesi en fazla tercih edilen ürün çeşididir. Ofis, otopark, otoyol ve tünel gibi inşaat alanlarında kullanılan bu perdah makinesine uygun ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Perdah Makinesi BEP 900

Perdah makinesi BEP 900 elektrikli ve dizel yapısı ile kullanımı kolay ve pratiktir. Aynı zamanda elektrikli olmasının yanı sıra çok fazla elektrik tüketimi yapmayan bu makine ekonomik açıdan cebinizin dostudur. Büyük inşaat alanları ve benzin istasyonları gibi geniş şantiye ortamlarında kullanılmaktadır. İş güvenliği açısında güvenlikli olan bu makinelere uygun ödeme seçeneklerinden faydalanarak sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.